Drie oude gesigneerde houten Chinese Kokeshi poppen. Handbeschilderd en gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Zeldzame Nederlandse afffiche. Circuit van Zandvoort. K.N.M.V. Motorraces Internationale solo en zijspanraces. Circa: 1950. Drukkerij Schippers Nijmegen. Ontwerp D. Rudeman, 1902 - 1980. Lithografie o...
Twee antieke Chinese houtgestoken piedestals met originele polychromie en vergulding. Circa 1900. Krimpnaden. Afmeting: 15 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein antiek tinnen moffenkruikje. Circa 1800. Licht bedeukt. Afmeting: 7,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Kopergeslagen Jugendstil tafellamp met gekleurde glazen kap. Circa 1915. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke optica kijker van messing met hout + diverse platen in boekvormige houder. Circa 1920. Afmeting: 17 x 20 x 10 cm. en 21 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Lot plated bestaand uit een bestek van Keltum model Hollands glad, diverse onderschotels WMF, trompetvaasjes en eierdopjes.
Vijf oude messing kaarskandelaren waarvan drie met wandbevestiging. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Antieke smeedijzeren vogelkooi met ophangarm + glas. Circa 1920. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten stick barometer met intarsia. Door Ja. Gatty London. Circa 1800. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten stickbarometer voor de Duitse markt. Met bandintarsia en plated aanduiding. 19e Eeuw. Afmeting: 180 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren Barok-stijl tuinvazen op piedestals. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 62 x 45 cm. In goede staat.
Antieke viool met papieren etiket. 19e Eeuw. Jean Baptiste Vuilliaume, 3 Rue Demours Teimes. Scheur in vioolkast. Zoldervondst. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Antieke gietijzeren haard-voorzet met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 74 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse beschilderde houtbak met florale decors. Met leeuwenpoten en kelk op deksel + hengsels. Afmeting: 50 x 45 x 36 cm. In goede staat.
Mooie antieke messing, in hoogte verstelbare petroleumlamp met bewerkte glazen bolkap. Circa 1890. Afmeting: 64 x 32 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren en rozen decor. Circa 1915. Vier rose glazen kaarsenranden missen. Afmeting: 60 x 55 cm ø. In goede staat.
Antieke Majolica stalamp. Historisme petroleumlamp met dubbele brander en compositie metalen monturen. Circa 1880. Glasoliereservoir kapot, verder in goede staat. Afmeting: 66 x 18 cm ø. In goede sta...
19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne wierookbrander met tempelhond en florale decors. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Zeldzame grote antieke Chinese bronzen doofpot met tekens, houten deksel en natuurstenen Foo-hond. Op hoge poten. Diverse gravures. 19e Eeuw of ouder. Met origineel houtgestoken console. Afmeting: 60 ...
Twee oude/antieke goudweegschalen. Eén maal 19e eeuws in eikenhouten kistje. Eén maal Griekenland met zes gewichten Drachmen/scruples. Tweede helft 20e eeuw. Kopie. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staa...
Zeldzaam 19e eeuws eikenhouten lepelrek met polychromie, meerminnen, leeuwenkop, vissenkoppen, vissen. Met twaalf tinnen paplepels. Hollandse kustprovincie. Afmeting: 57 x 70 x 18 cm. In goede staat.