Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse helm, WO II
Startprijs 150 EUR

Duitse WO II militaire helm + binnen helm, met adelaar en Swistaka teken. Afmeting: 15 x 26 x 27,5 cm. In goede staat.

Kavel diverse militaria
Resultaat: 160 EUR

Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: diverse kranten/documenten, enkele mouwbanden, kogelhulzen, kogels, etc.

Duitse kruisboog, 18e eeuw
Startprijs 800 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Duitse kruisboog. Met gegraveerd been belijmd. Afmeting: 86 x 61 x 12 cm. In goede staat.

4x Antieke dolken, WO II
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 110 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een albums met sigarenbandjes, een mooi oud album met ansichtkaarten en diverse andere boeken/documentatie.

Hollandse degen
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai parelmoer belijmde heft. C. Mouwen Hofleverancier-Breda. In originele schede. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.

Poortwachters sleutelpistool
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Duits foldingmes, WO II
Resultaat: 60 EUR

Antiek Duits folding klapmes van messing en staal, WO II. Ongemerkt. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Duitse SS Dolk
Resultaat: 100 EUR

Kopie van een Duitse SS dolk met doodskop en leibstandarte. Aluminium + staal. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Militair sabel
Resultaat: 150 EUR

Oud/antiek militair sabel. Met gravering I.F.R. 1958 op lemet en adelaar op messing heft. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

2x Oude antieke zwaarden
Resultaat: 150 EUR

Twee oude/antieke zwaarden. Eén Indiase messing beslagen kris, 20e eeuw. Eén antiek Afrikaans zwaard in houten met leer schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 59 - 62 cm. In goede staat.

2x Banjonetten + mes
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke bajonetten + mes met benen greep. Circa 1910. Eén maal Toledo, zonder schede, Spanje. Eén maal Duitsland, met schede. Afmeting: 24 - 55 cm. In redelijke staat.

Buks, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse buks met knikloop en noten kolf. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.

Kavel diverse militaria
Resultaat: 120 EUR

Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: zeer veel badges, medailles, manchetknopen, spelden, documentenkistje en overige delen.

Hollandse degen
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai belijmde heft en bewerkte plated lemmet. Oxydatie. In originele lederen schede. Afmeting: 100,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot bajonetten
Resultaat: 140 EUR

Lot bajonetten: Voor-oorlogse Hollandse officiersstok met messing montuur en Hollandse leeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat., Antieke bajonet, geschikt voor karabijn 'Berthier' Nr. 28 etc.. Lichte...

Militaire rekenschijf
Resultaat: 40 EUR

Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 1e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.

Duitse sabel, ca 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse sabel. Circa 1900. E. Sachs Hoflieferant Berlin. Lemet gegraveerd met: 'Mit Gott für Kaiser'. Bronzen met houten heft. Lichte oxydatie. Afmeting: 86,5 cm. In goede staat.

Bajonetten opsteek
Resultaat: 75 EUR

Twee 19e eeuwse bajonetten opsteek met messing grip. Afmeting: 62 - 63 cm. In goede staat.

Set antieke zwaarden
Resultaat: 50 EUR

Set van zes oude/antieke zwaarden etc. Divers. Onder andere: Decoratief, één 19e eeuws Indiase zwaard C.S.A.. Rest decoratief. Afmeting: 47 - 110 cm. In redelijk/goede staat.

Lot wapens, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Lot blanke wapens. 20e eeuw. Bestaande uit: Vier sabels. Eén Oosters wapen, houtgesneden. Twee Oosterse dolken (Gurka). Afmeting: 25 - 92 cm. In redelijk/goede staat.

Lot blanke wapens
Resultaat: 50 EUR

Lot blanke wapens. Bestaande uit: Vijf sabels en één gurkha. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 95 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse dolk
Resultaat: 95 EUR

Oude Oosterse dolk met lederen bewerkte schede en tropisch houten heft met zilver en koper inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Hollandse helm, WO II
Resultaat: 75 EUR

Antieke Hollandse helm, WO II. Met monogram F.G. Inclusief binnen helm. Afmeting: 15 x 22 x 20 cm. In goede staat.