R. Mario. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stilleven met fruit en zonnebloem op kan. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Oude Schans Texel. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Oud Japans of Chinees zijdeschilderij met pauwen voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 47 cm. In goede staat.
Drie maal Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Enschede. Drie landschappen. Eén maal: Hek bij bosrand. Eén maal: Bospad. Eén maal: Boerderij waterput. Pastel, houtskool op papier. Afmeting: circa 30 - 60 c...
Monogram R.O. Portret rabijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
A. Malive. Poezen bij bolderkar. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.
T. Heine. Stilleven met fruit, servies, bloemen etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 94 x 68 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Verso J.P. Tomasek v. Praze. Vrouwelijke naakt studie. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
Ron Meilof. 1953 - ........ . Hollands landschap met paarden bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Gesigneerd J.J.C. Spohler. 20e Eeuw. Romantisch Hollands landschap met molens en wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams' havengezicht met vele schepen. Tekening op papier. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
Twee werken A.J. van Prooijen. Circa 1900. Visser en Vissersvrouw met kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Brede zilveren schakelarmband, 925/000, met 8 rechthoekige schakels voorzien van uitgewerkte zilveren figuren. Breedte 16 mm. Lengte 17 cm. ca 30,5 gram.
Zilveren sieraden, 835/000, met oorclips met rond gefacetteerde granaat en een rad met knoppen, ø 17,5 mm, een armband met bloem vormige schakels met ronde gefacetteerde granaten, breedte 11,5 mm, een...
Grote geelgouden ring, 585/000, met blauwe spinel. Ring met opengewerkte zetkast bezet met een ovaal gefacetteerde blauwe spinel, 18x14mm, De steen is wat beschadigd. ø 56. ca 7,2 gram.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met granaat. Lange oorhangers met een staaf met granaat met daaronder een rozet met granaten. lengte 45 mm. ca 5,3 gram. In goede staat
Cassette met 12 zilveren theelepels, 835/000, bekroond met apostelen. 10,5 cm. totaal ca 125 gram.
Zilveren miniatuur glazenwasser, 835/000, met kar en ladder. 7x2x3cm. ca 24 gram. Voorzien van grootkeur. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met blauw opaal. hanger met ovale blauwe opaal in en bewerkte rand met getorst draad. 34x16 mm. ca 2,8 gram. In goede staat
Houten wandelstok met zilveren knop, ø 4 cm. versierd met een parelrand. 835/000. lengte 94 cm.