Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Jac. Schmuzer,  Gravure 1180
2x Jac. Schmuzer, Gravure

Resultaat:

100 EUR

2x Chinese/Kantonese vazen 6633
2x Chinese/Kantonese vazen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
4x Antiek glaswerk 5519
4x Antiek glaswerk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Glazen design tafellamp 5512
Glazen design tafellamp

Resultaat:

80 EUR

5x Dier figuren (albast/mineraal) 2447
5x Dier figuren (albast/mineraal)
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Grammofoon, 1910 2440
Grammofoon, 1910

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Kaarskandelaren, 1915 2433
2x Kaarskandelaren, 1915

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Antieke dolken, WO II 2820
4x Antieke dolken, WO II

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Duitse officiers dolken (kopie) 2813
2x Duitse officiers dolken (kopie)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japans Katana zwaard 2806
Japans Katana zwaard

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool, 19e eeuw 2770
Dubbelloops pistool, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool, achtkantige lopen 2763
Dubbelloops pistool, achtkantige lopen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bureaumodel U.S. Air Force 2756
Bureaumodel U.S. Air Force

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot jachtmessen 2720
Lot jachtmessen

Resultaat:

90 EUR

Pistool, 18e-19e eeuw 2713
Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Poortwachters sleutelpistool 2706
Poortwachters sleutelpistool

Resultaat:

250 EUR

Oude eikenhouten duivenklok 2397
Oude eikenhouten duivenklok
Startprijs 40 EUR
Antiek Engels mes, 1880 2390
Antiek Engels mes, 1880
Startprijs 50 EUR
Antieke Chinese Yixing theepot 6626
Antieke Chinese Yixing theepot
Startprijs 500 EUR
Natuurstenen piedestal met verlichting 2383
Natuurstenen piedestal met verlichting
Startprijs 70 EUR
Engelse schrijfkist, 19e eeuw 2347
Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Startprijs 130 EUR
Verkocht
3x Antieke kastkommen 6619
3x Antieke kastkommen

Resultaat:

45 EUR

Vrijmetselaar bokaal 5505
Vrijmetselaar bokaal
Startprijs 200 EUR
Eiken secretaire, ca. 1850 4050
Eiken secretaire, ca. 1850
Startprijs 250 EUR