Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren broodmand
Resultaat: 330 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model, gezaagd voorzien van een getorste opgesoldeerde rand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:H: 1942. 29x19x9cm, totaal ca 375 gram. In zeer g...

Zilveren bokaal
Resultaat: 260 EUR

Prachtige zilveren bokaal, 835/000, met deksel voorzien van Apollo. Bokaal op een rond gecontourneerde voet versierd met florale bewerkingen. De bokaal is voorzien van 4 uitgewerkte cartouchen met gra...

Zilveren schaal op voet
Resultaat: 330 EUR

Prachtige zilveren schaal op voet, 835/000, Gecontourneerd ovaal model op voet in barokstijl. 33x22x14cm. ca 770 gram. In zeer goede staat

Massieve zilveren sauslepel
Resultaat: 40 EUR

Massieve zilveren sauslepel. 835/000, MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam jl.: y:1908. 17 cm ca 74 gram. In zeer goede staat

Zilveren strooibus
Resultaat: 135 EUR

Zilveren strooibus, 830/000, gecontourneerd model op ronde voet met floraal patroon en een gezaagde strooier met rond rasterpatroon. ø8x19cm. ca 188 gram. Iets uit model.

2x Zilveren klontentang
Resultaat: 60 EUR

Twee 835/000 zilveren klontentangen met filetranden. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. Circa 1880. 9-10 cm. Ca. 42 gr. In goede staat.

Zilveren vismes
Resultaat: 30 EUR

800/000 Zilveren vismes met fraaie florale gravering en steel met twee-zijdige opgelegde florale afbeeldingen met cartouche. MT: Bruckmann & Söhne - Heilbron. Circa 1910. 54 gr. 20 cm. In goede staat.

4 Zilveren borrelglaasjes, Art Nouveau
Resultaat: 150 EUR

Vier zilveren borrelglaasjes, 925/000, op ronde voet versierd met blauw/groen emaille. MT.: Mappin & Webb, Birmingham, jl.: i: 1908. ø3x8,5cm. Totaal ca 100 gram. In goede staat.

Kristallen tassa met zilveren voet
Resultaat: 20 EUR

Kleine kristallen tassa met zilveren voet, 8350/000. Kristallen schotel met aculadevormige rand bevestigd op een zilveren voet versierd met parelrand, gerestaureerd. ø 13x8cm. Minimale chips.

Lot zilver, schaaltjes + tuit
Resultaat: 70 EUR

Lot zilver, 925/000, met een schenktuit met gegraveerde randen, Engels, en 4 ovale bonbonschaaltjes met filetrand. MT.: Siebel b.v. 's Gravenhage, jl.:x:1995. 6,5x5cm. totaal ca 90 gram. In goede staa...

Bootje met zilver.
Resultaat: 25 EUR

Kristallen schip met zilveren zeil, 835/000. Geslepen schip met ruitslijpsel met zilveren mast en zeil, opengewerkt, met voluten en schild. 10x7x12cm. In goede staat

Zilveren lekbak met schotel
Resultaat: 65 EUR

Fraaie zilveren lekbak met onderschotel, 925/000, Ronde lekbak met grof getorste rand voorzien van een palmet. De bodem is versierd met een gaatjes in de vorm van een bloem. Op een ronde onderschotel ...

Zilveren ronde mosterdpot
Resultaat: 40 EUR

Zilveren mosterdpot, 925/000, rond model met oorgreep en deksel met duimgreep, MT.: Levi & Salaman, Birmingham jl.:m:1911. 6x4x4cm ca 21 gram. In goede staat

4 Delen zilver
Resultaat: 85 EUR

Vier delen zilver, 835/000, met een grote natfruitschep, biedermeierstijl met een voorstelling met schaatsende figuren. MT.: D. de Jong WZ, Groningen jl.: H:1917, 21cm, een sardineschepje, 9,5cm en tw...

Zilveren Maggi fles-houder
Resultaat: 25 EUR

835/000 Zilveren opengewerkte Maggi fleshouder met romantische voorstellingen. Circa 1940. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. 4 x 4 x 6 cm. Ca. 39 gr. In goede staat.

Lot zilver (7x)
Resultaat: 100 EUR

Lot zilver met een fotolijst met bewerkte rand, 13x18cm, een hengselmandje uit filigrain, bedelketting met bedels, 3 bekertjes en een vogelstrooiertje, diverse gehaltes.

Bijbel met zilveren slot
Resultaat: 40 EUR

Bijbel met zilveren slot. Het oude testament (1896), met lederen kaft voorzien van een zilveren slot met bloembewerking. 835/000. MT.:vermoedelijk Arend Kiers, Meppel jl.: K:1819. Kaft wat beschadigd....

Tasjes met 2 zilveren beugels
Resultaat: 70 EUR

Zilveren portemonnee en beursje met zilveren beugel. Zilveren beursje, met rechthoekige beugel versierd met floraal bewerkte ranken en graveerwerk. Voorzien van zilveren gevlochten tas, 7x6cm en een l...

3 Zilveren servetbanden
Resultaat: 35 EUR

Lot met 3 zilveren servetbanden, 835/000, twee opengewerkte brede banden met letter en een brede bolle band met parelranden voorzien van gravure. Totaal ca 140 gram.

Zilveren broodmes, lofje
Resultaat: 35 EUR

Broodmes met zilveren heft, 835/000, model Haags lofje. MT.: Hooijkaas Schoonhoven, jl.: O:1949. 31 cm. In redelijk goede staat

Koloniale zilveren lepel
Resultaat: 75 EUR

Bijzondere koloniale zilveren rijstlepel, Siam silver, met grote gladde bak en een steel gemaakt uit een drakenkop. 30x8cm. ca 138 gram. In goede staat.

2 Zilveren opdienlepel
Resultaat: 50 EUR

Twee opdienlepels, een zilveren lepel met ovale bak en een medaillon in de steel, Deens, MT.: C.F.Heise 1918, 29cm, en een sleef met zilveren bak, BWG, met tuit en een vergulde binnenbak, voorzien van...

3 Delen zilver
Resultaat: 75 EUR

Lot zilver, 835/000, met een bonbonschep, bonbontang en een petitfourschep, allen met biedermeier motief. Totaal ca 49 gram. In goede staat

Zilveren kluwenmandje
Resultaat: 150 EUR

Zilveren kluwenmandje, 833/000, versierd met cannelures en zaagwerk, met hengsel met geribde rand. MT.: G.Peters, Rotteram, jl.: A:1835 9x7x8cm. Ca 41 gram. In goede staat.