Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jade gestoken berg
Resultaat: 80 EUR

Chinese jade gestoken berg met bomen en Chinese godheid op houtgestoken console. 21e Eeuw. Jing Dian Zhen Cang. In kistje. Afmeting: 14 x 10 x 6 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 55 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen siervaas met landschappen decors. 20e Eeuw. Eén hengsel gelijmd. Afmeting: 72 x 27 cm ø. In redelijk/goede staat.

Doos divers porselein China/Japan
Resultaat: 80 EUR

Groot lot oud Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Drie Imari gemberpotten, Vier celadon borden, vier celadon schalen + diverse bloempotten sets. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 23 ...

2x Gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en houten deksels. Circa 1900. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.

6x Duitse bierpullen
Resultaat: 180 EUR

Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.

7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad
Resultaat: 35 EUR

Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.

Makkumer-kom met Wan Li decor
Resultaat: 120 EUR

Antieke Makkumer kom met Chinees Wanli decor. Gemerkt F. Circa 1900. Chips. Afmeting: 6,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.

Makkumse tabakspot
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Makkumse keramieken tabakspot. Polychrome Tonca, Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.

Lot Hollands plateel, 3x
Resultaat: 60 EUR

Lot divers antiek Hollands plateel met bloem decors. Eén bloempot, circa 1915, chip. Eén rozensteker, Koninklijke Goedewaagen. Eén schaal DLA Huizen. Afmeting: circa 15 - 30 cm. In redelijk/goede staa...

17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Resultaat: 110 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor. Minimale randschade. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

Zeer kleine Chinese Imari trekpot
Resultaat: 160 EUR

Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

Grote kapitale Imari schotel
Resultaat: 185 EUR

Groot antiek Imari porseleinen sierbord met blindmerk, parel-ijsvogels, landschap + florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas
Resultaat: 125 EUR

Grote Chinees porseleinen tulpenvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 25 x 18 cm. In goed staat.

Chinese theepot, 18e-19e eeuw
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.

6x Chinees Imari porselein
Resultaat: 500 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...

Ram Colenbrander vaas, Steil
Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Decor Steil. Letters V.B. 20-er jaren. In originele doos. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas
Resultaat: 2.000 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Phantaisie 1925. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Art Deco beeld, Jager met jachthonden
Resultaat: 275 EUR

Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.

Frans bronzen figuur, 1900
Resultaat: 70 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. Meisje met fruit. Fruit Defendir, door Rancoulet. 1870 - 1915. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Gewichtheffende Chinees
Resultaat: 190 EUR

Groen gepatineerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gewichtheffende Chinees. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 15 cm. In goede staat.

Religieus houten figuur
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met kindje Jezus. Eén vinger er af. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Granieten beeld, Jan te Wierik
Resultaat: 900 EUR

Groot granieten beeld. Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve figuur in typische Jan te Wierik stijl. Herkomst collectie Lilian Luiten. Afmeting: 87 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Fijn geknoopt Perzisch kleed
Resultaat: 100 EUR

Fijngeknoopt oud Perzisch kleed in de kleuren: Rood-zwart, creme etc. Afmeting: 126 x 161 cm. In goede staat.