Everhardus Koster. 1817 - 1892. Hollands stadsgezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Louis van der Steen, 1924. 1891 - 1954. Ekster op tak in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Dubbeltjesarmband gemaakt met dubbeltjes van 1936-1941, met randen gemaakt uit zilveren schakels voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm.
Grote cassette gevuld met een uitgebreid 6 persoons silver-plated bestek, aangevuld met o.a. een spiegeleilepel, krukken, theelepels en een wildschaar. Verschillende modellen.
Lot zilver met een kinderbeker, 2 eierdoppen, servetband, schuiver, 5 lepels, 2 vorken en een schaaltje met emaille. diverse gehaltes. Enkele delen voorzien van gravures. Totaal ca 479 gram.
Oorhangers, 333/000, met peervormige bloedkoralen. Lengte oorhanger 36 mm. In zeer goede staat
835/000 Zilveren Art Deco schaal. Ca. 15 cm. Op drie ronde platte pootjes. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Anno jl: X 1932. Ca. 123 gr. In goede staat.
Collier met hanger, 333/000, met parel. Fijn gourmetcollier met langwerpige hanger met een cultiveparel, 30x8mm, lengte 42 cm, ca 2,4 gram.
Tien fruitmesjes met zilveren heft, 835/000, model Hollands glad. MT. D.Aubert, Den Haag, jl.: j:1993. 16 cm. In goede staat.
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met een ruitvormige hanger bezet met 9 navette vormige robijnen. 3x5mm, lengte 35 mm. ca 4,8 gram. Nieuw
Zilveren suikerstrooier, 835/000, met een gezaagde bak en een steel met hamerslag en een opgewerkte bloem aan het uiteinde van de steel. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist 1926-1961. 15 cm ca 31 gram...
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met grote ovale zetkast met getorste rand voorzien van een ovale bloedkoraal. kop van de ring 24x16mm. ø 56. ca 4,3 gram. In goede staat
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden kast, ø23 mm, en band, verlopend. Merk Pontiac, Mechanisch lengte 15,5-16,5cm. Totaal gewicht ca 22,5 gram. In goede staat
Geelgouden getorste armband, 750/000. Getorste armband uit gevlochten schakels versierd met bollen. Met bakslot en veiligheid. ca 14 gram. lengte 18 cm. breedte 1 cm. In goede staat
Zilveren bestek Haags lofje, 835/000. Met 6 dessertvorken en -lepels, 1 tafellepel met gravure, een aardappellepel en groentelepel en een compotelepel met gravure MT.: Gerritsen en van Kempen & J.M. v...
Zilveren bestek met 6 tafelvorken en 7 -lepels, 835/000, model Hollands Glad. MT.: wed. H.Grevink, Nijmegen, jl.: X:1857 en 1x MT.: H.E.Roelofs, Arnhem , jl.: V:1830. 21 cm. Totaal ca 705 gram. In go...
Zilveren bestek, 835/000, met filetrand, bestaand uit 3 tafellepels en 4 tafelvorken. MT.: Fa. Van Kempen en Zonen, Voorschoten jl.:G/H/I:1916/1917/1918. 21 cm. ca 430 gram.
Geelgouden Art Deco hanger, 585/000, met roze steen. 34x8mm inclusief oog. ca 1,6 gram.
Houten wandelstok met een fraai uitgewerkte greep, gemaakt uit zilver, 800/000, in de vorm van een hondenkop versierd met eikenblad. Hongarije na 1930. In goede staat.
Geelgouden pennenarmband, 585/000, met rechthoekige bewerkte schakels. Breedte 11mm, lengte 19 cm, met bakslot en veiligheden. ca. 25,3 gram. In goede staat
Bijzondere fraaie zilveren doos, 925/000, met een dubbel scharnierend deksel met grepen versierd met blauw emaille. En voorzien van een verguld interieur. MT.: J.Tostrup, Olso. 21x96x6cm. ca 530 gram....
Zilveren bestek, 835/000, model Haags Lofje, 6 persoons, bestaande uit zes tafelmessen, -vorken en -lepels, 6 dessertmessen, 4-vorken en 6 -lepels, 2 aardappels-, 2 saus- , 2 groentelepels en 2 vleesv...
Zilveren koektrommel, 833/000. Prachtig gecontourneerde koektrommel met accoladevorm op gecontourneerde voet. 15x12x8cm. MT.:Jacobus Vorst, Rotterdam, jl.:T:1853. In goede staat
Drie maal 18e eeuwse Hollandse tegels. Twee maal met vogels en één maal met terpdorp. Chips. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.