Grote oude Oosterse bronzen boeddha met vijf biddende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 35 x 33 cm. In goede staat.
Grote oude Indonesische bronzen boeddha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 41 x 18 cm. In goede staat.
Russisch antiek gesigneerd bronzen beeld. Kyrillisch gesigneerd Evgeni Alexandrovich Lanceray (1848-1886), Schietende ruiter staand op paard. Circa 1880. Afmeting: 28 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Groot beeld van brons. Bert Kiewiet (Drenthe). 1918 - 2008. Liggend vrouwelijk naakt. Afmeting: 140 x 47 x 38 cm. In goede staat.
Oud Nepalees kleed. Kleur: grijs/blauw/oranje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 250 x 209 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met florale decors, in de kleuren: Rood-blauw-zwart etc. Afmeting: 196 x 102 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Meerkleurig. Afmeting: 110 x 146 cm + 208 x 125 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Abstract floraal. Iets sleets. Afmeting: 195 x 116 cm. In redelijke staat.
Oud Perzisch tapijt met florale decors in de kleur rood etc. Afmeting: 196 x 120 cm. In redelijke staat.
Drie oude Perzische kleden. Lichte beschadigingen. Afmeting: 107 - 145 cm. In redelijke staat.
Vier oude Perzische kleden (kameelzak). Afmeting: 40 - 108 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude kleinere Perzische kleden. Afmeting: circa 50 -130 cm. Eén keer gemerkt Dhoroks, twee keer gemerkt Dulutsch. In redelijk/goede staat.
Vijf kleinere oude Perzische kleden. Afmeting: 63 - 147 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Perzische kleden met florale decors in de kleuren: Rood, zwart, oker etc. Afmeting: 123 x 80 cm + 140 x 89 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Iran. Fijngeknoopt in de kleuren: Rood, groen, blauw, oranje etc. Afmeting: 170 x 125 cm + 175 x 116 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren: Rood, blauw, zwart, oranje. Afmeting: 127 x 212 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Eén groot, 210 x 106 cm met floraal abstract. Iets versleten. Eén klein, 70 x 96 cm in de kleuren roodbruin, floraal. Goed. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Drents Empire, Louis Seize kabinet met volle zuilen + kapitellen. Circa: 1820. Afmeting: 272 x 180 x 57 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snekken. Circa: 1880. Afmeting: 57 x 140 x 202 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse esdoornhouten penantkast met opstand en koper hekwerk. Met origineel beslag. Afmeting: 124 x 107 x 45 cm. In goede originele staat.
Prachtige Duitse eikenhouten historisme, Neo Renaissance uitneembare twee-deurs kast met schappen en twee lades. Circa: 1880. Afmeting: 258 x 170 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Biedermeier boeken vitrine-kast met schappen. Circa: 1850. Oudere restauratie. Afmeting: 139 x 112 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en bronzen beslag, compleet met sloten en sleutels. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In goede staat.