18e Eeuws Hollands eikenhouten kistje met originele bronzen hengsels. Afmeting: 34 x 36 x 52 cm. In goede originele staat.
Vergulde houten kruk, naar antiek voorbeeld met aparte stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil tafel met messing florale applicaties en etage. Circa: 1900. Ontwerp van Gustave Serrarier Bovy (1858 - 1910). Afmeting: 78 x 80 cm ø. In goede staat.
Zeldzame grote Hollandse 19e eeuwse Neo Renaissance eikenhouten gestoken hoekbank met torso's, leeuwenkoppen en brandschilderingen. Circa: 1870. Afmeting: 182 x 128 x 168 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten kist met intarsia, floraal en initialen. Uit kasteel Biljoen te Velp. Afmeting: 66 x 55 x 122 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten houtgestoken kamer/haardscherm met handwerk. Afmeting: 155 x 55 x 35 cm. In goede staat.
Set van vier antieke Thonet-stijl Fishel Wien café stoelen. Nieuw bebiest. Circa 1890. Afmeting: 94 x 41 x 50 cm. In goede staat.
Indonesische oude kamferkist met rondom snijwerk, figuren in landschappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 60 x 27 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten eethoek. Tafel met twee lades, leeuwenkoppen, ranken. Circa 1880. Afmeting: 79 x 130 x 97 cm en 110 x 45 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...
19e Eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: 120 x 53 cm. In goede staat.
Antieke thonet picknicktafel. Opklapbaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 75 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans houtgestoken historisme bureaustoel met cherubijnkop en getorste poten. Afmeting: 73 x 68 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten cylinder secretaire met originele houten knoppen en uittrekblad. Circa 1800. Afmeting: 114 x 114 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Seize cylinder bureau met vier lades en vakverdeling in binnenleven. Met verguld beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 116 x 106 x 62 cm. In...
Antiek eikenhouten pottenkastje met lade en jalouziedeurtjes. Circa 1900. Afmeting: 68 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten voltair + voetenbankje met goede creme-kleurige stoffering en rozensnijwerk. Afmeting: 118 x 70 x 80 cm en 22 x 47 x 29 cm. In goede staat.
Hindeloopen antiek beschilderde scheepvaart-kast met aan beide zijden lade en deurtje. Circa 1870. Afmeting: 77 x 90 x 37 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl stoelen met creme-kleurige lederen bekleding. Waarvan twee met armleuning met leeuwenkoppen. Afmeting: 102 x 56 x 6 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten eettafel met lades. Gemaakt van antiek hout. Tweede helft 20e eeuw. Houtgepint, mooie patina. Afmeting: 80 x 180 x 85 cm. In goede staat.
Oud Hollands wortelnoten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 90 x 48 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Niet afgemaakte restauratie. Afmeting: 157 x 113 x 53 cm. In redelijke staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Klein vroeg 19e eeuws eikenhouten Empire kabinet met zwarte zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Mooie patina. Afmeting: 148 x 58 x 215 cm. In zeer goede staat.