Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, Chinese danseres
Startprijs 180 EUR

Gesigneerd bronzen beeld op zwart marmeren basement, met monogram M.A. of A.M. (over elkaar). Onduidelijke gietstempel. Chinese danseres met waaier. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Houten figuur, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

18e Eeuwse notenhouten Barok heiligen figuur. Twee-delig. Handen missen, stuk halve maan weg. Verder in goede staat. Afmeting: 33 cm.

Keramieken figuur, Amphora Austria
Startprijs 180 EUR

Groot antiek Oostenrijks keramieken figuur met onduidelijk blindmerk. Amphora Austria. Voet vrouw gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: 67 cm. In redelijk/goede staat.

Collier bloedkoraal en hanger met diamanten
Startprijs 190 EUR

Collier van bloedkoralen, ø 5 mm, met een gouden hanger, 750/000, in de vorm van een kruis met diamanten met een oudslijpsel, 23x38mm, bevestigd aan een witgouden sluiting, 585/000, met bloedkoraal. L...

Zilveren strooier (bewerkt)
Startprijs 190 EUR

Sierlijke zilveren strooier, 925/000, Louis XVI stijl versierd met guirlandes en cartouchen geplaatst op een ronde voet met cannelures en voorzien van een bolle strooidop bekroond met een uitgewerkte ...

Onduid. gesig., Paard en wagen haven R'dam
Startprijs 190 EUR

Ongesigneerd. Hollandse school. Paardenkarren in besneeuwde straat. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spettervrouw
Startprijs 190 EUR

Anton Heyboer. Spettervrouw. Plakaatverf op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Twee dames op strand
Startprijs 190 EUR

Anton Heyboer. Twee dames op strand. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 38 cm.In goede staat.

Onduidelijk P. van Wijngaerdt, Landschap met kerk
Startprijs 190 EUR

Onduidelijk. Piet van Wijngaerdt. Landschap met kerk. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.

Duitse humidor, ca. 1890
Startprijs 190 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten humidor met majolica medaillons. Circa: 1890. Afmeting: 24 x 34 x 36 cm. In goede staat.

Speeltafel, mahonie
Startprijs 190 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel met gecontourneerd blad, extra etage en snijwerk, 4-spant poten. Afmeting: 75 x 78 x 41 cm. en 75 x 78 x 82 cm. In goede staat.

Gouden hanger met saffier
Startprijs 200 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, met saffier en diamant. Fijn gedraaid collier met een hanger bezet met een rozet van rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 1,05 crt en in het hangeroog versier...

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 200 EUR

Zilveren brandewijnkom, rond model op ronde voet met uitgewerkte grepen met putti en bloemen. 22x14x4,5cm. ca 176 gram. In goede staat

Zilveren visschep (groot)
Startprijs 200 EUR

Zilveren visschep, 835/000, met benen heft. Gecontourneerde schep met opengwerkt floraal decor, versierd met graveerwerk. MT.: A.F. van Wijk, Amsterdam jl.:S.:1877. 34x12cm. In zeer goede staat

Barnsteen ketting
Startprijs 200 EUR

Collier van grote barnsteen kralen, ovaal met een donkere kleur. 24x18 mm. lengte 60 cm. ca 100 gram

Geelgouden ring met diamant
Startprijs 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000 met diamant. Strakke ring met in het midden een witgouden vierkante zetkast bezet met een princes geslepen diamant, 0.05 crt. In de band zitten 6 princes geslepen diamanten to...

Zilveren auto, Rolls Royce
Startprijs 200 EUR

Zilveren auto, 915/000, Rolls Royce 1909, op zwart basement. 7x12cm. Spaans.

Zilveren auto, Ford 1903
Startprijs 200 EUR

Zilveren auto, 915/000, Ford 1903, op marmeren basement, 7,5x13cm. In goede staat

Zilveren auto, Renault 1907
Startprijs 200 EUR

Zilveren auto, 915/000, Renault 1907, op marmeren basement. 12x6,5cm. In goede staat

Zilveren pijpencomfoor
Startprijs 200 EUR

Zilveren pijpencomfoor, 925/000, rechthoekig model met een rand met getorste bewerking. Voorzien van koperen binnenbak. Geplaatst op een houten basement. MT.: Onduidelijk jl.:F:1840. 11x15x12cm. Enkel...

Gouden ring met smaragd
Startprijs 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Bolle wat brede ring, 6 mm, met een rond gefacetteerde smaragd, ø 3 mm, met aan weerskanten diamanten bezet in een driehoek, totaal ca 0,10 crt. ø53 ...

Gouden ring met diamanten
Startprijs 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een dubbele rozet bezet met diamanten, totaal ca 0,40 crt. ø 53, ca 3,6 gram. In goede staat

Zilveren set met jade
Startprijs 200 EUR

Zilveren set met jade, 925/000, bestaande uit een choker met 7 ovale schakels met cabouchon geslepen jade en een peervomrige hanger met jade, een armband met 5 ovale cabouchon geslepen jade, een paar ...

Zilveren koffiekan
Startprijs 200 EUR

Zilveren koffiekan, Deens, getorste model op poten met floraal motief met krulgreep en tuit. MT.: C.F.Heise 1904-1932. ca 498 gram. 23x12x26cm. Voorzien van gravure aan de onderzijde. In goede staat