Gesigneerd bronzen beeld op zwart marmeren basement, met monogram M.A. of A.M. (over elkaar). Onduidelijke gietstempel. Chinese danseres met waaier. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Barok heiligen figuur. Twee-delig. Handen missen, stuk halve maan weg. Verder in goede staat. Afmeting: 33 cm.
Groot antiek Oostenrijks keramieken figuur met onduidelijk blindmerk. Amphora Austria. Voet vrouw gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: 67 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van bloedkoralen, ø 5 mm, met een gouden hanger, 750/000, in de vorm van een kruis met diamanten met een oudslijpsel, 23x38mm, bevestigd aan een witgouden sluiting, 585/000, met bloedkoraal. L...
Sierlijke zilveren strooier, 925/000, Louis XVI stijl versierd met guirlandes en cartouchen geplaatst op een ronde voet met cannelures en voorzien van een bolle strooidop bekroond met een uitgewerkte ...
Ongesigneerd. Hollandse school. Paardenkarren in besneeuwde straat. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spettervrouw. Plakaatverf op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Twee dames op strand. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 38 cm.In goede staat.
Onduidelijk. Piet van Wijngaerdt. Landschap met kerk. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten humidor met majolica medaillons. Circa: 1890. Afmeting: 24 x 34 x 36 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel met gecontourneerd blad, extra etage en snijwerk, 4-spant poten. Afmeting: 75 x 78 x 41 cm. en 75 x 78 x 82 cm. In goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met saffier en diamant. Fijn gedraaid collier met een hanger bezet met een rozet van rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 1,05 crt en in het hangeroog versier...
Zilveren brandewijnkom, rond model op ronde voet met uitgewerkte grepen met putti en bloemen. 22x14x4,5cm. ca 176 gram. In goede staat
Zilveren visschep, 835/000, met benen heft. Gecontourneerde schep met opengwerkt floraal decor, versierd met graveerwerk. MT.: A.F. van Wijk, Amsterdam jl.:S.:1877. 34x12cm. In zeer goede staat
Collier van grote barnsteen kralen, ovaal met een donkere kleur. 24x18 mm. lengte 60 cm. ca 100 gram
Geelgouden ring, 585/000 met diamant. Strakke ring met in het midden een witgouden vierkante zetkast bezet met een princes geslepen diamant, 0.05 crt. In de band zitten 6 princes geslepen diamanten to...
Zilveren auto, 915/000, Rolls Royce 1909, op zwart basement. 7x12cm. Spaans.
Zilveren auto, 915/000, Ford 1903, op marmeren basement, 7,5x13cm. In goede staat
Zilveren auto, 915/000, Renault 1907, op marmeren basement. 12x6,5cm. In goede staat
Zilveren pijpencomfoor, 925/000, rechthoekig model met een rand met getorste bewerking. Voorzien van koperen binnenbak. Geplaatst op een houten basement. MT.: Onduidelijk jl.:F:1840. 11x15x12cm. Enkel...
Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Bolle wat brede ring, 6 mm, met een rond gefacetteerde smaragd, ø 3 mm, met aan weerskanten diamanten bezet in een driehoek, totaal ca 0,10 crt. ø53 ...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een dubbele rozet bezet met diamanten, totaal ca 0,40 crt. ø 53, ca 3,6 gram. In goede staat
Zilveren set met jade, 925/000, bestaande uit een choker met 7 ovale schakels met cabouchon geslepen jade en een peervomrige hanger met jade, een armband met 5 ovale cabouchon geslepen jade, een paar ...
Zilveren koffiekan, Deens, getorste model op poten met floraal motief met krulgreep en tuit. MT.: C.F.Heise 1904-1932. ca 498 gram. 23x12x26cm. Voorzien van gravure aan de onderzijde. In goede staat