Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, Chinese danseres 5104
Bronzen figuur, Chinese danseres
Startprijs 180 EUR
Houten figuur, 18e eeuw 5124
Houten figuur, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR
Keramieken figuur, Amphora Austria 5135
Keramieken figuur, Amphora Austria
Startprijs 180 EUR
Collier bloedkoraal en hanger met diamanten 533
Collier bloedkoraal en hanger met diamanten
Startprijs 190 EUR
Zilveren strooier (bewerkt) 543
Zilveren strooier (bewerkt)
Startprijs 190 EUR
Onduid. gesig., Paard en wagen haven R'dam 1073
Onduid. gesig., Paard en wagen haven R'dam
Startprijs 190 EUR
Anton Heyboer, Spettervrouw 1278
Anton Heyboer, Spettervrouw
Startprijs 190 EUR
Anton Heyboer, Twee dames op strand 1307
Anton Heyboer, Twee dames op strand
Startprijs 190 EUR
Onduidelijk P. van Wijngaerdt, Landschap met kerk 1334
Onduidelijk P. van Wijngaerdt, Landschap met kerk
Startprijs 190 EUR
Duitse humidor, ca. 1890 2339
Duitse humidor, ca. 1890
Startprijs 190 EUR
Speeltafel, mahonie 4251
Speeltafel, mahonie
Startprijs 190 EUR
Gouden hanger met saffier 77
Gouden hanger met saffier
Startprijs 200 EUR
Zilveren brandewijnkom 139
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 200 EUR
Zilveren visschep (groot) 140
Zilveren visschep (groot)
Startprijs 200 EUR
Barnsteen ketting 186
Barnsteen ketting
Startprijs 200 EUR
Geelgouden ring met diamant 230
Geelgouden ring met diamant
Startprijs 200 EUR
Zilveren auto, Rolls Royce 243
Zilveren auto, Rolls Royce
Startprijs 200 EUR
Zilveren auto, Ford 1903 245
Zilveren auto, Ford 1903
Startprijs 200 EUR
Zilveren auto, Renault 1907 248
Zilveren auto, Renault 1907
Startprijs 200 EUR
Zilveren pijpencomfoor 296
Zilveren pijpencomfoor
Startprijs 200 EUR
Gouden ring met smaragd 310
Gouden ring met smaragd
Startprijs 200 EUR
Gouden ring met diamanten 355
Gouden ring met diamanten
Startprijs 200 EUR
Zilveren set met jade 430
Zilveren set met jade
Startprijs 200 EUR
Zilveren koffiekan 467
Zilveren koffiekan
Startprijs 200 EUR