Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden hanger met saffier en diamant
Startprijs 200 EUR

Witgouden cliphanger, 585/000, met saffier en diamant. Peervormige hanger met in het midden een peervormig gefacetteerde blauw saffier versierd met een rand met briljant geslepen diamanten. Grootte 2...

Witgouden ring met saffier en diamant
Startprijs 200 EUR

Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Rozetring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x6,8mm, met daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,18 crt...

Gouden broche/hanger met portret
Startprijs 200 EUR

Prachtige geelgouden broche/hanger,750/000, met zilver voorzien van een rechthoekig portret in een geelgouden rand met geschulpte bewerking. De zilveren kast rondom het portret en de zilveren strik z...

Gouden ring met diamant en saffier
Startprijs 200 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met opengwerkte zijkant bezet met 3 saffieren en 2 diamanten verlopend in grootte. Breedte ring 7,5 mm. ø 52, ca 2,9 gram. Engels, Birmingham. In...

Witgouden ring robijn en diamant
Startprijs 200 EUR

Witgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Een rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde robijn met een rand zetkasten bezet met een klein achtkant diamantje. ca 2,2 gram. ø 56 Nieuw

Witgouden ring blauw saffier diamant
Startprijs 200 EUR

Witgouden ring, 585/000, met blauw saffier en diamant. Een rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier met een rand zetkasten bezet met een klein achtkant diamantje. ø 57 ca 2,2 gram. Nieu...

F. Kazenda of Hazenda ? Gevecht haan met bok
Startprijs 200 EUR

F. Kazenda of Hazenda ? Circa 1940. Mogelijk Frederik Kasenda.1920 - 1950. Gevecht haan met bok. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht
Startprijs 200 EUR

Berry Brugman. 1915 - 1996, Almelo. Achterhof met kerkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startprijs 200 EUR

Klaas Bernink. Nr. 82/150. 1984. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.

Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Startprijs 200 EUR

Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 200 EUR

Vijf maal 18e eeuwse gravures. Eén maal Vue du continent du bas F. Leizelt sculp. Eén maal Grand combat navale dans le Golf Bengale 1763 Chez Mondhar Paris. Eén maal Vue du chateau de Belle Vue. Eén m...

Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 200 EUR

Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 287. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.

J. Bartoth, Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel
Startprijs 200 EUR

J. Bartoth. Circa: 1880. Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel. Pastel op papier. Afmeting: 95 x 69 cm. In goede staat.

A. Gignac of Signac, Damesportret
Startprijs 200 EUR

A.Gignac of Signac. Circa 1900. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.

H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets
Startprijs 200 EUR

H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Gravure , Vue de Siam,
Startprijs 200 EUR

17e - 18e Eeuwse ingekleurde gravure. Vue de Siam par I.X. Haldermann. Gravure op papier. Afmeting: 32 x 43 cm. In redelijke staat.

Soedarno, Indonesische tempel met figuren
Startprijs 200 EUR

Soedarno K.M. V1967. Indonesische school. Indonesische tempel met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 200 cm. In goede staat.

Wim van Norden, Haven Rotterdam
Startprijs 200 EUR

Wim van Norden. 1917 - 2001. Haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

2x Herman Krikhaar, Cobra
Startprijs 200 EUR

Twee werken Herman Krikhaar, 1976. 1930 - 2010. (épreuve d' artiste). Eén portret Corneille (Cobra). Eén portret Constant (Cobra). Gelimiteerde lithografieën op papier. Afmeting: 32 x 34 cm. In goede ...

Ongesigneerd, Verliefd stel bij lantaarnlicht
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Verliefd stel bij lantaarnlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.

Monogram VoH, Boerderij bij nacht
Startprijs 200 EUR

Monogram VoH. Limburgse school ? Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Perzische bronzen vaas met zilver inlay
Startprijs 200 EUR

Antieke Perzische bronzen vaas met zilver-inlay. Circa 1900. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.

Japanse benen figurengroep
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Japanse benen figurengroep. Man met kalebas en jongen met stok. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Japanse benen beeldengroep
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Japanse benen figurengroep. Figuur met fruit en kind. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.