Witgouden cliphanger, 585/000, met saffier en diamant. Peervormige hanger met in het midden een peervormig gefacetteerde blauw saffier versierd met een rand met briljant geslepen diamanten. Grootte 2...
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Rozetring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x6,8mm, met daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,18 crt...
Prachtige geelgouden broche/hanger,750/000, met zilver voorzien van een rechthoekig portret in een geelgouden rand met geschulpte bewerking. De zilveren kast rondom het portret en de zilveren strik z...
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met opengwerkte zijkant bezet met 3 saffieren en 2 diamanten verlopend in grootte. Breedte ring 7,5 mm. ø 52, ca 2,9 gram. Engels, Birmingham. In...
Witgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Een rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde robijn met een rand zetkasten bezet met een klein achtkant diamantje. ca 2,2 gram. ø 56 Nieuw
Witgouden ring, 585/000, met blauw saffier en diamant. Een rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier met een rand zetkasten bezet met een klein achtkant diamantje. ø 57 ca 2,2 gram. Nieu...
F. Kazenda of Hazenda ? Circa 1940. Mogelijk Frederik Kasenda.1920 - 1950. Gevecht haan met bok. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Berry Brugman. 1915 - 1996, Almelo. Achterhof met kerkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. Nr. 82/150. 1984. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.
Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse gravures. Eén maal Vue du continent du bas F. Leizelt sculp. Eén maal Grand combat navale dans le Golf Bengale 1763 Chez Mondhar Paris. Eén maal Vue du chateau de Belle Vue. Eén m...
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 287. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.
J. Bartoth. Circa: 1880. Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel. Pastel op papier. Afmeting: 95 x 69 cm. In goede staat.
A.Gignac of Signac. Circa 1900. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.
H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse ingekleurde gravure. Vue de Siam par I.X. Haldermann. Gravure op papier. Afmeting: 32 x 43 cm. In redelijke staat.
Soedarno K.M. V1967. Indonesische school. Indonesische tempel met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 200 cm. In goede staat.
Wim van Norden. 1917 - 2001. Haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee werken Herman Krikhaar, 1976. 1930 - 2010. (épreuve d' artiste). Eén portret Corneille (Cobra). Eén portret Constant (Cobra). Gelimiteerde lithografieën op papier. Afmeting: 32 x 34 cm. In goede ...
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Verliefd stel bij lantaarnlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.
Monogram VoH. Limburgse school ? Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Perzische bronzen vaas met zilver-inlay. Circa 1900. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse benen figurengroep. Man met kalebas en jongen met stok. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse benen figurengroep. Figuur met fruit en kind. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.