Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden hanger met saffier en diamant 753
Witgouden hanger met saffier en diamant
Startprijs 200 EUR
Witgouden ring met saffier en diamant 760
Witgouden ring met saffier en diamant
Startprijs 200 EUR
Gouden broche/hanger met portret 814
Gouden broche/hanger met portret
Startprijs 200 EUR
Gouden ring met diamant en saffier 884
Gouden ring met diamant en saffier
Startprijs 200 EUR
Witgouden ring robijn en diamant 906
Witgouden ring robijn en diamant
Startprijs 200 EUR
Witgouden ring blauw saffier diamant 907
Witgouden ring blauw saffier diamant
Startprijs 200 EUR
F. Kazenda of Hazenda ? Gevecht haan met bok 1050
F. Kazenda of Hazenda ? Gevecht haan met bok
Startprijs 200 EUR
B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht 1052
B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht
Startprijs 200 EUR
Klaas Bernink, Twentse boerderij 1066
Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startprijs 200 EUR
Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee 1090
Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Startprijs 200 EUR
5x 18e Eeuwse gravures 1120
5x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 200 EUR
Leon Danchin, Jachthond met patrijs 1121
Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 200 EUR
J. Bartoth, Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel 1184
J. Bartoth, Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel
Startprijs 200 EUR
A. Gignac of Signac, Damesportret 1188
A. Gignac of Signac, Damesportret
Startprijs 200 EUR
H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets 1194
H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets
Startprijs 200 EUR
Gravure , Vue de Siam, 1201
Gravure , Vue de Siam,
Startprijs 200 EUR
Soedarno, Indonesische tempel met figuren 1242
Soedarno, Indonesische tempel met figuren
Startprijs 200 EUR
Wim van Norden, Haven Rotterdam 1253
Wim van Norden, Haven Rotterdam
Startprijs 200 EUR
2x Herman Krikhaar, Cobra 1255
2x Herman Krikhaar, Cobra
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Verliefd stel bij  lantaarnlicht 1256
Ongesigneerd, Verliefd stel bij lantaarnlicht
Startprijs 200 EUR
Monogram VoH, Boerderij bij nacht 1262
Monogram VoH, Boerderij bij nacht
Startprijs 200 EUR
Perzische bronzen vaas met zilver inlay 2189
Perzische bronzen vaas met zilver inlay
Startprijs 200 EUR
Japanse benen figurengroep 2219
Japanse benen figurengroep
Startprijs 200 EUR
Japanse benen beeldengroep 2220
Japanse benen beeldengroep
Startprijs 200 EUR