Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Deens Royal Copenhagen mokkaservies
Startprijs 200 EUR

Deens Royal Copenhagen mokkaservies met florale en goud decors. Bestaande uit: Mokkakan, suikerpot + melkkan, één houder, twaalf kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 23 cm. In goede s...

Grote porseleinen groep, Kings Napels
Startprijs 200 EUR

Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.

Kralentas met zilveren beugel
Startprijs 210 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met onedele rokhaak. Papegaaienbeugel met graveerwerk en rasterdecor, voorzien van een onedele rokhaak met zwaan. MT.: Gerrit Lazonder, Schoonhoven, jl.:L.:1820...

Frans pendule stel, ca. 1870
Startprijs 210 EUR

Grote antieke Franse zwart marmeren pedule stel met vaas + gravures + rood marmer. Circa: 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Gouden sieraden met bloedkoraal
Startprijs 220 EUR

Geelgouden sieraden, 585/000, met bloedkoraal bestaande uit 2 ringen en een paar oorknoppen met bloedkoraal, ø 8 mm. totaal ca 6,5 gram. ø 54

Zilveren ovale schaal
Startprijs 220 EUR

Zilveren schaal, 830/000. Ovaal gecontourneerde zilveren schaal met opstaande rand. ca 366 gram 32x22x6cm. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. In goede staat

Gouden zegelring
Startprijs 220 EUR

Geelgouden zegelring, 585/000, met achtkantige gematteerde plaat en bewerkte zijkanten. ca 4,6 gram. ø 66 Nieuw

Zilveren tasbeugel met rokhaak
Startprijs 220 EUR

Zilveren tasbeugel met rokhaak, 833/000. z.g. stuivertjesbeugel met 2 afwijkende stuivers in de beugel. Voorzien van een rokhaak met putti. MT.: van Gelderen, Schoonhoven, jl.:RL1851. Met gravure aan ...

Zilveren brandewijnkom, klein model
Startprijs 220 EUR

Zilveren brandewijnkom, 835/000, versierd met 8 lobben en 2 grepen met drakenkoppen versierd. MT.: P.Heerens & Zoon, Schoonhoven, jl.: U:1955. 16x9x8cm, ca 107 gram. In goede staat

E.C. Arntzenius, Vaas met bessentak
Startprijs 220 EUR

E.C. Arntzenius. 1902 - 1982. Vaas met bessentak. Gouache op papier. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.

Groot beeld als tafellamp
Startprijs 220 EUR

Grote antieke compositie metalen tafellamp. Griekse dame. Circa 1900. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 220 EUR

18e Eeuws pistool met graveringen, damast loop, goud-inleg. Voorlader, zwartkruit. Oudere restauratie kolf. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.

Zuilenpendule met boulle
Startprijs 220 EUR

Antieke Franse boulle portaalklok met getorste zuilen en vergulde messing versieringen. Circa 1870. Louis Philippe. Met achtdaags-uurslag, halfuur-slag en veerslinger. Minimale restauraties. Afmeting:...

Hollandse empire boekenkast
Startprijs 220 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse neogotische empire boekenkast met stoffen jalouzieën (geen glas). Oudere restauratie, minimale fineerschade. Afmeting: 157 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Zilveren strooier 'Meisje'
Startprijs 225 EUR

Zilveren strooier, 800/000, in de vorm van een meisje. ca 62 gram. 5x4x9cm. In goede staat.

Zilveren vis couvert
Startprijs 225 EUR

Zilveren viscouvert, 835/000, 5 persoons met mes en vork met een puntige steel met verlopende randbewerking. MT.: C.A.Hackenberg, Middelburg jl.:V:1930 ca 480 gram. lengte 18-22cm. In goede staat

Zilveren Friese tabaksdoos
Startprijs 225 EUR

Zilveren Friese tabaksdoos, 835/000, met een scharnierend deksel met oplopende gecontourneerde rand versierd met biedermeier graveerwerk en een schild. De zijkanten en de onderzijde zijn voorzien van ...

Gouden ring met roze edelsteen
Startprijs 225 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met roze edelsteen. Bolle brede ring met een ovaal gefacetteerde roze edelsteen, 8x6,5mm, gezet op de ring. ø 52

Witgouden ring met topaas
Startprijs 225 EUR

Witgouden ring, 585/000, met geel topaas en diamant. Solitairring met een grote rond gefacetteerde gele topaas, ø 12 mm, gezet in een zetkast en met een band versierd met bewerking en diverse kleine d...

Gouden hanger met diamant
Startprijs 225 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, hartvormig bezet met 8 princes geslepen diamanten, totaal ca 0,12 crt. Grootte hart 10x10mm. lengte 45 cm. totaal ca 1,5 gram. nieuw

Toon Koster, Platbodem in sloot bij avond
Startprijs 225 EUR

Toon Koster. 1913 - 1990. Platbodem in sloot bij avond. OIieverf op paneel. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.

Japanse cloisonne vaas
Startprijs 225 EUR

Grote Japanse vergulde messing cloisonne vaas met florale emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Vaasje+schaaltje, Romeins/Brons-tijd
Startprijs 225 EUR

Antiek Romeins terracotta vaasje en schaaltje. Afmeting: 14 x 10 cm ø en 3,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Grote Engelse messing scheepstelegraaf
Startprijs 225 EUR

Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijk/goede...