Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren choker rode steen 626
Zilveren choker rode steen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren broodmes, lofje 646
Zilveren broodmes, lofje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot met o.a. zilver 647
Lot met o.a. zilver

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren gesp 664
Zilveren gesp

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3 Zilveren servetbanden 674
3 Zilveren servetbanden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Aquamarijn collier 809
Aquamarijn collier

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren zoutvaatje met lepeltje 848
Zilveren zoutvaatje met lepeltje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert 1513
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
A. Rohreich, Landschap met vakwerkhuis 1520
A. Rohreich, Landschap met vakwerkhuis

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
1x Olielamp 2124
1x Olielamp

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Zuid-Duitse handwerk medaillons 2283
2x Zuid-Duitse handwerk medaillons

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lederen kinder motorpet 2318
Lederen kinder motorpet

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek koperwerk 2393
Lot oud/antiek koperwerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Heilig beeld altaar, 19e eeuw 2419
Heilig beeld altaar, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Rozenklokje, ca. 1900 3619
Rozenklokje, ca. 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Eikenhouten hang vitrine 4256
Eikenhouten hang vitrine

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Louis Philippe stoelen 4259
4x Louis Philippe stoelen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oud (zijde) wandkleed met Arabische figuren voorstelling. 4504
Oud (zijde) wandkleed met Arabische figuren voorstelling.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Kristallen dekselpotten 5534
2x Kristallen dekselpotten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
8x Kleine karaffen + stop 5571
8x Kleine karaffen + stop

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad 6224
7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch Mettlach bierpul 6311
Villeroy en Boch Mettlach bierpul

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot kinderservies, ca. 1900 6436
Lot kinderservies, ca. 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot van 8 tegels, 18e eeuw. 6552
Lot van 8 tegels, 18e eeuw.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Keramieken paard 6604
Keramieken paard

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Fayence wandobject 6640
Fayence wandobject

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Duitse koffiekan, 19e eeuw 6644
Duitse koffiekan, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren collier met hanger met parelmoer 104
Zilveren collier met hanger met parelmoer

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren armband 110
Zilveren armband

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oorstekers met bergkristal 235
Oorstekers met bergkristal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4x Plated dieren 350
4x Plated dieren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot sieraden 386
Lot sieraden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren vintage collier 438
Zilveren vintage collier

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren schaar 445
Zilveren schaar

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5 Zilveren ringen 486
5 Zilveren ringen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren suikerschep 489
Zilveren suikerschep

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Collier van bloedkoralen takjes 537
Collier van bloedkoralen takjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilver vergulde hanger met zirconia 551
Zilver vergulde hanger met zirconia

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Zilveren hangers met zirconia 554
3 Zilveren hangers met zirconia

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilver vergulde ring en hanger met diamant en parel 653
Zilver vergulde ring en hanger met diamant en parel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren gevlochten armband, 2 kleuren 730
Zilveren gevlochten armband, 2 kleuren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Strooier, jachttrofee 844
Strooier, jachttrofee

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren vismes 878
Zilveren vismes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Broches kleurstenen 941
3 Broches kleurstenen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren ring met kleurstenen 954
Zilveren ring met kleurstenen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren armband met filigrain 956
Zilveren armband met filigrain

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesig., Vaas met klaprozen 1349
Ongesig., Vaas met klaprozen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Chinese zijde-schilderijen 1510
2 Chinese zijde-schilderijen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ketel+comfoor, Jugendstil 2062
Ketel+comfoor, Jugendstil

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Art Deco kaarsenkandelaar 2087
2x Art Deco kaarsenkandelaar

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Staande lamp 2168
Staande lamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Smeedijzeren vogelkooi 2281
Smeedijzeren vogelkooi

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ronde speelkaarten 2291
Ronde speelkaarten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6 Delen oud/antiek (divers ) 2292
6 Delen oud/antiek (divers )

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Verlichte wereldglobe 2293
Verlichte wereldglobe

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Voor-oorlogse ingelegde panelen 2361
3x Voor-oorlogse ingelegde panelen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4x Wandelstokken 2412
4x Wandelstokken

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Antiek messing, Bureauset 2455
2x Antiek messing, Bureauset

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Wandspiegelkastje, 1910 2495
Wandspiegelkastje, 1910

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Antiek eikenhouten kruisbeeld 2502
2x Antiek eikenhouten kruisbeeld

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot antiek koperwerk 2511
Lot antiek koperwerk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Rijderschelling 2917
2x Rijderschelling

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot munten, jaarsets + penningen 2940
Lot munten, jaarsets + penningen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Eerste dag enveloppen etc. 2947
Eerste dag enveloppen etc.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Pop, 'Bruno Schmidt', circa 1920. 3050
Pop, 'Bruno Schmidt', circa 1920.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Pop, 'Lenci' (?), Antiek 3051
Pop, 'Lenci' (?), Antiek

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bim Bam klok West Minster 3608
Bim Bam klok West Minster

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Duitse notenhouten regulateur, 1891  3675
Antieke Duitse notenhouten regulateur, 1891

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schwarzwalder schoolklok (met 2 vrouwen) 3706
Schwarzwalder schoolklok (met 2 vrouwen)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hoektafeltje 4210
Hoektafeltje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Stommeknecht met 3 etage's 4258
Stommeknecht met 3 etage's

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Notenhouten bijzettafeltje, 19e eeuw 4262
Notenhouten bijzettafeltje, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw. 4267
Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 195 x 116 cm. 4520
Perzisch kleed, 195 x 116 cm.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Houtgestoken berggeit 5100
Houtgestoken berggeit

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Imari kaststel 6161
Imari kaststel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6x Oude Makkumse tegels 6170
6x Oude Makkumse tegels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Dekselvaas, Azië 6400
Dekselvaas, Azië

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Hollandse tegels. 6446
3x 18e Eeuwse Hollandse tegels.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Jade hanger/steen 113
Jade hanger/steen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Vergulde bestekdelen met emaille 325
3x Vergulde bestekdelen met emaille

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren ring Smaragd 428
Zilveren ring Smaragd

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren ring peridot 436
Zilveren ring peridot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Horloge onder stolp 457
Horloge onder stolp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Mechanisch horloge 460
Mechanisch horloge

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zeeuwse knoppen en armband 481
Zeeuwse knoppen en armband

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren ronde broche met mozaïek 557
Zilveren ronde broche met mozaïek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Collier met hanger 587
Collier met hanger

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke bijbel met zilver slot 591
Antieke bijbel met zilver slot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren Maggi fles-houder 747
Zilveren Maggi fles-houder

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kristallen schaal met zilveren hengsel. 841
Kristallen schaal met zilveren hengsel.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bootje met zilver. 842
Bootje met zilver.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Dubbeltjesarmband 952
Dubbeltjesarmband

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1362
Antieke landkaart

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x  Lederen houders 2406
2x Lederen houders

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Tinnen bierpul, 1900 2407
Tinnen bierpul, 1900

Resultaat:

25 EUR