Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bim Bam klok West Minster
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse Westminster bim-bam regulateur met kwartier-slag, slagwerk op acht gongstaven. Mahoniehout gebeitst. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

2x Tafelklokje
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke tafelklokken. Circa 1900- 1920. Eén van Amerikaans notenhout, met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Eén van Duits eikenhout, met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Afmeting: 35 - 38 cm. In...

Duitse Bergman klok
Resultaat: 300 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse houtgestoken Bergmann klok met originele polychromie, sabel + emmer + klokje. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Doos met Schwarzwalders
Resultaat: 100 EUR

Doos met vijf antieke Duitse Schwarzwald Rozenklokjes. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: circa 22 x 16 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

2x Koekoeksklokken
Resultaat: 150 EUR

Twee kleinere antieke Duitse koekoeksklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 27 - 38 cm. In goede staat.

Pendule (vrouw)
Resultaat: 65 EUR

Antieke Franse vergulde romantische pendule met zwart marmer. Circa 1860. Compositie metaal. Vrouw met zweep. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 32 x 36 x 11 cm. In g...

Tafelklok met muziek
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse historisme notenhouten tafelklok met speelwerk. Circa 1890. Kam op rol. Eén buitenste tand kam mist. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Franse pendule, ca. 1870
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse wit marmeren pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Medaille d'argent. Twee haarscheuren marmer. Afmeting: 26 x 21 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Reiswekker met hygrometer
Resultaat: 200 EUR

Franse vergulde messing reiswekker met temperatuurmeter, hygrometer en seconden aanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 20 x 8 cm. In goede staat.

Duitse staande klok. ca. 1920.
Resultaat: 100 EUR

Duitse antieke eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1920. Afmeting: 207 cm. In goede staat.

Antieke regulateur
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen en paarden opzet. Circa 1890. Afmeting: 121 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse pubklok
Resultaat: 130 EUR

Oude Engelse pubklok. 20e Eeuw. Gemerkt G. Featmet Keighley England. Functie niet getest. Afmeting: 12 x 38 cm ø. In goede staat.

Noten tafelklokje met muziekrol
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie op speelwerk. Circa 1900. Kam op rol. Kam gaaf. Verlijming kop los. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Gustav Becker gewichten regulateur
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke eikenhouten Gustav Becker twee-gewichten regulateur met geslepen glas. Jugendstil, circa 1900. Weekloper. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Kolom pendule
Resultaat: 125 EUR

Antieke Franse mahoniehouten kolompendule met florale intarsia en vergulde messing ornamenten. Circa 1860. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Franse pendule, Ridder met paard
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse Franse pendule met vergulding. Ridder met paard. Circa 1860. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 46 x 33 x 13 cm. In goede staat.

Engelse tafelklok (snek)
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met snek en kwartierslag op zes gongstaven + gegraveerde wijzerplaat. Functies niet getest. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Louis Seize pendule
Resultaat: 330 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde pendule op marmeren basement. Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Friese stoelklok, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Kleinere oude restauraties. Uurwerk spillegang, tandwiel los erbij. Afmeting: 73 cm. In redelijke staat.

Miniatuur staande klok, Warmink
Resultaat: 180 EUR

Wortelnoten Warmink staande klok met repetitie halfuur-slag op dubbele bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Franse console wandklok
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse notenhouten console wandklok met florale intarsia. Circa 1840. Kleine beschadigingen. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 57 cm. + 23 x 34 ...

Weense 3-gewichten regulateur
Resultaat: 375 EUR

Antieke Weense notenhouten drie-gewichten regulateur met halve zuilen. Klok heeft kwartier-slag. Circa 1880. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse antieke eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat. Medaillon voor slingerlens is weg . Afmeting: 140 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse scheepsklok (messing)
Resultaat: 50 EUR

Oude Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer op eikenhouten plaquette. Circa: 1940. Afmeting: 10 x 16 cm ø. In goede staat.