Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...
Franse pendule onder glazen stolp. 19e Eeuw. Stolp achteren gelijmd. Compositie metaal, beschadigingen. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 x 36 x 17 cm. In redeli...
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.
Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.
Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...
19e Eeuwse Schwarzwalder achter glas schilderijklok met damesmedaillon. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met 18e eeuws uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op bel. Gesigneerd 'Thomas Cox Thornbury'. Afmeting: H. 206 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gesigneerde Engelse staande klok door Will. M. Hellyers South Moulton. Eikenhouten gave klokkast. Afmeting: H. 218 cm. In goede staat.
Zuid Duitse goud kleurige portaal pendule van mahoniehout. Circa 1800. Uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Achterdeksel is nieuw. Wijzerplaat heeft twee chips. Afmeting: 62 x 27 x 15 cm. In r...
Vroeg 19e eeuwse zwarte Weense portaal pendule in zwarte vitrinekast met albast zuilen. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. en 61 x 39 x 20 cm. In goede s...
Antieke gave eikenhouten regulateur met geslepen glas en mooie gestoken klokkast. Circa: 1920. Uurwerk Pfeilkreuz. Afmeting: 85 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil pendule met metaal beslagen en iriserend glas. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk op grote bel. Circa: 1915. Afmeting: 38 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met op feuille arabier te paard, en gave gesigneerde emaille wijzerplaat. Spillegang met harpslinger. Afmeting: 39 x 28 x 17 cm. In goede staat. recentelijk gereviseer...
Vroeg 19e eeuwse Friese gesigneerde staartklok met bruidskrans door L.D. Tasma-Gordijk. Originele kleur en gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 150 x 36 x 22 cm. In goede staat.
Kleine antieke Engelse mahoniehouten Balloon tafelklok met intarsia. Circa: 1900. Klok heeft achtdaags stil uurwerk. Kleine fineerschade. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met chrome. Circa: 1930. Afmeting: 24 x 31 x 8 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse zwart marmeren pedule stel met vaas + gravures + rood marmer. Circa: 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 35 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits Schwarzwald porseleinen klokje met wekkerfunctie. Zonder gewichten, zonder slinger. Plaat gerestaureerd. Afmeting: 29 x 18 x 11 cm. In matige staat.
Grote antieke 19e eeuwse Franse marmeren pendule met compositie metaal. Circa 1870. Marmer gaaf. Klok gerestaureerd. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 x 53 x 18 cm. In g...
Antieke Franse Louis Philippe boulle pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Stukje messing bovenin klok weg en goudkleurig ingekleurd. Afmeting: 44,5 cm. In redelijk/...
Zeer kleine oude reiswekker met handbeschilderde porseleinen plaquettes. Afmeting: 6 cm. In goede staat.