Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tinnen bierpul, 1900
Resultaat: 25 EUR

Antieke 18e eeuwse tinnen bierpul. Circa 1900. Naar voorbeeld 1749 gedateerd. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

2x Lederen houders
Resultaat: 25 EUR

Twee lederen houders. Eén maal sigarenhouder. Eén maal met kristalglazen flacon. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Duitse juwelenkist, ca. 1910
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse houtgesneden sieradenkist met voor-oorlogse postkaarten van Nederland. Circa 1910. Afmeting: 15 x 30 x 17 cm. In goede staat.

Wandelstok met klok
Resultaat: 40 EUR

Oude wandelstok met uurwerk in messing bol. 21e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Engelse gewichtenset, steelpan, wandlamp koetsmodel en twee ketels. Afmeting: 8 - 56 cm. In redelijk/goede staat.

Houten theestoof + emmer
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse notenhouten Biedermeier theestoof met emmer + messing handvat. Circa 1860. Afmeting: 42 x 29 cm ø. In goede staat.

Antieke tinnen inktpot
Resultaat: 90 EUR

Antieke tinnen inktpot met stempels. Circa 1800. Afmeting: 6 x 9,5 cm ø. In goede staat.

3x Voor-oorlogse ingelegde panelen
Resultaat: 30 EUR

Drie voor-oorlogse panelen met intarsia. Eerste helft 20e eeuw. Diverse houtsoorten. Eén maal molenlandschap. Eén maal bloempot met cactus. Eén maal boerderij. Afmeting: 29 - 38 cm. In goede staat.

Antieke Chinese of Japanse verdeelschaal, ca. 1920
Resultaat: 120 EUR

Antieke zeven-delige Japanse of Chinese porseleinen verdeelschaal in roodlak-houder met goud landschap decor. Circa: 1920. Afmeting: 6 - 31 cm ø. In goede staat.

Russische chronometer
Resultaat: 720 EUR

Oude Russische messing scheepvaart chronometer in mahoniehouten kist + transportkist. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 x 25 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse cloisonne vazen
Resultaat: 280 EUR

Twee antieke Japanse cloisonne vazen met florale en paradijsvogels + vlinder decors. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In goede staat.

Staande lamp
Resultaat: 40 EUR

Grote Italiaanse gepolychromeerde sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 128 x 46 cm ø. In goede staat.

Bronzen kaarskandelaar
Resultaat: 40 EUR

Grote messing Renaissance-stijl kaarskandelaar met cherubijnenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Houtgestoken meermin
Resultaat: 40 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese houtgestoken meermin uit wortelhout. Afmeting: 18 x 18 x 6 cm. In goede staat.

Antiek Galjoen scheepsmodel
Resultaat: 110 EUR

Antiek historisch houten scheepsmodel van een 16e eeuws galjoen met lederen zeilen en originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 80 x 77 x 18 cm. In goede staat.

Oude/antieke priester kazuifel
Resultaat: 110 EUR

Oude/antieke priester kazuivel met ondergewaad. Fluweel met goud brocant. Afmeting: 155 cm. In goede staat.

3x Bontjassen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude lange bontjassen. 20e Eeuw. Eén wol met cashmere. Eén nerts. Eén vos. Afmeting: 110 cm. 2 In goede staat. een met scheurtje en gat in de mouw

Lederen kinder motorpet
Resultaat: 35 EUR

Voor-oorlogse lederen kinder motorpet met drukknopen. Afmeting: 24 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Japanse tafellampen, 1900
Resultaat: 170 EUR

Twee antieke Japanse keramieken tafellampen met brons. Decoratie met kraanvogels en schildpadden. Circa 1900. Eén beschadigd. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

Verlichte wereldglobe
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse verlichte wereldglobe. J.R.O. Kartografisches Verlagsgesellschaft München. Afmeting: 40 x 29 cm ø. In goede staat.

Ronde speelkaarten
Resultaat: 30 EUR

Apart Engels kaartenspel in lederen houder met ronde kaarten en chrome monteerbare bel. Afmeting: 18 -21 cm. / 10 x 8 x 11 cm. In goede staat.

2x Zuid-Duitse handwerk medaillons
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Bronzen tulp als bloempot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Jugendstil bronzen tulp op marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: 22 x 15 cm ø. In goede staat.

Lamsleren jas met bont
Resultaat: 50 EUR

Oude lamsleren jas met bont. Kort model. 'Lyka Fur Made in England for Priscilla Modes'. Afmeting: 70 cm. In goede staat.