Drie grote authentiek beschilderde lederen Wayang poppen voor theater Indonesië. Circa: 1930. Afmeting: circa 75 - 80 cm. In goede staat.
Oude Oosterse gestoken buffelhoorn met florale decors en karper. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese lakwerk miniatuur commode met zeven laden. Houtgestoken en met goud decor. Circa 1900. Afmeting: 37 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Drie antieke tand-ivoren Chinese vrouwen figuren. Gemaakt van tijgertand. Circa 1900. Eén hoofdje gelijmd. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japanse lakwerk plaquette met parelmoer belijmd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke kaarskandelaren. Circa 1880. Compositie metaal met albast, overgeschilderd. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse barometer met originele beschildering + vergulding. Circa 1820. Baserja Ainé A. Besancon. Afmeting: 89 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten barometer met thermometer. Circa 1900. Glas haarscheur, verder in goede staat. Afmeting: 91 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse oude Louis Seize-stijl bakbarometer. Mahonie met intarsia. Naar oud voorbeeld. Eén kwikbuis kapot. Afmeting: 130 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Japans benen plateau met gravering. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 29 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek ivoor. Art Deco. Circa 1930. Eén bureau-set met vogel en houten basement. Eén wrattenzwijntand met olifanten en krokodil. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat. met certificaat ter...
Houten modelboot. 20e Eeuw. Hollandse 17e eeuwse 1-master. Afmeting: 96 x 80 x 21 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren Barok-stijl tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 68 x 41 cm. In goede staat.
Oude accordeaon in koffer. Paolo Soprani Italia. Gemerkt. Afmeting: 42 x 42 x 23 cm. In goede staat.
Chinees Mahjong spel in houtbeschilderde doos. 21e Eeuw. Afmeting: 5 x 41 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Ottomaanse Turkse schaal met Arabische symbolen. Kopergeslagen met tinnen inleg. Circa 1900. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Mooie Art Deco metalen tafellamp met boogschietende naakte dame. Circa: 1930 - 1940. Afmeting: 41 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.
Oude opaline tafellamp met vergulding en messing in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Kristalglazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 57 cm ø. In goede staat.
Twee boeken: 1x Missale Romanum. Ex decreto Sacrosancti Concilii Tridentini restitutum S. PII V Pontificis Maximi jussu editum aliorum pontificum cura recognitum A Pio X Reformatum et Benedicti XV Auc...
Antiquarisch bijbels prentenboek voor de jeugd met dichterlijke bijschriften van J.J.L. ten Kate Amsterdam. Uitgeverij Arnhem J.W. Swaar met gekleurde lithografieën. Afmeting: 24,5 x 23 x 1 cm. In goe...
Antiquarisch boek. Historie der Jooden of alle werken van Flavius Josephus 1736. Met gravures van Jan en Kasper Luyten. Afmeting: 5,5 x 20,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Groot antiek 18e eeuws boek vol gravures. Alle werken van Flavius Josephus by Marten Schagen Amsterdam, Boekverkoper 1732. Eerste pagina's schade. Afmeting: 8 x 26 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 17e - 18e eeuwse Frans-talige boeken. Drie maal Vies des peintres anciens et modernes door Estienne Roger, gedrukt in Amsterdam MDCCVI. Eén maal Traité de la dyssenterie dans lequel on donne...