Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Gietijzeren vuurbokken
Resultaat: 90 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met Griekse dames. Empire. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Doos divers interessant oud/antiek tin
Resultaat: 90 EUR

Groot lot divers interessant oud/antiek tin etc. 18e - 19e Eeuw. Diverse maten, bekers, kannen etc. Afmeting: ca. 5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Bijbels prentenboek
Resultaat: 90 EUR

Antiquarisch bijbels prentenboek voor de jeugd met dichterlijke bijschriften van J.J.L. ten Kate Amsterdam. Uitgeverij Arnhem J.W. Swaar met gekleurde lithografieën. Afmeting: 24,5 x 23 x 1 cm. In goe...

Een grote Chinese lampenvoet met salamander
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

2x Plated kemphanen
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Oosterse plated messing kemphanen. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Antieke tinnen inktpot
Resultaat: 90 EUR

Antieke tinnen inktpot met stempels. Circa 1800. Afmeting: 6 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Antieke diorama, 1920
Resultaat: 90 EUR

Antieke diorama. Driemaster in notenhouten vitrine. Circa 1920. Afmeting: 59 x 48 x 11 cm. In goede staat.

Gietijzeren kapstok
Resultaat: 80 EUR

Antieke staande gietijzeren kapstok met lekbakken. Circa 1900. Afmeting: 195 cm. In goede staat.

Speelgoed miniatuur kast, 1915
Resultaat: 80 EUR

Antieke speelgoed miniatuurkast. Linnenkast met lade, spiegel + schappen. Circa 1915. Bamboe decor. Afmeting: 49 x 31 x 14 cm. In goede staat.

2x Processielampen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke vergulde messing processielampen voor op stok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Messing kaarskandelaren
Resultaat: 80 EUR

Twee gesigneerde antieke Duitse messing kaarskandelaren. Door Max Hartmann, Nr. 9112. Circa 1880. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Reservisten kruik
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame Duitse reservisten drankfles uit 1910. 'Hab nen schluck für meinen durst, dann ist mir die ganze welt wurst'. Parde Res Ruh Heimat, Minden etc. Afmeting: 20 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Kroonluchter met kristalglas
Resultaat: 80 EUR

Grote messing kroonluchter met kristalglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 70 cm ø. In goede staat.

2x oud/antiek ivoor, Art Deco
Resultaat: 80 EUR

Twee maal oud/antiek ivoor. Art Deco. Circa 1930. Eén bureau-set met vogel en houten basement. Eén wrattenzwijntand met olifanten en krokodil. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat. met certificaat ter...

3x Wayang poppen, ca. 1930
Resultaat: 80 EUR

Drie grote authentiek beschilderde lederen Wayang poppen voor theater Indonesië. Circa: 1930. Afmeting: circa 75 - 80 cm. In goede staat.

Biedermeier haardscherm, 1850
Resultaat: 80 EUR

Laat Biedermeier mahoniehouten haardscherm met petit point borduurwerk. Circa 1850. Afmeting: 117 x 85 x 30 cm. In goede staat.

Antiek schilpad theedoos
Resultaat: 80 EUR

Leuke 19e eeuwse schildpad theedoos. Eén pootje vervangen. Afmeting: 9 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

Nerts bontjas + Muts + Sjaal
Resultaat: 80 EUR

Mooie nerts bontjas compleet met nerts sjaal en nerts muts. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

2x Natuurstenen tafellampen
Resultaat: 75 EUR

Twee grote natuurstenen tafellampen in ampforavorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 55 cm ø. In goede staat.

Zweepje, gemaakt van slang
Resultaat: 75 EUR

Antieke Chinese of Japanse flexibele zweep. Gemaakt van been, met perzikboom decor en lotusbloem. Circa: 1920 - 1930. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Scheepsstuurwiel (groot)
Resultaat: 75 EUR

Antieke zware grote eikenhouten scheepsstuurwiel. Afmeting: ø 96 cm. In goede staat.

5x Koraal doodshoofdjes
Resultaat: 75 EUR

Vijf oude koraal doodskoppen aan koord. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 3 cm. In goede staat.

3x Houten Kokeshi poppen
Resultaat: 75 EUR

Drie oude gesigneerde houten Chinese Kokeshi poppen. Handbeschilderd en gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Bronzen lamp met glazen kap
Resultaat: 70 EUR

Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met kunstglazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 55 x 28 cm ø. In goede staat.

Koperen appelketel 1872
Resultaat: 70 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse rood-koperen appelketel met monogrammen en jaartal 1872. Afmeting: 38 x 40 x 25 cm ø. In goede staat.

2x vergulde bronzen tafellampen, 1930
Resultaat: 70 EUR

Twee vergulde bronzen tafellampen met glazen houders. Circa 1930. Afmeting: 33 x 30 x 10 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs scheepskompas
Resultaat: 70 EUR

Zeldzaam voor-oorlogs dubbelzijdig scheepskompas. L.J. Harri - Amsterdam. Afmeting: 13 x 29 cm ø. In goede staat.

4x 17e-18e Eeuwse boeken
Resultaat: 70 EUR

Vier maal 17e - 18e eeuwse Frans-talige boeken. Drie maal Vies des peintres anciens et modernes door Estienne Roger, gedrukt in Amsterdam MDCCVI. Eén maal Traité de la dyssenterie dans lequel on donne...

Kristalglazen kroonluchter
Resultaat: 70 EUR

Kristalglazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 57 cm ø. In goede staat.

Oude viool in koffer
Resultaat: 70 EUR

Oude viool in koffer, met twee strijkstokken. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Accordeon in koffer
Resultaat: 70 EUR

Oude accordeaon in koffer. Paolo Soprani Italia. Gemerkt. Afmeting: 42 x 42 x 23 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke hanglamp met kristalglas. Kaarsenkroon. Geëlektrificeerd. Behoeft aandacht. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In redelijk/goede staat.

Zware bronzen wandkandelaar
Resultaat: 70 EUR

Zware 19e eeuwse bronzen wandkandelaar in historisme-stijl (Empire, Renaissance etc.) Bazuinen met heraldiek. Afmeting: 42 x 42 x 20 cm. In goede staat.

Tafellamp, Art Deco
Resultaat: 70 EUR

Art Deco-stijl houten tafellamp met marqueterie intarsia en glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 48 x 31 cm ø. In goede staat.

Drie netsuke's
Resultaat: 70 EUR

Drie oude/antieke gesigneerde Japanse houtgesneden netsuke's. Vissen, kikkers en muis. 20e Eeuw. In goede staat.

Grote scheepslamp
Resultaat: 65 EUR

Grote oude koperen scheeps-petroleumlamp. Gemerkt Toplicht. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Brevete comfoor met Majolica
Resultaat: 65 EUR

Origineel Brevete plated comfoor met Majolica. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 25 x 26 x 22 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp , 1890
Resultaat: 65 EUR

Mooie antieke messing, in hoogte verstelbare petroleumlamp met bewerkte glazen bolkap. Circa 1890. Afmeting: 64 x 32 x 20 cm. In goede staat.

4 Delen oud/antiek tin
Resultaat: 65 EUR

Vier delen oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Eén grote gemerkte tinnen kraantjeskan. Circa 1800. Eén klepkan, 19e eeuw. Twee kaarskandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 17 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke cloisonne schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse cloisonne sierschotel met paradijsvogel en florale decors. Afmeting: ø 30,3 cm. In goede staat.

Kerkelijke wandkandelaar
Resultaat: 60 EUR

Grote 8-lichts messing neogotische kerkelijke wandkandelaar. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 55 x 37 ø cm. In goede staat.

Ovale messing dekseldoos
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing vergulde dekseldoos met miniatuur damesportret. Circa: 1900. Gesigneerd Adrian. Vochtvlekken. Afmeting: 4 x 11 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

5 Delen oud/antiek tin
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen oud/antiek tin. Eén Empire kraantjeskan. Twee antieke snavelkannen. Eén Historisme bierpul, circa 1880. Eén grote klepkan, 19e eeuw. Afmeting: 16 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Kleine bijbel, 'Komst en welkomst tot Christus'
Resultaat: 60 EUR

Extra kleine bijbel. 'Komst en Welkomst tot Christus', door J. Bunjan tot Harderwijk bij Herman Rampen 1711. Afmeting: 13,5 x 8 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.

Kristalglazen kroonluchter
Resultaat: 60 EUR

Kristalglazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 75 cm ø. In goede staat.

Hollandse houtbak, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse beschilderde houtbak met florale decors. Met leeuwenpoten en kelk op deksel + hengsels. Afmeting: 50 x 45 x 36 cm. In goede staat.

Huis relikwie
Resultaat: 60 EUR

Hollands huis-ikoon met spreuken. Circa 1900. Doek aangestreken aan geeselkolom van de plaats waar het kruis was weergevonden. Met gouddraad etc. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.

Japanse plaquette
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Japanse lakwerk plaquette met parelmoer belijmd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.

Scheepsstuurwiel (klein)
Resultaat: 60 EUR

Klein scheepsstuurwiel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 57 cm. In redelijk/goede staat.

Lot plated
Resultaat: 60 EUR

Lot plated bestaand uit een bestek van Keltum model Hollands glad, diverse onderschotels WMF, trompetvaasjes en eierdopjes.

Chinese bronzen lampenvoet met hagedis
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Antieke toneelkijker met schildpad
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame antieke toneelkijker met schildpad. Eén bovenglas weg + randen bovenglas kapot. Afmeting: 11 cm. In redelijke staat.

3x Bontjassen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude lange bontjassen. 20e Eeuw. Eén wol met cashmere. Eén nerts. Eén vos. Afmeting: 110 cm. 2 In goede staat. een met scheurtje en gat in de mouw

Zwarte klokwandconsole
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse zwart-houten klok wandconsole met verguld lijstwerk. Afmeting: 33 x 26 x 42 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke tabakspijpen
Resultaat: 60 EUR

Lot oude/antieke tabakspijpen + onderdelen. Afmeting: 8 - 60 cm. In goede staat.

2x Antieke handbijlen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke handbijlen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.

2x Wandlampen, Louis Seize-stijl
Resultaat: 55 EUR

Twee oude Italiaanse houtgestoken vergulde Louis Seize-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 28 x 18 cm. In goede staat.

Bronzen wierookbrander
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese of Japanse bronzen wierookbrander met bodemmerk. Circa 1900. Gepoetst. Eén pootje gerepareerd. Afmeting: 20 x 13 cm ø. In goede staat.

Kolenbak+paraplubak+kistje
Resultaat: 50 EUR

Drie maal antiek. Circa 1900. Eén eikenhouten kolenbak. Eén kopergeslagen stokkenhouder. Eén kopergeslagen kist. Figuren decors. Afmeting: 35 - 57 cm. In goede staat.

Beschilderde petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Antiek beschilderde opaline glazen tafelpetroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 57 x 25 cm ø. In goede staat.

Oud Hollands voorraadkastje
Resultaat: 50 EUR

Oud Hollands eikenhouten keuken-wandkastje met keramieken houders. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 53 x 20 cm. In goede staat.

Antiek pijpen-kastje
Resultaat: 50 EUR

Hollands antiek eikenhouten hang-tabakspijpen kastje met terracotta pijpen. Circa 1915. Afmeting: 25 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Lot tin
Resultaat: 50 EUR

Lot 19e eeuws tin. Diverse maten + schoen. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers tin, 18e-19e eeuws
Resultaat: 50 EUR

Lot divers 18e - 19e eeuws tin etc.. Onder andere: Klepkannen, maten + schaal (later). Diverse merktekens. Afmeting: ca. 5 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antiquarisch boek, Historie der Jooden
Resultaat: 50 EUR

Antiquarisch boek. Historie der Jooden of alle werken van Flavius Josephus 1736. Met gravures van Jan en Kasper Luyten. Afmeting: 5,5 x 20,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Opaline lampenvoet
Resultaat: 50 EUR

Oude opaline tafellamp met vergulding en messing in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

19e Eeuws haardscherm met vuurbokken
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws messing met ijzeren haardscherm, compleet met vuurbokken. Afmeting: 105 x 26 x13 cm. In goede staat.

2x Vuurbokken
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vuurbokken, divers. In Rococco-stijl. Afmeting: circa 30 x 22 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Indonesische lectuurbak
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Indonesische teakhout gestoken lectuurbak met floraal snijwerk. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 50 x 75 x 25 cm. In goede staat.

Kebrdle accordeon, 30-er Jaren
Resultaat: 50 EUR

Oude 30-er jaren Kebrdle accordeon. Functies niet getest. Afmeting: 70 x 47 x 23 cm. In redelijke staat.

Engelse barometer
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse eikenhouten barometer met thermometer. Circa 1900. Glas haarscheur, verder in goede staat. Afmeting: 91 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kandelaar met albasten voet
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke kaarskandelaren. Circa 1880. Compositie metaal met albast, overgeschilderd. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Lamsleren jas met bont
Resultaat: 50 EUR

Oude lamsleren jas met bont. Kort model. 'Lyka Fur Made in England for Priscilla Modes'. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Bronzen tulp als bloempot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Jugendstil bronzen tulp op marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: 22 x 15 cm ø. In goede staat.

4x Oude camera, divers
Resultaat: 50 EUR

Lot van vier oude camera's. Eén Kodak Brownie Flash. Eén Kodak Brownie Holiday. Eén Lumiere L'automatique a pellicules. Eén Zeiss Ikon. Functies niet getest. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.

2x Antieke speculaasplanken
Resultaat: 50 EUR

Twee stuks 18e - 19e eeuwse notenhouten speculaasplanken met dieren en chocoladekan decors. Afmeting: 26,5 - 27 cm. In goede staat.

Lot antiek tin, divers
Resultaat: 50 EUR

Groot lot divers antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Eikelkan, maten theebus, borden, strooier. Diverse merktekens. Afmeting: 7 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Bontjas van rode vos
Resultaat: 50 EUR

Oude bontjas van rode vos. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Engelse koperen kolenkit met schep
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse koperen kolenkit met schep. Circa 1870. Afmeting: 51 x 33 x 50 cm. In goede staat.

Toverlantaarn, 1900
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke toverlantaarn met messing (voor brander). Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 39 x 67 x 18 cm. In goede staat.

Antieke bijl, 17e-18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

17e - 18e Eeuwse bijl met gotische motieven. Afmeting: 81 cm. In goede staat.

2x Bronzen wandlampen
Resultaat: 50 EUR

Twee Roccoco-stijl bronzen electrische wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 22 x 8 cm. In goede staat.

2 Messing wand/hangkandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Hollandse messing Barok-stijl wand/hangkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 42 x 31 x 43 cm. In goede staat.

Art Deco theeset
Resultaat: 50 EUR

Vier-delig Art Deco stel. Circa 1930. Eén zwart glazen tablet met drie maal servies Zell Germany, theekan + schenkkan + suikerschaal. Afmeting: 12 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Kistje met 2 weegschaaltjes
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kist met daarin twee messing weegschalen. Eén messing, circa 1800. Eén messing met hoornen schalen, circa 1900. Afmeting: 12 x 24 x 11 cm. In goede staat.

Gaskacheltje, Amsterdamse School-stijl
Resultaat: 50 EUR

Antieke Amsterdamse School-stijl koperen gaskachel. Gemerkt. Circa: 1930. Afmeting: 70 x 35 x 60 cm. In zeer goede staat.

4x Japanse cloisonne vazen (2 sets)
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Japanse cloisonne vazen met florale, vlinders en vogels decor. Twee sets. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In goede staat.

Notenhouten theekist op klauwpootjes
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten theekist met twee theecompartimenten en melange glas (later). Kist heeft bronzen klauwpootjes, bronzen beslag + slot. Sleutel mist. Afmeting: 20 x 30 x 15 cm. In g...

Messing blaker met cloisonne inleg
Resultaat: 45 EUR

Antieke messing blaker met cloisonne inleg. Circa 1890. Afmeting: 5,5 x 10 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Petroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke petroleumlampen met gekleurde glazen reservoirs, messing branders. Circa 1900. Eén maal messing albast voet. Eén maal plated voet. Afmeting: 54 - 60 cm. In goede staat.

2x Antigquarische boekjes
Resultaat: 45 EUR

Twee antiquarische boekjes. Eén maal Judaica Flowers and vieuws of the holy land Jerusalem met lithografieën en gedroogde bloemen. Verlag A.L. Kattane Jerusalem Palestine. Eén maal Davids Psalmen door...

2x Oude goudweegschalen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude goudweegschalen. Beide met gewichten. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels
Resultaat: 45 EUR

Lot antiek tinnen maatklepkannen, koffiekannen + lepels. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Russisch Orthodox bronzen kruis etc.
Resultaat: 45 EUR

Antiek Russisch orthodox bronzen kruis met daarbij twee bronzen hang-ikoontjes met emaille beschilderinjg. Afmeting: 5,5 - 14 cm. In goede staat.

8x Oosters snijwerk.
Resultaat: 45 EUR

Acht maal oude Oosterse snijwerken/figuren/dekseldozen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.

Vergulde Duitse schaal, 1890
Resultaat: 45 EUR

Zware antieke vergulde messing Duitse historisme schaal op vier poten met Roccoco decor + putti. Circa 1890. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.