Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Schalen, Amsterdamse school
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke koperen schalen. Onder andere Amsterdamse school-stijl. Circa 1920. Eén maal ster-vormig, F. Wolterman. Eén maal gebloemd, ongemerkt. Eén maal kopergeslagen op drie pootjes. Afmeting: 22 ...

Indonesisch kistje
Resultaat: 40 EUR

Indonesisch kistje met messing beslag en jade plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 21 x 14,5 cm. In goede staat.

2x Dekseldoosjes
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten dekseldoosjes. Eén lepeldoosje met slot en sleutel. Eén souvenir dekseldoosje. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Antieke staande lamp
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke koperen petroleum stalamp, later geëlektrificeerd. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 46 cm. In goede staat.

Miniatuur schilderij, Dame met hoed
Resultaat: 40 EUR

Miniatuur schilderij op ivoor met ivoren lijst. Circa 1900. Naar Garisbourgh. Dame met hoed en veren. Gouache op paneel. Afmeting: 12 x 14 cm. In goede staat.

Geel bureaulampje, 60-er/70-er jaren
Resultaat: 40 EUR

60-er / 70-er Jaren bureaulamp. Aluminium voet + geëmailleerd geel + chrome beugel. Afmeting: 34 x 30 cm ø. In goede staat.

Chinees Mahjong spel
Resultaat: 40 EUR

Chinees Mahjong spel in houtbeschilderde doos. 21e Eeuw. Afmeting: 5 x 41 x 14 cm. In goede staat.

Lot kandelaren (5x)
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude messing kaarskandelaren waarvan drie met wandbevestiging. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

2x Jugendstil fotolijstjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Jugendstil-stijl messing fotolijsten met standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Engelse trekweegschaal
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse messing Spring Balance (trekweegschaal). 30 LBS by I. Loth. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Veld +Telescoop kijker
Resultaat: 40 EUR

Twee oude/antieke kijkers. Eén veldkijker, Field Marine Lemaire Paris. Eén hedendaagse telescoopkijker in foudraal. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.

Amerikaanse Dumore projector
Resultaat: 40 EUR

Voor-oorlogse Amerikaanse Dumore projector in houten kist. Functies niet getest. Afmeting: 31 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Houtgestoken meermin
Resultaat: 40 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese houtgestoken meermin uit wortelhout. Afmeting: 18 x 18 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen kaarskandelaar
Resultaat: 40 EUR

Grote messing Renaissance-stijl kaarskandelaar met cherubijnenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Staande lamp
Resultaat: 40 EUR

Grote Italiaanse gepolychromeerde sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 128 x 46 cm ø. In goede staat.

Tabakspijp hazenbot + ketting
Resultaat: 40 EUR

Antieke benen tabakspijp en hoornen ketting. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.

Houten theestoof + emmer
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse notenhouten Biedermeier theestoof met emmer + messing handvat. Circa 1860. Afmeting: 42 x 29 cm ø. In goede staat.

Wandelstok met klok
Resultaat: 40 EUR

Oude wandelstok met uurwerk in messing bol. 21e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Duitse juwelenkist, ca. 1910
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse houtgesneden sieradenkist met voor-oorlogse postkaarten van Nederland. Circa 1910. Afmeting: 15 x 30 x 17 cm. In goede staat.

Antieke olielamp, Jugendstil
Resultaat: 40 EUR

Antieke messing Jugendstil petroleumlamp met glazen pegels en gekleurde glazen stenen in kap. Circa 1915. Afmeting: 65 x 28 cm ø. In goede staat.

2x Plated kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee decoratieve plated kaarskandelaren in de vorm van Romeinse zuilen. 21e Eeuw. Afmeting: 31,7 cm. In goede staat.

2 Kandelaren met schaal
Resultaat: 40 EUR

Twee grote tinnen Giovanni Patrini kaarskandelaren en één bewerkte tinnen fruitschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm en 11 x 26 cm ø. In goede staat.

2x Kaarskandelaren, 1915
Resultaat: 40 EUR

Twee Jugendstil kaarskandelaren met dovers. Circa 1915. Compositie metaal met marmeren basement. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Messing kerkkandelaar
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse vergulde messing Neo Gotische kaarskandelaar. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

2x Chinese piedestals, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken piedestals met originele polychromie en vergulding. Circa 1900. Krimpnaden. Afmeting: 15 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

Schrijfset met porselein
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Franse messing met porseleinen bureauset. Bestaande uit twee kandelaren, inktpot en briefopener. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.

Ruud Jaspers, Metalen vogel
Resultaat: 40 EUR

Moderne metalen vogel gemaakt van oud bestek. Door sierkunstenaar Ruud Jaspers, Pijnacker. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In goede staat.

1x Olielamp
Resultaat: 35 EUR

Mooie antieke olielamp met floraal beschilderd mat glas en compositie metalen voet. Circa: 1880. Afmeting: 55 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Zuid-Duitse handwerk medaillons
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Lederen kinder motorpet
Resultaat: 35 EUR

Voor-oorlogse lederen kinder motorpet met drukknopen. Afmeting: 24 x 16 cm ø. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Engelse gewichtenset, steelpan, wandlamp koetsmodel en twee ketels. Afmeting: 8 - 56 cm. In redelijk/goede staat.

Heilig beeld altaar, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.

Ketel+comfoor, Jugendstil
Resultaat: 30 EUR

Messing Jugendstil ketel op comfoor. Gemerkt met twee vissen in cirkel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 15 cm. In goede staat.

2x Art Deco kaarsenkandelaar
Resultaat: 30 EUR

Twee grote Art Deco-stijl messing plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 44 cm. In goede staat.

Staande lamp
Resultaat: 30 EUR

Oude tafellamp met speciale lampenkap met 18e eeuwse staalgravure. Handingekleurd. Optica gravure. Vensters gebouw verlichten. Afmeting: 59 x 28 cm ø. In goede staat.

Smeedijzeren vogelkooi
Resultaat: 30 EUR

Antieke smeedijzeren vogelkooi met ophangarm + glas. Circa 1920. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.

Ronde speelkaarten
Resultaat: 30 EUR

Apart Engels kaartenspel in lederen houder met ronde kaarten en chrome monteerbare bel. Afmeting: 18 -21 cm. / 10 x 8 x 11 cm. In goede staat.

6 Delen oud/antiek (divers )
Resultaat: 30 EUR

Zes delen oud/antiek koper + tin. Drie tinnen kaarskandelaren. Twee messing kaarskandelaren. Eén bunsenbrander, Max Sievert, Stockholm. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Verlichte wereldglobe
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse verlichte wereldglobe. J.R.O. Kartografisches Verlagsgesellschaft München. Afmeting: 40 x 29 cm ø. In goede staat.

3x Voor-oorlogse ingelegde panelen
Resultaat: 30 EUR

Drie voor-oorlogse panelen met intarsia. Eerste helft 20e eeuw. Diverse houtsoorten. Eén maal molenlandschap. Eén maal bloempot met cactus. Eén maal boerderij. Afmeting: 29 - 38 cm. In goede staat.

4x Wandelstokken
Resultaat: 30 EUR

Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.

2x Antiek messing, Bureauset
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing bewerkte bureauset. Postzegelbak en Jugendstil briefopener. Circa 1900. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.

Wandspiegelkastje, 1910
Resultaat: 30 EUR

Antiek kopergeslagen wandspiegelkastje met Renaissance-stijl decor en wijnranken. Circa 1910. Afmeting: 35 x 65 cm. In goede staat.

2x Antiek eikenhouten kruisbeeld
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke eikenhouten kruisbeelden. Eén met bisquit porselein corpus. Eén met polychrome gipsen corpus. Circa: 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In goede staat.

Lot antiek koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Lot antiek koperwerk. Bestaande uit: Bloempot, ketel, kandelaren, haardset. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.

2x Lederen houders
Resultaat: 25 EUR

Twee lederen houders. Eén maal sigarenhouder. Eén maal met kristalglazen flacon. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Tinnen bierpul, 1900
Resultaat: 25 EUR

Antieke 18e eeuwse tinnen bierpul. Circa 1900. Naar voorbeeld 1749 gedateerd. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Hollandse bijbel, ca. 1800
Resultaat: 25 EUR

Antieke Hollandse bijbel met messing sluitingen. Uitgave van Joh. de Liefde Utrecht. Circa 1800. Met lederen band. Afmeting: 8 x 26 x 32 cm. In redelijke staat.

Beschilderde kraantjeskan
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse beschilderde tinnen kraantjeskan met landschap decor, boerderij met figuren. 20e Eeuw. Deukje bovenrand. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

2 Bureausets
Resultaat: 25 EUR

Twee-delige marmeren Art Deco bureauset. Inktpot, (één glaasje mist) + brievenhouder. Circa 1935. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.

Staande petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke opaline glazen petroleumlamp met emaille beschildering. Circa 1915. Eén staafje kaphouder mist. Afmeting: 50 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.

4 Delen koper, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Vier delen 19e eeuws koperwerk. Eén maal hengselbak, één treef, één beddepan, één koekenpan. Afmeting: 33 - 50 cm. In goede staat.

3 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...