19e Eeuwse mahoniehouten Empire ovale bijzettafel met volle zuilen en vergulde messing versieringen. Ongerestaureerd. Afmeting: 71 x 73 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing versieringen + zwart marmeren blad. Ongerestaureerd. Afmeting: 96 x 52 x 101 cm. In redelijk/goede staat.