Vier aparte 19e eeuwse Engelse mahoniehouten eetkamerstoelen met lederen bekleding. Afmeting: 87 x 56 x 50 cm. In goede staat.
Kersenhouten Biedermeier penant kastje met zwarte zuilen. Front met twee laden en twee deuren. Kastje is geheel gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 92 x 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine opzetkast. Met zijkant deurtjes naast de lades. Klein model. Bronzen beslag. Afmeting: 198 x 110 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws Bretons miniatuurkastje. Circa 1870. Tellerregal kast/borden kastje, met houtgestoken panelen, twee deuren + lade etc. Afmeting: 55 x 30 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse renaissance notenhouten kist met antiek slot. Staande op klauwpoten. Circa: 1700. Afmeting: 61 x 56 x 164 cm. In goede originele staat.
Oud Hollands eikenhouten tafeltje met twaalf Hollandse 18e eeuwse vaastegels. Beschadigingen. Afmeting: 45 x 54 x 41 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten deelbare linnenkast met panelen. Circa 1840. Schappen later. Afmeting: 190 x 55 x 150 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse voltaire in Louis Quinze-stijl met snijwerk en op messing wieltjes. Circa 1860. Originele bekleding, beschadigd. Afmeting: 104 x 70 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten gondel hocker. Circa 1900. Afmeting: 57 x 56 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten bijzettafel met bronzen beslag en marmeren blad. Gerestaureerd. Circa: 1900. In goede staat.
Duitse laat Biedermeier mahoniehouten hoekkast. Circa: 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Paar vlekken. Afmeting: 165 x 96 x 64 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet, gebogen met klauwpoten en prachtig antiek beslag. Zijkanten matig, rugwand nieuw. Behoeft aandacht. Kleine beschadigingen. Afmeting: 235 x 178 x 70 cm. In...
19e Eeuws Hollands mahoniehouten penantkast. Circa 1860. Krimpnaden blad, lichte fineerschade. Afmeting: 90 x 102 x 55 cm. In redelijke staat.
Grote antieke scheeps-hutkoffer met houten banden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 65 x 110 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten twee-deurs Barokkast met beschildering. Anno 1805. Uit de omgeving van Bückeburg. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 186 x 166 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse twee-delige mahoniehouten vitrine-opzet hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 63 x 42 cm. In goede staat.
Oude armleunstoel met petit point stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 66 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Barok-stijl commode op spantkruispoot met uitklapbare lade en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 90 x 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten speeltafel op gesneden vier-spantpoot. Met opklapbaar gecontourneerd blad. Lichte fineerschade. Afmeting: 74 x 97 x 96 cm. In goede staat.
Antieke Duitse grenenhouten Jugendstil spiegel met Majolica tegels. Circa 1915. Afmeting: 98 x 89 x 8 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Duitse gestoken Fratzen kinderstoel. Renaissance-stijl. Afmeting: 62 x 32 x 31 cm. In goede staat.
Iepenhouten trappenkast met lades en schuifdeurtjes, twee-zijdig. 21e Eeuw. Afmeting: 111 x 110 x 42 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Louis Seize halve maan wandkast met jalouziedeuren en lade. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 40 x 75 cm. In zeer goede staat.