Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese tulpenvaas
Resultaat: 125 EUR

Grote Chinees porseleinen tulpenvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 25 x 18 cm. In goed staat.

Chinese theepot, 18e-19e eeuw
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.

6x Chinees Imari porselein
Resultaat: 500 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...

Ram Colenbrander vaas, Steil
Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Decor Steil. Letters V.B. 20-er jaren. In originele doos. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas
Resultaat: 2.000 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Phantaisie 1925. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinees figuur, Meisje met mandje
Resultaat: 950 EUR

Oude Chinese agaten figuur. Chinees meisje met mand. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Kop + schotel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kop + schotel met bloemen en landschap decor. Gecontourneerde schotel. Kopje haarlijn + chip. Schotel randglazuur chips. Afmeting: 6 - 13,5 cm ø. In redelijke staat.

Fayence wandobject
Resultaat: 35 EUR

Franse Fayence polychrome wand-bloemsteekhouder in doedelzak vorm. Gemerkt Vichy 4137 M.C. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 11 x 5 cm. In goede staat.

2x Rosenthal vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee Duitse Rosenthal Studio-Line Björn Wiinblad porseleinen vazen met vogels en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.

Japanse Imari kom
Resultaat: 80 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen kom met een Hollandse viermaster, met goud en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 21,3 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 40 EUR

18e -19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 10 - 9,5 cm. ø. In goede staat.

Drie erotische snuffbotlles
Resultaat: 70 EUR

Drie oude erotische Japans/Chinees porseleinen snuffbottles met goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

5x Regout kommen
Resultaat: 15 EUR

Vijf antieke Petrus Regout Maastricht kommen met decor 'Toko'. Circa: 1890. Eén chip gelijmd. Afmeting: 7 x 11,5 cm ø. In goede staat.

3x Antieke kastkommen
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Reservisten bierkruik
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. Met originele Benette tinnen deksel. Gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...

Oude Meissen vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Keramieken tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Grote geglazuurde keramieken tafellamp met Tiffany-stijl lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 46 cm ø. In goede staat.

Keramieken paard
Resultaat: 35 EUR

Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.

Groot Dresden figuur.
Resultaat: 90 EUR

Grote Duitse handbeschilderde Dresden porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt A.H.' In Jugendstil-kleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Collectie Duits aardewerk, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Collectie (17 x) Duits aardewerk met bruine glazuur. Kruiken etc. 19e Eeuw. Elf, goed. Zes, gerestaureerd of haarlijn. Afmeting: 23 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

3 x Fürstenberg vaas.
Resultaat: 55 EUR

Drie oude Duitse Fürstenberg porseleinen siervazen met goud en florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.

2x Fürstenberg vaas
Resultaat: 55 EUR

Twee grote Duitse Fürstenberg porseleinen dekselvazen. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 39 x 25 x 17 cm ø. In goede staat.

2x Furstenberg dekselvazen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote handbeschilderde Furstenberg porseleinen dekselvazen met blauw en goud decor. Handbeschilderd 'A..H'. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 22 cm ø. In goede staat.

2x Terracotta sierschotel
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke terracotta reliëf sier wandschotels. Monogram J.M. S149. Circa 1900. Eén maal Roma Arco di Costantino. Eén maal Roma piazza Vaticana. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 32 cm. In goede ...