Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Kop+schotels, Chinees
Startprijs 40 EUR

Vijf antieke porseleinen kop en schotels. Gemerkt F. Met chinees decor Lange lijs en peterselie decors. Afmeting: 7,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.

2x Majolica vazen, 1910
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica vazen met florale decors op matte bruine glazuur. Nr. 1118. Circa 1910. Eén bovenrand stukje gelijmd + hengsel gelijmd. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.

4x Villeroy en Boch
Startprijs 40 EUR

Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Vier maal Chinees porselein. Twee 18e eeuwse kopjes met krab + kreeft decor. Lichte randglazuurschade. Twee maal rijstkommen met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Yixing trekpotje
Startprijs 40 EUR

Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.

5x Kastkommen, ca. 1900
Startprijs 45 EUR

Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Goebel borden
Startprijs 45 EUR

Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.

Sitzendorf inktstel (wit)
Startprijs 50 EUR

Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.

6x Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen-sets met florale decors en Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 - 17 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek Imari porselein
Startprijs 50 EUR

Vier maal oud/antiek Imari porselein. Eén pijpvaas, 19e eeuw, één chip. Twee maal gelobte borden, 19e eeuw, goed. Eén groot sierbord, eerste helft 20e eeuw, goed. Afmeting: 22 - 24 cm. In redelijk/goe...

2x Imari vazen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting: 25,5 - 30 cm. In goede staat.

Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk
Startprijs 50 EUR

Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Makkums (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf maal Makkums aardewerk. Polychrome. 20e Eeuw. Drie schalen, één bord en één vaas. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

5 Delen Brunslau keramiek
Startprijs 50 EUR

Vijf maal antiek Duits Brunslau keramiek. Twee schalen en drie kannen. Restauraties en/of haarlijnen. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijke staat.

3x Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Twee borden, haarlijn. Eén dekselvaas, gelijmd. Afmeting: 18,5 - 22 cm. In redelijke staat.

4x Wit porselein
Startprijs 50 EUR

Vier Duitse wit-porseleinen vogels. 20e Eeuw. Genummerd. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Stel Delfts blauwe vazen
Startprijs 50 EUR

Drie-delig Delfts keramieken kaststel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.

3x Porceleyne Fles
Startprijs 50 EUR

Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.

2x Royal Sphinx Maastricht wand borden, 1900
Startprijs 50 EUR

Twee grote Royal Sphinx Maastricht antieke wandborden. Circa 1900. Eén maal landschap, naar J. Sonneville. Eén maal arreslede. Afmeting: 38 - 39 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Startprijs 50 EUR

Tien delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes, gemerkt met visser in landschap decor. Twee kommen, blauw. Twee kommen, Familie Verte, beschadigd. Afmeting: 4,5 - 11 cm. In redelij...

2 Chinese knobbelvazen
Startprijs 50 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvazen met bloempotten decors en craquelé glazuur. Afmeting: 13,5 x 8 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot, Bamboe decor
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 10,5 x 15 x 9 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met emaille beschildering. Ratje en floraal. Gemerkt. Afmeting: 12 x 19 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors. Licht randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.