Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Kop+schotels, Chinees 6506
5x Kop+schotels, Chinees
Startprijs 40 EUR
2x Majolica vazen, 1910 6511
2x Majolica vazen, 1910
Startprijs 40 EUR
4x Villeroy en Boch 6562
4x Villeroy en Boch
Startprijs 40 EUR
4x Chinees porselein 6579
4x Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Yixing trekpotje 6653
Yixing trekpotje
Startprijs 40 EUR
5x Kastkommen, ca. 1900 6181
5x Kastkommen, ca. 1900
Startprijs 45 EUR
3x Goebel borden 6631
3x Goebel borden
Startprijs 45 EUR
Sitzendorf inktstel (wit) 6063
Sitzendorf inktstel (wit)
Startprijs 50 EUR
6x Chinese vaasjes 6093
6x Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR
4x Oud/antiek Imari porselein 6152
4x Oud/antiek Imari porselein
Startprijs 50 EUR
2x Imari vazen 6157
2x Imari vazen
Startprijs 50 EUR
Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk 6216
Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk
Startprijs 50 EUR
Lot Makkums (5x) 6225
Lot Makkums (5x)
Startprijs 50 EUR
5 Delen Brunslau keramiek 6234
5 Delen Brunslau keramiek
Startprijs 50 EUR
3x Chinees porselein 6241
3x Chinees porselein
Startprijs 50 EUR
4x Wit porselein 6275
4x Wit porselein
Startprijs 50 EUR
Stel Delfts blauwe vazen 6279
Stel Delfts blauwe vazen
Startprijs 50 EUR
3x Porceleyne Fles 6284
3x Porceleyne Fles
Startprijs 50 EUR
2x Royal Sphinx Maastricht wand borden, 1900 6285
2x Royal Sphinx Maastricht wand borden, 1900
Startprijs 50 EUR
Lot Chinees porselein (10x) 6323
Lot Chinees porselein (10x)
Startprijs 50 EUR
2  Chinese knobbelvazen 6368
2 Chinese knobbelvazen
Startprijs 50 EUR
Yixing theepot, Bamboe decor 6370
Yixing theepot, Bamboe decor
Startprijs 50 EUR
Yixing theepot 6415
Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
Chinees bord, 18e eeuw 6435
Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR