Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Duitse Meissen schalen 6064
3x Duitse Meissen schalen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Keizer vazen 6073
3x Keizer vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Gemberpot 6121
2x Gemberpot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
8x tegels, 17e - 18e eeuw 6169
8x tegels, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Herdenkingsborden 6177
2x Herdenkingsborden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Hollands plateel, 3x 6201
Lot Hollands plateel, 3x

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Arnhems' plateel 6203
Lot Arnhems' plateel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Makkumse dekselvazen 6214
2x Makkumse dekselvazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot porseleinen dekseldoosjes (14x) 6264
Lot porseleinen dekseldoosjes (14x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ram Arnhem gemberpot , 1930 6287
Ram Arnhem gemberpot , 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Weense borden 6293
3x Weense borden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinese bordjes 6334
2x Chinese bordjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Keramieken servies, Polen 6351
Keramieken servies, Polen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Servies, Polen 6352
Servies, Polen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Satsuma bloempot + Chinese vaas 6374
Satsuma bloempot + Chinese vaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Chinese figuren 6389
4x Chinese figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi vaas 6391
Chinese Kang Xi vaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Satsuma sierschotels 6441
2x Satsuma sierschotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Porseleinen tafellamp 6444
Porseleinen tafellamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Chinees porselein 6459
5x Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Kop+schotels, Rörstrand Zweden 6484
5x Kop+schotels, Rörstrand Zweden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Antieke Chinese vazen 6510
2 Antieke Chinese vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Porseleinen siervaas 6550
Porseleinen siervaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Gemberpotten 6576
3x Gemberpotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Rosenthal vazen 6630
2x Rosenthal vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5 Grote Petrus Regout kastkommen 6650
5 Grote Petrus Regout kastkommen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees trekpotje 6193
18e Eeuws Chinees trekpotje

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Staande lamp, Wedgwood 6376
Staande lamp, Wedgwood

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas 6420
Grote Chinese vaas

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x Fürstenberg vaas 6571
2x Fürstenberg vaas

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
3 x Fürstenberg vaas. 6583
3 x Fürstenberg vaas.

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
5x KPM schaaltjes 6588
5x KPM schaaltjes

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x Gemberpot 6092
2x Gemberpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Perzische tegels 6167
2x Perzische tegels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engels keramieken servies 6182
Engels keramieken servies

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Houtgestoken figuur 6183
Houtgestoken figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Antiek Frans Fayence aarderwerk 6211
4x Antiek Frans Fayence aarderwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Delen Delfts met zilver 6217
5 Delen Delfts met zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Makkumse tabakspot 6219
Makkumse tabakspot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Duits keramiek, 19e eeuw 6230
3x Duits keramiek, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen Herend porselein 6236
3 Delen Herend porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Bing en Gröhndahl figuren 6267
2x Bing en Gröhndahl figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Delfts blauw bord, 18e eeuw  6274
Delfts blauw bord, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Herend porselein 6297
3x Herend porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Yixing theepot, Bamboe decor 6369
Yixing theepot, Bamboe decor

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Gemberpot 6371
2x Gemberpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japans servies 6396
Japans servies

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3-Delig Imari kaststel 6409
3-Delig Imari kaststel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kleine Yixing trekpot 6432
Kleine Yixing trekpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Versace Rosenthal porselein 6485
Lot Versace Rosenthal porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Chinese figuren 6518
5 Chinese figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Delen Duits keramiek. 6587
5 Delen Duits keramiek.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Reservisten bierkruik 6610
Reservisten bierkruik

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen diepe schaal, 19e eeuw 6628
Chinees porseleinen diepe schaal, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Vergulde vazen , 19e eeuw 6054
2x Vergulde vazen , 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6-Pas tegeltableau + 1 tegel, vaas 6165
6-Pas tegeltableau + 1 tegel, vaas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee Chinese bolvazen 6321
Twee Chinese bolvazen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Antieke kastkommen 6619
3x Antieke kastkommen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Porseleinen beeldjes 6138
3x Porseleinen beeldjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
12x Gemberpotjes 6337
12x Gemberpotjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Japans porselein (8x) 6365
Lot Japans porselein (8x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Chinese rolvazen 6372
3x Chinese rolvazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oude Chinese rolvazen  6373
3x Oude Chinese rolvazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Gemberpot 6375
2x Gemberpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Familie Rose bord, 19e eeuw 6394
Familie Rose bord, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Gemberpot 6416
2x Gemberpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Gembertpot 6423
2x Gembertpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Antieke Japanse kopjes 6469
3x Antieke Japanse kopjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antiek Chinees porselein 6516
2x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5x Chinees miniatuur terracotta 6521
5x Chinees miniatuur terracotta

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Keramieken tafellamp 6605
Keramieken tafellamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Chinese gemberpot 6624
Antieke Chinese gemberpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad 6224
7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch Mettlach bierpul 6311
Villeroy en Boch Mettlach bierpul

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot kinderservies, ca. 1900 6436
Lot kinderservies, ca. 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot van 8 tegels, 18e eeuw. 6552
Lot van 8 tegels, 18e eeuw.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Keramieken paard 6604
Keramieken paard

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Fayence wandobject 6640
Fayence wandobject

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Duitse koffiekan, 19e eeuw 6644
Duitse koffiekan, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Imari kaststel 6161
Imari kaststel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6x Oude Makkumse tegels 6170
6x Oude Makkumse tegels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Dekselvaas, Azië 6400
Dekselvaas, Azië

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Hollandse tegels. 6446
3x 18e Eeuwse Hollandse tegels.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6x Oude Chinese gemberpotten 6243
6x Oude Chinese gemberpotten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bing en Gröhndahl kerstbord + certificaat 6338
Bing en Gröhndahl kerstbord + certificaat

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Imari eierdopjes set 6494
Imari eierdopjes set

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Japans eierschaal porseleinen theeservies. 6622
Japans eierschaal porseleinen theeservies.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Delftse borden 6282
3 Delftse borden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot 19e eeuws aardewerk, 7x 6431
Lot 19e eeuws aardewerk, 7x

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Dekselschalen. 6586
5 Dekselschalen.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Porseleinen brood/siermand. 6609
Porseleinen brood/siermand.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Porseleinen Unterweissbach inktstel 6632
Porseleinen Unterweissbach inktstel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oude Meissen vaas 6608
Oude Meissen vaas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5x Regout kommen 6621
5x Regout kommen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Plateel tablet 6625
Plateel tablet

Resultaat:

15 EUR