Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Chinees porselein, 17e-18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Eén schenkkannetje, floraal, tuit beschadigd. Eén schenkkan met figuren in landschap, bovengedeelte gelijmd. Eén vaasje, met landschappen decor, goed. Afm...

4x Chinese kop + schotels
Resultaat: 120 EUR

Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...

11x Oude Chinese vaasjes
Resultaat: 120 EUR

Elf oude kleine Chinees porseleinen vaasjes met vogels en figuren decors en Chinese tekens, met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote Kantonese Chinese Familie Rose vazen met salamanders, goud en figuren decors. Beide beschadigd. Afmeting: 43 x 21 cm ø. In redelijke staat.

Porseleinen beeld, Steenbokrijder
Resultaat: 120 EUR

Groot porseleinen steenbokrijder. Naar oud voorbeeld, Napels gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 x 24 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 120 EUR

Twee delen oud Chinees Familie Rose porselein met figuren decors. Eén maal bloempot + onderschaal, bodemmerk. Eén maal theepot met bodemmerk. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas (bodemmerk)
Resultaat: 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas. Kang Xi. Gemerkt met vleermuizen, florale en vlinders decor. Afmeting: 41,7 x 21,4 ø cm. In goede staat.

Makkumer-kom met Wan Li decor
Resultaat: 120 EUR

Antieke Makkumer kom met Chinees Wanli decor. Gemerkt F. Circa 1900. Chips. Afmeting: 6,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.

2x Duits porselein
Resultaat: 120 EUR

Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal handbeschilderde Rosenthal porseleinen kop + schotel. Eén bord R.S.Suhl, melonenesser in Murillo + goud decor. Afmeting: 11,5 x 13,5 ø. / 2 x 22 cm ø. In ...

Chinees Familie Rose bord
Resultaat: 120 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: 27,5 cm ø. In goede staat.

Engelse Toby Jug, 20e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Grote oude Engelse keramieken Toby Jug. Gemerkt B:P. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Collectie Duits aardewerk, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Collectie (17 x) Duits aardewerk met bruine glazuur. Kruiken etc. 19e Eeuw. Elf, goed. Zes, gerestaureerd of haarlijn. Afmeting: 23 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

10x Meissen borden
Resultaat: 110 EUR

Tien oude Duitse Meissen porseleinen gebaksborden met handgeschilderde florale decors en gecontourneerde omranding. Circa 1930. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Resultaat: 110 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor. Minimale randschade. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

6x Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Zes delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie dekselpotjes en drie dekselvaasjes met diverse decors. Afmeting: 7 -13 cm. In goede staat.

3x Hummel figuren
Resultaat: 110 EUR

Drie oude Duitse Hummel figuren. Goebel, West Germany. Eén maal meisje + jongen muzikanten. Eén maal jongen met konijnen. Eén maal meisje met vogel op hek. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Dresden beeld, Moeder leest kinderen voor
Resultaat: 110 EUR

Grote Duitse Dresden porseleinen beeldengroep. Moeder leest kinderen voor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 18 cm. In goede staat.

Grote Japanse porseleinen schotel
Resultaat: 110 EUR

Japans porseleinen schotel met figuren decor en florale decors in coulissen. Haarlijn 3,5 cm. Afmeting: 5 x 33,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot met div. tegels (29x)
Resultaat: 110 EUR

Lot van 29 stuks oude/antieke Hollandse tegels met divers decors. 19e Eeuw. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Grote Chinese gemberpot
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen gemberpot met florale decors. Haarlijnen bodem. Afmeting: 22 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Imari schotels, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen fijn gedecoreerde borden met gecontourneerde omranding en goud decor. Eén oestervormig. Ronde bord heeft twee haarscheuren. Afmeting: ø 31 - 32 cm. In redelijk/...

2x Delfts blauwe borden
Resultaat: 100 EUR

Twee grote 18e eeuwse Fayence Delfts blauwe borden met chinoiserie decors. Beide één rand restauratie. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.

3x Delfts blauwe borden
Resultaat: 100 EUR

Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.

Lot Imari porselein
Resultaat: 100 EUR

Zeven delen oud goud-Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén dekselvaas, twee vazen, twee kommen en twee borden. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Friese ster
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.

Tegeltableau
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.

Tegeltableau
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.

36x Jugendstil tegels
Resultaat: 100 EUR

Lot van zes-en-dertig antieke Jugendstil keramieken wandtegels. Circa 1915. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: circa 14 x 14 cm. In goede staat.

Boerenbont servies
Resultaat: 100 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht boeren bont servies. Circa 1900. Bestaande uit: Vijf ovale schalen, elf kopjes, zeven-en-twintig schotels, twee opdienschalen, vijf soepborden, elf borden, twee suikerp...

5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...

2x Droste cacao bekers
Resultaat: 100 EUR

Twee Droste cacao bekers. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 7 cm ø. In goede staat.

3x Duitse keramieken schalen
Resultaat: 100 EUR

Drie zeer grote antieke Duitse keramieken schalen, waarvan twee gemerkt en met gekleurde glazuur, divers. Bruin geglazuurde schaal chip, verder goed. Afmeting: ø 42 - 56 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen Dresden postkoets
Resultaat: 100 EUR

Oude porseleinen postkoets met vergulding. Dresden Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Vinger beschadigd. Afmeting: 25 x 39 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antieke Chinese Foo-honden
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en melk en bloed figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Chinese kop+schotel
Resultaat: 100 EUR

Aparte 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met Kang Xi merkteken en tijgers en Foo honden decors. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met bodemmerk, landschap met pagode, vogel en figuur decor in boot. Haarlijn. Afmeting: ø 25,6 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Tien delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Twee maal 18e eeuwse Imari schotels, één haarlijn. Acht kopjes, Kang Xi en Capucijner. Drie kopjes haarlijn. Afmeting: 5,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede st...

Urn vaas.
Resultaat: 100 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse wit porseleinen urn-vaas met hengsels. Circa: 1800. Onduidelijk gemonogrammeerd. Haarscheur basis + chips. Afmeting: 41 x 30 cm ø. In redelijke staat.

6x Antieke tegel/tableaus
Resultaat: 95 EUR

Zes antieke tegel/tableaus, divers. 18e - 19e Eeuw. Drie maal mangaankleur. Eén blauw Barok, restauraties. Eén religieuse tegel. Eén blauw/zwart, restauratie. Afmeting: 17 - 43 cm. In redelijk/goede s...

Dresden beeldengroep
Resultaat: 95 EUR

Grote Duitse Dresden porseleinen figurengroep. Man en vrouw met dobbelstenenspel. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 27 x 10 cm. In goede staat.

Dresden groep, Musicerende figuren
Resultaat: 95 EUR

Oude Duitse Dresden porseleinen figuren groep. Musicerende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Strijkstok afgebroken. Verder minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Duitse porseleinen plaquettes
Resultaat: 90 EUR

Twaalf Duitse porseleinen transparante plaquettes met diverse decors. Gemerkt met kroon P.W.P. 1817. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.

3x Herend porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie maal oud Herend porselein. 20e Eeuw. Handbeschilderd, met florale, dieren en goud decor. Eén theepot, één kandelaar en één dekseldoos. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

Delfts blauw bord
Resultaat: 90 EUR

Groot Delfts blauw, oud Delfts wandsierbord. Naar eiervrouwtje Bloemaert. Randschade. Afmeting: ø 42,5 cm. In redelijke staat.

Imari schaaltje met messing montuur
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws Imari porseleinen schaal met vergulde messing monturen. Afmeting: 12,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.

2x Furstenberg figuren.
Resultaat: 90 EUR

Twee oude handbeschilderde Fürstenberg porseleinen figuren. 'Mannen met tabakspijpen'. 'Handgemalt A.H. en Sweta'. 20 Eeuw. Afmeting circa: 25 cm. In goede staat.

Groot Dresden figuur.
Resultaat: 90 EUR

Grote Duitse handbeschilderde Dresden porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt A.H.' In Jugendstil-kleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

5 Delen Hollands Makkum aardewerk
Resultaat: 85 EUR

Vijf delen Hollands Makkum aardewerk. Vier sierborden en één bord met een gecontourneerde zilveren beugel, 925/000, voorzien van een opengewerkt biedermeier motief. MT.: J.Helweg, Amsterdam, jl.: T:18...

Lot Herend porselein, 4x
Resultaat: 85 EUR

Vier maal Herend porselein. Eén grote vaas, twee kop + schotels, één dekseldoos. Handbeschilderd met florale, insekten en vogel decor. Afmeting: 5 - 26 cm. In goede staat.

6x KPM vazen
Resultaat: 80 EUR

Zes oude Duitse KPM porseleinen kraagvazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.

2x Japanse celadon pijpvaasjes, 1880
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Japanse celadon pijpvazen met bloesemtak decor. Circa 1880. Eén vaas chips. Afmeting: 18 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Oude/antiek figuren
Resultaat: 80 EUR

Drie oude/antieke Duitse aardewerken figuren. Eén porseleinen paard, tweede helft 20e eeuw. Eén porseleinen vogel, KPM. Eén keramieken schenkkan Fayence, in de vorm van een eend, 18e - 19e eeuw. Besch...

Goud-Imari pijpvaas
Resultaat: 80 EUR

Fijn gedecoreerde 19e eeuwse goud-Imari porseleinen pijpvaas. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Droste cacao servies
Resultaat: 80 EUR

Haarlem Droste cacao servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cacao-kan, vijf schotels + zes kopjes. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Wedgwood servies
Resultaat: 80 EUR

Engels Wedgwood Creme Ware porseleinen servies. Bestaande uit: 12 Eierdoppen, botervloot, 12 soepkommen, koffiepot, suiker + melkpot, 15 kop + schotels, dekselpot. Minimale beschadiging mogelijk. Twee...

Delftsblauwe vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Delfts blauwe keramieken dekselvaas. Gemerkt APK. Geribbeld en acht-kantig. Circa 1900. Afmeting: 49 x 26 cm ø. In goede staat.

2x Nymphenburg vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Duitse Nymphenburg porseleinen dekselvazen met zwarte glazuur en handgeschilderde florale decors in rose. Circa 1920. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen penselenhouder met tekst en figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 14,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese inktstenen
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke Chinese dozen met inktstenen voorzien van figuren + Chinese tekens decors. Eén doos met tien inktstenen. Eén doos met tien gekleurde inktstenen. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

2x Chinese inktstenen
Resultaat: 80 EUR

Twee dozen met oude/antieke Chinese inktstenen met afbeeldingen en Chinese tekens. Eén doos met acht stuks. Eén doos met één grote plaquette. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.

3x Imari sierborden
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen sierborden, gecontourneerd met florale decors + goud decor. Eén bord van de set van twee beschadigd. Rest goed. Afmeting: 23 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees antiek porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Eén grote Kantonese Familie Rose dekseldoos. Afmeting: 20 x 10 x 7,5 cm. Twee Familie Rose dekseldoosjes. Minimale chips. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/goede s...

Doos divers porselein China/Japan
Resultaat: 80 EUR

Groot lot oud Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Drie Imari gemberpotten, Vier celadon borden, vier celadon schalen + diverse bloempotten sets. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 23 ...

Jade gestoken berg
Resultaat: 80 EUR

Chinese jade gestoken berg met bomen en Chinese godheid op houtgestoken console. 21e Eeuw. Jing Dian Zhen Cang. In kistje. Afmeting: 14 x 10 x 6 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (19x)
Resultaat: 80 EUR

Lot van negentien stuks divers Chinees porselein. Diverse beschadigingen, en hele delen. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Imari, Familie Rose, Amsterdams bont, Kang Xi, Qung Lung etc. Afmeting: 4 - 22 cm...

6x Imari rijstkommen
Resultaat: 80 EUR

Zes stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen rijstkommen met onderschotel en deksels. Met florale en goud decor. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

2x Chinese trekpotjes
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen trekpotjes met florale decors. Eén chip deksel. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.

Zes Duitse Fayence klepkannen
Resultaat: 80 EUR

Zes oude/antieke Duitse Fayence klepkannen. Handbeschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Geschilderde tegel, Ivora Gouda
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame polychrome geschilderde tegel. M. Stibbe & Co., Keizersgracht, Amsterdam. Ivora Gouda. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Familie Verte dekselvaas
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met rotspartij, vogels en bloesembossen decor. Circa 1920. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.

Japanse Imari kom
Resultaat: 80 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen kom met een Hollandse viermaster, met goud en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 21,3 cm ø. In goede staat.

Jugendstil kan
Resultaat: 75 EUR

Keramieken Jugendstil-stijl schenkkan met bronzen naakte dame. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

7x Bierpullen met tinnen deksel
Resultaat: 75 EUR

Zeven 19e - 20e Eeuwse Duitse steengoed bierpullen/schenkkannen. Diverse beschadigingen. Afmeting: 20 - 26 cm. In matig/redelijke staat.

Twee Chinenese vazen
Resultaat: 75 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met teksten, vogels en figuren. Vaas met figuren heeft chips bovenrand. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

Makkumse Fayence fruitmand
Resultaat: 75 EUR

Grote oude Makkumse Fayence polychrome fruitmand met fruit decor. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 28 cm ø. In goede staat.

5x Duitse KPM vazen
Resultaat: 70 EUR

Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl figuur, Varken
Resultaat: 70 EUR

Bing en Gröndahl porseleinen varken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 13 x 7 cm. In goede staat.

2x Imari borden
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierborden met gecontourneerde omranding. Met tuin + paradijsvogel decor. Kleinere bord chip. Afmeting: ø 21,5 cm + ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Satsuma vaas, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Satsuma vaas op houten console. Bovenrand + voet beschadigd. Afmeting: 95 x 45 ø. In matige staat.

Lot antieke tegels
Resultaat: 70 EUR

Acht antieke Hollandse polychrome wandtegels met diverse figuren decors. Eén gelijmd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Copenhagen beeld
Resultaat: 70 EUR

Groot Royal Copenhagen porseleinen beeld. Moeder met jongen. Met initialen I.P.I. 1552 l.a. Afmeting: 28,5 x 26 x 18 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuws aardewerk
Resultaat: 70 EUR

Drie maal 18e eeuws Delfts aardewerk. Eén maal polychrome apothekerpot Aureum, goed. Eén maal bord Chinees decor + visser, goed. Eén maal groot bord met chinoiserie decor floraal, barst. Afmeting: 23 ...

Bloempot Villeroy en Boch
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Villeroy en Boch bloempot met florale en landschappen decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 33 x 37 x 28 cm ø. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Resultaat: 70 EUR

Zeldzaam groot antiek Chinees Familie Rose bord met bloemen decor en bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: ø 37,3 cm. In matige staat.

Chicken schaal
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen Chicken schaal met kippen en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 x 20,5 cm ø. In goede staat.

Groot Imari bord, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

3x Fayence sierschotels
Resultaat: 70 EUR

Drie grote 18e eeuwse Fayence sierschotels, floraal. Twee maal Delft, De Klaauw, chips + restauratie en lampetkan. Letters S.Z. Eén keer Frankrijk?. Afmeting: 30,5 - 34,5 cm ø. In redelijke staat.

2x Furstenberg dekselvazen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote handbeschilderde Furstenberg porseleinen dekselvazen met blauw en goud decor. Handbeschilderd 'A..H'. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 22 cm ø. In goede staat.

Drie erotische snuffbotlles
Resultaat: 70 EUR

Drie oude erotische Japans/Chinees porseleinen snuffbottles met goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

Delfts bord met chinoiserie
Resultaat: 70 EUR

Groot 18e eeuws Delfts bord met chinoiserie decor. Randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 34 cm ø. In goede staat.

2x Beeld, Honden
Resultaat: 65 EUR

Twee grote oude Engelse keramieken honden. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Dresden beeld, Vrouw en man met instrument
Resultaat: 65 EUR

Zeer grote Duitse Dresden porseleinen figurengroep. Vrouw met piano, en man met cello. Afmeting: 25 x 31 x 32 cm. In goede staat.

2x Antieke Weense vazen
Resultaat: 65 EUR

Twee grote antieke Weens porseleinen Jugendstil vazen met goud en florale decors. Goud iets sleets. Circa 1915. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: 36 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

4 Borden, Villeroy & Boch
Resultaat: 65 EUR

Vier grote Villeroy & Boch porseleinen borden. Jardins Francais. Vaatwasser bestendig. 21e Eeuw. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.