Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Duitse Meissen schalen
Resultaat: 60 EUR

Drie grote Duitse Meissen porseleinen schalen in Barok-vormgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 61 cm. In goede staat.

3x Keizer vazen
Resultaat: 60 EUR

Drie Duitse Kaiser porseleinen vazen in Empire-stijl met florale en goud decors. Afmeting: 24,5 - 29 cm. In goede staat.

2x Gemberpot
Resultaat: 60 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en houten deksels. Circa 1900. Afmeting: 22 x 17 cm ø. In goede staat.

8x tegels, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Acht stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels met diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.

2x Herdenkingsborden
Resultaat: 60 EUR

Twee Hollandse Jugendstil herdenkingsborden. Gemerkt: BACA. Eén bord: Tijdperk van O.W. ers en smokkelaars 1914 - 1918. Eén bord: Mislukte revolutie november 1918. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

Lot Hollands plateel, 3x
Resultaat: 60 EUR

Lot divers antiek Hollands plateel met bloem decors. Eén bloempot, circa 1915, chip. Eén rozensteker, Koninklijke Goedewaagen. Eén schaal DLA Huizen. Afmeting: circa 15 - 30 cm. In redelijk/goede staa...

Lot Arnhems' plateel
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Arnhems' plateel. Circa 1915. Ontwerp Klaas Vet. Eén bord met tandwiel. Eén schaal met vlinder + floraal. Afmeting: 22 -24 cm. In goede staat.

2x Makkumse dekselvazen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Hollandse Makkum keramieken dekselvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Lot porseleinen dekseldoosjes (14x)
Resultaat: 60 EUR

Veertien stuks Franse porseleinen dekseldoosjes met vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Ram Arnhem gemberpot , 1930
Resultaat: 60 EUR

Grote Ram Arnhem Delfts blauwe keramieken gemberpot met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 23 x 20 cm. In goede staat.

3x Weense borden
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke gelithograveerde sierborden. Eén maal groot Weens, circa 1920. Eén maal Suhl Weens decor, circa 1920. Eén maal Victoria Weens decor, circa 1930. Afmeting: 22,5 - 30 cm. In goede staa...

2x Chinese bordjes
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Kang Xi gemerkte Chinese schotels. Afmeting: ø 15,3 cm. In goede staat.

Keramieken servies, Polen
Resultaat: 60 EUR

Oud keramieken serviesgoed. Polen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, theepot, melkkan (groot), melkkan (klein), twee suikerpotten, vier grote kommen, twee kleine kommen, tien kop+schotels, twee d...

Servies, Polen
Resultaat: 60 EUR

Oud keramieken servies, blauw met stippen. Polen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, theekan, melkkan, twee kandelaren, twee melkkannetjes, twee suikerpotjes, elf kop + schotels, twee-en-twintig bord...

Satsuma bloempot + Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Twee delen porselein. 20e Eeuw. Eén grote Satsuma bloempot. Eén zes-kantige Chinese vaas met vogels en florale decor. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

4x Chinese figuren
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Chinese natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Eén kikker, chip. Eén tempelhond. Eén liggende boeddha van jade. Eén dubbele tempelhond. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Kang Xi vaas
Resultaat: 60 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met draken in wolken. Gemerkt. Bovenrand + deksel beschadigd. Afmeting: 29 x 10 cm ø. In redelijke staat.

2x Satsuma sierschotels
Resultaat: 60 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Satsuma borden met goud decor en figuren. Grootste bord heeft haarlijn, verder goed. Afmeting: 31 x 36,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Porseleinen tafellamp
Resultaat: 60 EUR

Franse handbeschilderde 'Porcelaine de Paris' tafellamp met florale en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 cm ø. In goede staat.

5x Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal oud/antiek Chinees porselein. Twee Familie Rose vaasjes, chips. Eén Chine de commande schenkkan, haarlijn. Eén driepoot vaasje, 20e eeuw. Eén drakenvaasje, 20e eeuw. Afmeting: 6,5 - 12 cm. I...

5x Kop+schotels, Rörstrand Zweden
Resultaat: 60 EUR

Vijf kop en schotels. Rörstrand, Zweden. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 13 x 5,5 cm ø. In goede staat.

2 Antieke Chinese vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren en teksten. Beide vazen hebben haarscheur. Afmeting: 35 - 43 cm. In redelijke staat.

Porseleinen siervaas
Resultaat: 60 EUR

Oude porseleinen Jugendstil-stijl siervaas met florale en papegaai decor. 21e Eeuw. Kopie Rozenburg. Afmeting: 25 x 17 cm ø. In goede staat.

3x Gemberpotten
Resultaat: 60 EUR

Drie stuks Chinees porseleinen gemberpotten. Familie Verte, Familie Rose en blauw/wit. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

2x Rosenthal vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee Duitse Rosenthal Studio-Line Björn Wiinblad porseleinen vazen met vogels en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.

5 Grote Petrus Regout kastkommen
Resultaat: 60 EUR

Vijf bijzonder grote antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen met Chinese decors. Circa: 1890. Afmeting: 11 x 21 cm ø. In goede staat.

18e Eeuws Chinees trekpotje
Resultaat: 55 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Hengsel gelijmd. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm ø. In redelijke staat.

Staande lamp, Wedgwood
Resultaat: 55 EUR

Engelse Wedgwood of Etruria stalamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 30 cm ø. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 55 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen siervaas met landschappen decors. 20e Eeuw. Eén hengsel gelijmd. Afmeting: 72 x 27 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Fürstenberg vaas
Resultaat: 55 EUR

Twee grote Duitse Fürstenberg porseleinen dekselvazen. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 39 x 25 x 17 cm ø. In goede staat.

3 x Fürstenberg vaas.
Resultaat: 55 EUR

Drie oude Duitse Fürstenberg porseleinen siervazen met goud en florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.

5x KPM schaaltjes
Resultaat: 55 EUR

Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde K.P.M porseleinen schalen met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

2x Gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met houten deksels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 19 cm ø. In goede staat.

2x Perzische tegels
Resultaat: 50 EUR

Twee grote antieke Perzische tegels in houten lijst. Figuren te paard. Afmeting: 22 x 25 cm + 21 x 21 cm. In goede staat.

Engels keramieken servies
Resultaat: 50 EUR

Antiek Engels keramieken servies. Indian Tree Opaque China, Hancock & Sons Strok on Trent. Circa 1900. Bestaande uit: Twee dekselschalen, drie vleesschalen + lekschalen, zeven borden, kom. Minimale c...

Houtgestoken figuur
Resultaat: 50 EUR

Grote oude/antieke Indonesische houtgestoken figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 24 cm. In goede staat.

4x Antiek Frans Fayence aarderwerk
Resultaat: 50 EUR

Vier maal antieke Franse Fayence aardewerk, polychrome. Drie maal kaarskandelaren, floraal decor. Eén maal schaal, figuren decor. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

5 Delen Delfts met zilver
Resultaat: 50 EUR

5 Delen Delfts blauw met zilver, 835/000, met een vaasje met zilveren rand, 3 dekselpotjes met zilveren deksel en een suikerbak met zilveren rand en een losse zilveren deksel. ø5-12cm, hoogte 6-17 cm....

Makkumse tabakspot
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Makkumse keramieken tabakspot. Polychrome Tonca, Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.

3x Duits keramiek, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Drie delen groot Duits 19e eeuws keramiek. Eén bruin geglazuurde grote cake-vorm, barsten. Eén grote blauw geglazuurde keramieken schaal met bloem, goed. Eén zeer grote bruin geglazuurde keramieken sc...

3 Delen Herend porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie delen Herend porselein. Handpainted. Tweede helft 20e eeuw. Eén bloempot, één vaas en één asbak. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.

2x Bing en Gröhndahl figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Deense Bing en Gröhndahl figuren. 'Verlegen' en 'Verliefd paar'. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.

Delfts blauw bord, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

17e - 18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met Wanli Chinees decor met pauw. Gelijmd. Afmeting: ø 34,5 cm. In redelijke staat.

3x Herend porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie maal oud Herend porselein met florale decors. Eén kaarskandelaar + goud decor. Eén vaasje met goud decor. Eén vaas met goudrand. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.

Yixing theepot, Bamboe decor
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 9,8 x 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.

2x Gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en houten deksels. Circa 1900. Afmeting: 22 x 16 cm ø. In goede staat.

Japans servies
Resultaat: 50 EUR

Antiek Japans gemerkt theeservies, oranje glazuur met draken decors. Circa 1920. Zes kop en schotels, melk + suikerpot en theekan. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

3-Delig Imari kaststel
Resultaat: 50 EUR

Groot drie-delig goud-imari porseleinen kaststel met paradijsvogels en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.

Kleine Yixing trekpot
Resultaat: 50 EUR

Kleine antieke Yixing trekpot met Chinese tekens en bodemmerk. Afmeting: 7 x 11 x 6,7 cm ø. In goede staat.

Lot Versace Rosenthal porselein
Resultaat: 50 EUR

Rosenthal Versace serviesgoed met decor Hot Flowers. Bestaande uit: Twee eierdoppen, drie schotels, twee theekannen. Afmeting: 9,5 - 15 cm. In goede staat.

5 Chinese figuren
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude Chinese gesneden figuren. Drie maal glas. Eén maal jade geisha. Eén maal natuurstenen boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In goede staat.

5 Delen Duits keramiek.
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke Duitse steengoed kruiken. 19e - 20e Eeuw. Eén maal Jugendstil schenkkan, gesigneerd 'Klanke'. Circa 1910. (goed). Drie kruiken, één oor gelijmd. Eén voorraadpot. Afmeting: 20,5 x 37 cm. I...

Reservisten bierkruik
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. Met originele Benette tinnen deksel. Gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...

Chinees porseleinen diepe schaal, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen diepe schaal met gecontourneerde omranding, florale decors met vogels en teksten. Afmeting: 7 x 22,5 x 16 cm. In goede staat.

2x Vergulde vazen , 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde Biedermeier porseleinen vazen met handgeschilderde figuren decors. Beide vazen beschadigd. Afmeting: 27 cm. In matige staat.

6-Pas tegeltableau + 1 tegel, vaas
Resultaat: 45 EUR

Antiek mangaan-kleurig 6-pas tegeltableau en één vaas tegel. Kleine randschades. Circa 1800. Afmeting: 36 - 28 cm. In redelijjk/goede staat.

Twee Chinese bolvazen
Resultaat: 45 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen bolvazen met blauw florale decor en Familie Verte figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.

3x Antieke kastkommen
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Porseleinen beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Drie oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Twee Staffordshire honden. Eén koets met figuren. G.D.R. Thüringen. Jurk beschadigd. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

12x Gemberpotjes
Resultaat: 40 EUR

Twaalf oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Afmeting: 9 - 10 cm ø. In goede staat.

Lot Japans porselein (8x)
Resultaat: 40 EUR

Acht delen oud/antiek Japans porselein. Twee borden, twee eierschaal kopjes met deksel + één schotel. Twee losse schotels, één gemberpot. Eén chip. Afmeting: 10 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese rolvazen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen rolvazen met diverse decors, fruit, landschappen etc. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.

3x Oude Chinese rolvazen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen rolvazen met diverse decors. Afmeting: 20e eeuw. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en Chinese tekens. Afmeting: 24 x 19 cm ø. In goede staat.

Familie Rose bord, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Antiek Chinees Familie Rose bord met vogel, vlinder, fruit, floraal en goud decor. Afmeting: ø 24,7 cm. In goede staat.

2x Gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en houten deksels. Circa 1900. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Gembertpot
Resultaat: 40 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 19 cm ø. In goede staat.

3x Antieke Japanse kopjes
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met rode tekens en bodemmerk. 19e Eeuw. Minimale randschade. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Twee maal antiek Chinees porselein. Circa: 1900. Gemerkt. Eén maal penselen-vaas met tekens, bloesems + vogel. Eén maal dekselvaas met tekens, bloesem + vogel. Afmeting: 10,5 - 20 cm. In goede staat.

5x Chinees miniatuur terracotta
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Chinese miniatuur terracotta figuren. Drie maal met pagode gebouw. Eén maal met brug. Eén maal boot met figuur. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

Keramieken tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Grote geglazuurde keramieken tafellamp met Tiffany-stijl lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 46 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 40 EUR

18e -19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 10 - 9,5 cm. ø. In goede staat.

7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad
Resultaat: 35 EUR

Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch Mettlach bierpul
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse Villeroy en Boch Mettlach bierpul met figuren in herberg voorstelling. Naar Würth 1881. Nr.: 1146. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Lot kinderservies, ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Lot antiek poppen/kinderservies. Wit met goud. Circa: 1900. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Lot van 8 tegels, 18e eeuw.
Resultaat: 35 EUR

Acht stuks 18e eeuwse tegels met boeren gebouwen. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Keramieken paard
Resultaat: 35 EUR

Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.

Fayence wandobject
Resultaat: 35 EUR

Franse Fayence polychrome wand-bloemsteekhouder in doedelzak vorm. Gemerkt Vichy 4137 M.C. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 11 x 5 cm. In goede staat.

Duitse koffiekan, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Duitse grote porseleinen theekan. Gemerkt: W. Chips tuit. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.

Imari kaststel
Resultaat: 30 EUR

Drie-delig goud Imari porseleinen kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.

6x Oude Makkumse tegels
Resultaat: 30 EUR

Zes oude Hollandse Makkumse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 10,9 - 13 cm. In goede staat.

Dekselvaas, Azië
Resultaat: 30 EUR

Grote Imari porseleinen dekselvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 cm ø. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Hollandse tegels.
Resultaat: 30 EUR

Drie maal 18e eeuwse Hollandse tegels. Twee maal met vogels en één maal met terpdorp. Chips. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

6x Oude Chinese gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Twee sets. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 24 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl kerstbord + certificaat
Resultaat: 25 EUR

Bing en Gröhndahl kerstbord met certificaat. 'Jule after 1978'. Afmeting: ø 18 cm. In goede staat.

Imari eierdopjes set
Resultaat: 25 EUR

Imari porseleinen eierdoppen-houder met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 cm ø. In goede staat.

Japans eierschaal porseleinen theeservies.
Resultaat: 25 EUR

Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies met figuren in landschappen decor. Circa 1930. Bestaande uit: Tien kop en schotels, theekan, suikerpot en melkkan. Afmeting: circa 9 - 20 cm. In goede ...

3 Delftse borden
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Delftse Koninklijke Goedewaagen keramieken wandborden. Eén naar Rembrandt, één naar Johannes Vermeer en één naar Gerard Dou. Afmeting: 32 cm ø. In goede staat.

Lot 19e eeuws aardewerk, 7x
Resultaat: 20 EUR

Lot 19e eeuws aardewerk. Vier maal terracotta servies. Twee maal Petrus Regout. Eén maal Makkum. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.

5 Dekselschalen.
Resultaat: 20 EUR

Vijf stuks 19e eeuws Duitse wit-porseleinen dekselschalen. Eén gemerkt K.P.M., andere onduidelijk, waarschijnlijk ook K.P.M.. Enkele beschadigingen. Afmeting: ø 20 - ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen brood/siermand.
Resultaat: 20 EUR

Duitse handbeschilderde porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen, in Barok-stijl. Genummerd en gemerkt. Afmeting: 17 x 23 x 30 cm. In goede staat.

Porseleinen Unterweissbach inktstel
Resultaat: 20 EUR

Duitse Unterweissbach porseleinen inktstel met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 21 x 16 cm. In goede staat.

Oude Meissen vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

5x Regout kommen
Resultaat: 15 EUR

Vijf antieke Petrus Regout Maastricht kommen met decor 'Toko'. Circa: 1890. Eén chip gelijmd. Afmeting: 7 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Plateel tablet
Resultaat: 15 EUR

Arnhem platelen presenteertablet. Decor 'Olla'. Gemerkt met haan. Circa: 1920. Afmeting: 2,5 x 28,5 cm ø. In goede staat.