Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
KPM koffie/mokka servies 6024
KPM koffie/mokka servies

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Opengewerkte Majolica schotel 6023
Opengewerkte Majolica schotel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Ram Colenbrander vaasje, Bloemetjes 6022
Ram Colenbrander vaasje, Bloemetjes

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Colenbrander vazen, Strooming 6021
2x Colenbrander vazen, Strooming

Resultaat:

700 EUR

Keramieken piedestal met bloembak 6020
Keramieken piedestal met bloembak
Startprijs 320 EUR
Verkocht
Ram Colenbrander vaas, Damast 6019
Ram Colenbrander vaas, Damast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Ram Colenbrander vaas, Woelig 6018
Ram Colenbrander vaas, Woelig

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Ram Colenbrander vaas, Steil 6017
Ram Colenbrander vaas, Steil

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Colenbrander schaal, Bargten 6016
Colenbrander schaal, Bargten

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Colenbrander schaal, Eenvoud 6015
Colenbrander schaal, Eenvoud

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Colenbrander schaal, Sprong 6014
Colenbrander schaal, Sprong

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
6x Zeldzame Chinese Imari borden 6013
6x Zeldzame Chinese Imari borden

Resultaat:

400 EUR

Duits Meissen tafelstuk 6012
Duits Meissen tafelstuk
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Duits servies, ca. 1800 6011
Duits servies, ca. 1800

Resultaat:

150 EUR

Groot Sitzendorf servies 6010
Groot Sitzendorf servies
Startprijs 300 EUR
2x Meissen kaarskandelaren 6009
2x Meissen kaarskandelaren
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Kang Xi sierschotel, 17e eeuw 6008
Kang Xi sierschotel, 17e eeuw

Resultaat:

425 EUR

6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw 6007
6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Chinese theebus met zilver 6006
Chinese theebus met zilver

Resultaat:

400 EUR

KPM servies (koffie+thee) 6005
KPM servies (koffie+thee)
Startprijs 350 EUR
Verkocht
KPM eetservies (groot) 6004
KPM eetservies (groot)

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
KPM eetservies 6003
KPM eetservies

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2x Ram Colenbrander vazen (motief) 6002
2x Ram Colenbrander vazen (motief)

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Ram Colenbrander vaas 6001
Ram Colenbrander vaas

Resultaat:

2.000 EUR