Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw 4236
Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw
Startprijs 150 EUR
G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht 1373
G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Biedermeier haardscherm, 1850 2497
Biedermeier haardscherm, 1850

Resultaat:

80 EUR

4x Antiek houtsnijwerk 2490
4x Antiek houtsnijwerk
Startprijs 60 EUR
Set met amethist 662
Set met amethist
Startprijs 30 EUR
4x Chinese borden 6333
4x Chinese borden
Startprijs 100 EUR
6x Antieke Chinese Foo-honden 6326
6x Antieke Chinese Foo-honden
Startprijs 100 EUR
Zilveren collier met parels 655
Zilveren collier met parels
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren broodmand 18
Zilveren broodmand

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Oude Empire-stijl spiegel 4200
Oude Empire-stijl spiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Halfmaan rolluik kastje 4193
Halfmaan rolluik kastje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee Chinenese vazen 6319
Twee Chinenese vazen

Resultaat:

75 EUR

2 Zilver delen 648
2 Zilver delen
Startprijs 30 EUR
Frans damesbureau, 19e eeuw 4186
Frans damesbureau, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Rosé gouden ring met diamant 11
Rosé gouden ring met diamant
Startprijs 2.500 EUR
Witgouden ring met zwart diamant 4
Witgouden ring met zwart diamant
Startprijs 2.100 EUR
Verkocht
4x Antieke dolken, WO II 2820
4x Antieke dolken, WO II

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Duitse officiers dolken (kopie) 2813
2x Duitse officiers dolken (kopie)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japans Katana zwaard 2806
Japans Katana zwaard

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool, 19e eeuw 2770
Dubbelloops pistool, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool, achtkantige lopen 2763
Dubbelloops pistool, achtkantige lopen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bureaumodel U.S. Air Force 2756
Bureaumodel U.S. Air Force

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot jachtmessen 2720
Lot jachtmessen

Resultaat:

90 EUR

Pistool, 18e-19e eeuw 2713
Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 250 EUR