36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Lot munten Nederland
Startprijs 150 EUR

Verzameling muntstukken, 16e-17e eeuw
Startprijs 300 EUR

Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.

Postzegelalbum Indonesië
Startprijs 200 EUR

Een verzameling Republiek Indonesia vanaf 1948 tot 1995. Grotendeels postfris, deels gebruikt, deels dubbel verzameld. Mooie collectie blokken, goed gevuld in Davo album. Catalogus waarde € 2.100,=

100 Gulden briefgeld 1928
Startprijs 150 EUR

Bankbiljet van 100 gulden 1928.

Leeuwendaalder Friesland 1625
Startprijs 120 EUR

Leeuwendaalder 1625 Friesland.

Zilveren dukaat Zeeland 1676
Startprijs 120 EUR

Zilveren dukaat 1696 Zeeland

Zilveren Florijn, Deventer 1684
Startprijs 150 EUR

Zilveren florijn (28 stuivers) 1684 Deventer.

½ Zilveren munt, Thaler Saksen 1601
Startprijs 180 EUR

1/2 Thaler 1601 Sachsen

Lot van 39 munten + penningen
Startprijs 150 EUR

Lot van 39 Amerika muntgeld + penningen, deels zilver. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.

Gouden munt fl 14,-
Resultaat: 240 EUR