Nico Vrielink. 1958. Reusel. Balinese schone. 1991. Digitale zeefdruk op papier. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.
Neus panorama des Rheins Mannheim bis Cöln. Met vijf-en-veertig gravures over verloop van de Rijn 1869. David Kapp. Minimale vochtvlekken. Afmeting: 30 x 17 x 1 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures 1788. Eén maal Le bouquets. Eén maal Le Compliment. De Bacourt, par peintre du Roi. Graveringen goed. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
Vijf maal antieke gravures. 16e - 17e Eeuw. Eén maal Claudius de Salmasia, door C. Barlaeus. Eén maal Niolaes Claes Jansz Visscher, figuren in Keulen. Eén maal herenportret Rembrandt pinxit P. Goos ex...
Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...
Van der Neer. 20e Eeuw. Portret van een rabbijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
2x Martin Monnickendam. 1874 - 1943. Baby met appel + Dame met hoed. Tekening op papier. Afmeting: 16 x 20 cm en 17 x 12 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Erotische danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.
Hasenmüller. 1892. Duitse school. Italiaans havengezicht met figuren. Scheur in linnen linksboven. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.
A. Cabali. 1886 - 1963. Platbodems met figuren op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Vijf maal 19e eeuwse Duitse ingekleurde modeprenten. 1802, 1837, 1832, 1837, 1838. Litho op papier. Afmeting: 28 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Latour. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt met sluier. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
De Kat. Circa 1950. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee vroeg stillevens op metaal geschilderd. 18e Eeuw of ouder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Gesigneerd Jacob W. Gruyter. Op koper geschilderd. Hollands havengezicht. Olieverf op koper. Afmeting: 25 x 20 cm. In goed staat.
Gesigneerd E. Rabbers. Restsignatuur. Circa 1920. Koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 34 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Hollandse 17e - 18e eeuwse landkaarten, stadsplattegronden. Eén maal Delft door Hendrik van Leth. Eén maal Muyden. Scheurtje. Gravures op papier. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/go...
Alonso Redondo. 1970. Impressie stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 80 cm. In redelijke staat.
Nico Bruynesteyn. 1893 - 1950. Stilleven met gemberpot en boek. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Naar Jan Vermeer. 19e Eeuw. Geschilderde kopie. Trapgevelhuis met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
J.J. van Maaten. Circa 1900. Berglandschap met kasteel en wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 25 cm. In goede staat.
Meindert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Vrouw, 1987. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Zwicka Kuzmowicz. Warschau, Polen. Joodse rabijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 62 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Keramieken vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.