Aris Knikker. 1887 - 1962. Huizen langs een vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 21 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Wintermorgen Usselo 1919. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Biesmanskotten-Lonneker, met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 39 cm. In goede staat.
Vier antieke miniatuur schilderijen op ivoor. Circa 1900. Diverse voorstellingen met dames etc. Afmeting: 18 x 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met windmolen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Perzische school. Op ivoor. Circa 1900. Twee Arabische figuren in landschap. Gouache op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Bouwput met paarden en figuren (Den Haag?). Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 80 cm. In goede staat.
A. Karssen. 1945 - ..... . Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 39 cm. In goede staat.
Martinus Jacobus Nefkens. 1866- 1941. Landschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Surrealistisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke ikoon. Circa 1800. Rusland. De presentatie Christus in de tempel met Samuel, Elisabeth, Maria en Josef. Inschilderingen. Afmeting: 46 x 54 x 3,3 cm. In redelijk/goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.
Lithografie John Lennon. Nr. 80-300. 1940 - 1980. Titel: Bed Peace. Watermerk signatie blindmerk. Lithografie op papier. Afmeting: 36 x 34 cm. In goede staat.
Ongesigneerd ? . 18e - 19e Eeuw. 17e Eeuws interieur, vrouw in stoel bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 51 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Schaapsherder met dorp op achtergrond. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In redelijke staat.
Vier maal diverse 18e - 19e eeuwse werken. Eén aquarel met figuren en vee. J.Z. Deez ? '79. Eén ingekleurde gravure met figuren. Nürnberg bei C. Frummer. Eén gravure, dieren, Mart. Engelbrecht, excud ...
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Hundertwasser 1928 - 1971. Landschap. Reproduktie op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Figuren op de bouw. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Victor W. Stroud, 1944 Winchester. Jockeys te paard. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In goede staat.
E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Cesc 13/30. Francisco vilo Rufas. Spaanse school. 1927 - 2006. Personages. Ets op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
L. Verburgh. 20e Eeuw. Stilleven met appelketel, boek en bloempot. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
S. Kramer (Simon 1940 - 2015). Houten huisje met duiven bij boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.