Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Voorouders portret, China 1214
Voorouders portret, China

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1216
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollandse school, Rustplaats paarden en figuren 1247
Hollandse school, Rustplaats paarden en figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesig., Landschap bij avond 1287
Ongesig., Landschap bij avond

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
B.H. Bolink, Twents landschap 1288
B.H. Bolink, Twents landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
F. Baaijens, Watermolen van Haaksbergen 1292
F. Baaijens, Watermolen van Haaksbergen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hyp. van Cauche, Vissers halen netten binnen 1301
Hyp. van Cauche, Vissers halen netten binnen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Ballerina bij gordijn 1366
Ongesigneerd, Ballerina bij gordijn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x B.H. Bolink, 3x Landschappen 1382
3x B.H. Bolink, 3x Landschappen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Bolink, 2x Impressionistische landschappen 1383
2x Bolink, 2x Impressionistische landschappen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Meinert Volkers, Portret vrouw 1390
Meinert Volkers, Portret vrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Capelle 1862, 'Hollands havengezicht' 1283
Capelle 1862, 'Hollands havengezicht'

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
C. van Diggelen, Paarden in hoefsmederij 1108
C. van Diggelen, Paarden in hoefsmederij

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
J. Visser, Hollands stadsgezicht 1378
J. Visser, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek affiche, Cartes a Jouer 1401
Antiek affiche, Cartes a Jouer

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
R. Mario, Stilleven met divers fruit 1524
R. Mario, Stilleven met divers fruit

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Alfons Verstraeten, Zeilboten op zee bij avond 1275
Alfons Verstraeten, Zeilboten op zee bij avond

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Perzisch schilderij ivoor 1099
Perzisch schilderij ivoor

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
P. Velijn naar M.F. van Brie, Koninklijke hoogheid 1168
P. Velijn naar M.F. van Brie, Koninklijke hoogheid

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Citroen 1186
C. Cornelisz, Citroen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bongers, Landschap met rivier 1237
Bongers, Landschap met rivier

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
H.F. ter Beek, Stilleven met tin en citroenen 1297
H.F. ter Beek, Stilleven met tin en citroenen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesig., Dame in interieur 1312
Ongesig., Dame in interieur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Kruisbessen 1354
C. Cornelisz, Kruisbessen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. van Dekerckhove-Laleman, Affiche 1356
J. van Dekerckhove-Laleman, Affiche

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gé Nijhuis, Oude Schans Texel 1433
Gé Nijhuis, Oude Schans Texel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5x Antieke gravures 1472
5x Antieke gravures

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Joodse bruiloft 1493
Onduid. gesig., Joodse bruiloft

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie 1496
Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid.gesign. Stein?, Elegante dames portret  1320
Onduid.gesign. Stein?, Elegante dames portret

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Hasenmüller, Italiaans havengezicht met figuren 1450
Hasenmüller, Italiaans havengezicht met figuren

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Jan Bleys, Glazen vaas met bloemen 1181
Jan Bleys, Glazen vaas met bloemen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x oude/antieke Japanse houtsnedes  1228
2x oude/antieke Japanse houtsnedes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ontwerp gouache, Pinkeltje in Artis 1250
Ontwerp gouache, Pinkeltje in Artis

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Nico Bruynesteyn, Stilleven met gemberpot en boek  1410
Nico Bruynesteyn, Stilleven met gemberpot en boek

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gerard Krol, Vaas met bloemen 1431
Gerard Krol, Vaas met bloemen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 19e eeuws stadsgezicht 1453
Ongesigneerd, 19e eeuws stadsgezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kyrillisch gesigneerd, Oude vrouw 1077
Kyrillisch gesigneerd, Oude vrouw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Josef Israëls, Vrouw voor venster 1219
Josef Israëls, Vrouw voor venster

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Gravures Amsterdam 1331
2x Gravures Amsterdam

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J.J. van Maaten, Berglandschap met kasteel 1406
J.J. van Maaten, Berglandschap met kasteel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kopie naar J. Vermeer, Trapgevelhuis 1409
Kopie naar J. Vermeer, Trapgevelhuis

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gesign. E. Rabbers, Koeien in weiland 1420
Gesign. E. Rabbers, Koeien in weiland

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Verso M. Drulman, Schapenherder 1460
Onduid. gesig., Verso M. Drulman, Schapenherder

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Monogram G.E. , Duits berglandschap 1471
Monogram G.E. , Duits berglandschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse gravures, Frankrijk 1480
2x 18e Eeuwse gravures, Frankrijk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond 1532
Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren 1034
Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Meindert Volkers, Landschap Haaksbergen 1222
Meindert Volkers, Landschap Haaksbergen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
M. Thomas, Zeilboot bij avondlicht 1295
M. Thomas, Zeilboot bij avondlicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Doeser of Roessel, Koeienkop 1299
Doeser of Roessel, Koeienkop

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Chinese kunstwerken 1347
4 Chinese kunstwerken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Schallenberg, Keramieken vaas met bloemen 1355
H. Schallenberg, Keramieken vaas met bloemen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hunting, 2x Prenten 1374
Hunting, 2x Prenten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur 1416
Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed 1463
M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse gravures 1479
2x 18e Eeuwse gravures

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
David Kapp, 45 Rijn-Panorama gravures 1486
David Kapp, 45 Rijn-Panorama gravures

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke stadsplattegronden 1413
2x Antieke stadsplattegronden

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
E. Lavalade, Joodse boekenverkoper 1492
E. Lavalade, Joodse boekenverkoper

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
A. Malive, Poezen bij bolderkar  1289
A. Malive, Poezen bij bolderkar

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ganzal ? , Oude man met baard 1326
Ganzal ? , Oude man met baard

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesign., Stilleven bloempotten 1399
Ongesign., Stilleven bloempotten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs 1412
Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5x Mode prenten, 19e eeuw 1437
5x Mode prenten, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse gravure 1477
Engelse gravure

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
F. Boucler, Rode ets 1478
F. Boucler, Rode ets

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Nico Vrielink, Balinese schone 1494
Nico Vrielink, Balinese schone

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
L. Verburgh, Stilleven met appelketel, boek en bloempot 1523
L. Verburgh, Stilleven met appelketel, boek en bloempot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert 1513
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
A. Rohreich, Landschap met vakwerkhuis 1520
A. Rohreich, Landschap met vakwerkhuis

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Ongesig., Vaas met klaprozen 1349
Ongesig., Vaas met klaprozen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Chinese zijde-schilderijen 1510
2 Chinese zijde-schilderijen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1362
Antieke landkaart

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hundertwasser, Landschap 1529
Hundertwasser, Landschap

Resultaat:

20 EUR