37. Juliveiling 2018

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

Royal Copenhagen schaal 6639
Royal Copenhagen schaal

60 EUR

Jugendstil -stijl koekjespot 6075
Jugendstil -stijl koekjespot

55 EUR

Delfts blauwe schotel, 18e eeuw 6148
Delfts blauwe schotel, 18e eeuw

55 EUR

2x Herend porselein 6268
2x Herend porselein

55 EUR

2x Japanse Imari schalen 6350
2x Japanse Imari schalen

55 EUR

Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw 6063
Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw

50 EUR

Bing en Gröhndahl vaas 6069
Bing en Gröhndahl vaas

50 EUR

2x Bisquit kandelaren 6074
2x Bisquit kandelaren

50 EUR

Goudsteenservies, 19e eeuw 6138
Goudsteenservies, 19e eeuw

50 EUR

Antieke Gouda Rhodian pijpvaas 6190
Antieke Gouda Rhodian pijpvaas

50 EUR

Antiek Chinees bord  + Imari bord 6209
Antiek Chinees bord + Imari bord

50 EUR

Kantonese vaas 6229
Kantonese vaas

50 EUR

Dekselschaal, 1900 6266
Dekselschaal, 1900

50 EUR

Lot antiek Japans porselein 6317
Lot antiek Japans porselein

50 EUR

4x Japans Imari, 19e eeuw 6336
4x Japans Imari, 19e eeuw

50 EUR

2x Japanse Imari vazen 6338
2x Japanse Imari vazen

50 EUR

4x Imari borden 6341
4x Imari borden

50 EUR

Groot lot Chinees porselein 6366
Groot lot Chinees porselein

50 EUR

9x Celadon kommen 6369
9x Celadon kommen

50 EUR

Chinese vaas, 19e eeuw 6371
Chinese vaas, 19e eeuw

50 EUR

Chinese gemberpot 6374
Chinese gemberpot

50 EUR

Japnase/Chinese lampenvoet 6404
Japnase/Chinese lampenvoet

50 EUR

6x Schaaltjes, Vung Tau Cargo 6423
6x Schaaltjes, Vung Tau Cargo

50 EUR

2x Imari vazen 6460
2x Imari vazen

50 EUR

2x Imari dekselpotten 6474
2x Imari dekselpotten

50 EUR

2x Imari vazen 6491
2x Imari vazen

50 EUR

Keramieken kan,  Paul Dresler - Krefeld 6543
Keramieken kan, Paul Dresler - Krefeld

50 EUR

2x Delfts blauwe sierborden 6544
2x Delfts blauwe sierborden

50 EUR

2x Royal Sphinx Maastricht wand borden, 1900 6555
2x Royal Sphinx Maastricht wand borden, 1900

50 EUR

Weense schaal, 19e eeuw 6576
Weense schaal, 19e eeuw

50 EUR

2x Dresden porselein, Muzikanten 6596
2x Dresden porselein, Muzikanten

50 EUR

Lot Familie Rose Capuciner 6628
Lot Familie Rose Capuciner

50 EUR

Fürstenberg groep, 19e eeuw 6632
Fürstenberg groep, 19e eeuw

50 EUR

6x Fürstenberg figuren 6657
6x Fürstenberg figuren

50 EUR

5 Delen Brunslau keramiek 6695
5 Delen Brunslau keramiek

50 EUR

2x Art Deco boekensteunen 6696
2x Art Deco boekensteunen

50 EUR

3x Grote Imari schotels, 19e eeuw 6708
3x Grote Imari schotels, 19e eeuw

50 EUR

3x KPM vazen 6709
3x KPM vazen

50 EUR

4x Imari kommen 6714
4x Imari kommen

50 EUR

5x Duitse KPM vazen 6716
5x Duitse KPM vazen

50 EUR

5x KPM vazen 6720
5x KPM vazen

50 EUR

Grote kapitale Imari schotel 6738
Grote kapitale Imari schotel

50 EUR

Lot KPM serviesgoed 6744
Lot KPM serviesgoed

50 EUR

12 Gemberpotten (6 sets) 6178
12 Gemberpotten (6 sets)

45 EUR

Oude Amfora vaas 6274
Oude Amfora vaas

45 EUR

3x Imari borden 6494
3x Imari borden

45 EUR

2x Keramieken herdenkingsborden 6575
2x Keramieken herdenkingsborden

45 EUR

Bisquit figuur, Kind met meikever 6582
Bisquit figuur, Kind met meikever

45 EUR

Grote majolica wandtegel 6634
Grote majolica wandtegel

45 EUR

Kings Napels beeld, Kinderen bij schommel 6650
Kings Napels beeld, Kinderen bij schommel

45 EUR

5x Duits Meissen 6065
5x Duits Meissen

40 EUR

2x Imari schalen, 19e eeuw 6110
2x Imari schalen, 19e eeuw

40 EUR

Italiaans porseleinen figuur 6127
Italiaans porseleinen figuur

40 EUR

13x Hollandse tegels 6175
13x Hollandse tegels

40 EUR

Makkumse dekselvaas 6215
Makkumse dekselvaas

40 EUR

3x Delfts wit, 1900 6295
3x Delfts wit, 1900

40 EUR

4x Chinese figuren 6367
4x Chinese figuren

40 EUR

5x Chinees/Japans porselein 6370
5x Chinees/Japans porselein

40 EUR

2x Chinese schoteltjes, 18e eeuw 6384
2x Chinese schoteltjes, 18e eeuw

40 EUR

2x Imari schalen 6417
2x Imari schalen

40 EUR

4x Japans, 19e eeuw 6433
4x Japans, 19e eeuw

40 EUR

Lot Wedgwood 1920 6448
Lot Wedgwood 1920

40 EUR

3x Chinees Imari 6461
3x Chinees Imari

40 EUR

Schiller & Gerbing terracotta servies 6509
Schiller & Gerbing terracotta servies

40 EUR

Grote Majolica vaas, 1910 6518
Grote Majolica vaas, 1910

40 EUR

Kleine Chinese Yixing theepot 6541
Kleine Chinese Yixing theepot

40 EUR

Bisquit figuur, Herderin met schapen 6584
Bisquit figuur, Herderin met schapen

40 EUR

Lot oud/antiek porselein (12x) 6667
Lot oud/antiek porselein (12x)

40 EUR

Yixing trekpotje 6673
Yixing trekpotje

40 EUR

4x Delftse Fayence borden, 18e eeuw 6679
4x Delftse Fayence borden, 18e eeuw

40 EUR

Lot porseleinen bisquit beeldjes 6682
Lot porseleinen bisquit beeldjes

40 EUR

5x Engelse vazen met Geisha 6717
5x Engelse vazen met Geisha

40 EUR

Bing en Gröhndahl vaas 6068
Bing en Gröhndahl vaas

35 EUR

2x Grote Chinese gemberpotten 6201
2x Grote Chinese gemberpotten

35 EUR

Lot Makkums (5x) 6224
Lot Makkums (5x)

35 EUR

Delftse Fayence vaas, 18e eeuw 6283
Delftse Fayence vaas, 18e eeuw

35 EUR

Chinese Imari dekselvaas, 18e eeuw 6415
Chinese Imari dekselvaas, 18e eeuw

35 EUR

2x Imari schotels, 19e eeuw 6489
2x Imari schotels, 19e eeuw

35 EUR

3x KPM vazen 6618
3x KPM vazen

35 EUR

Chinese dekselterrine, 18e eeuw 6620
Chinese dekselterrine, 18e eeuw

35 EUR

Kavel Duits porselein 6637
Kavel Duits porselein

35 EUR

Stel Delfts blauwe vazen 6674
Stel Delfts blauwe vazen

35 EUR

Yixing theepot, Bamboe decor 6681
Yixing theepot, Bamboe decor

35 EUR

Sitzendorf inktstel (wit) 6727
Sitzendorf inktstel (wit)

35 EUR

3x Imari bordjes 6111
3x Imari bordjes

30 EUR

3x Makkums, schenkkan en bord 6223
3x Makkums, schenkkan en bord

30 EUR

4x Antiek Wedgwood keramiek 6327
4x Antiek Wedgwood keramiek

30 EUR

Hutschenreuther, Porseleinen poes 6530
Hutschenreuther, Porseleinen poes

30 EUR

Lot diverse gemberpotten 6592
Lot diverse gemberpotten

30 EUR

10x Terracotta keramieken ovenschalen, 19e eeuw 6605
10x Terracotta keramieken ovenschalen, 19e eeuw

30 EUR

3 KPM vazen, beschilderd 6614
3 KPM vazen, beschilderd

30 EUR

Doos met goudsteen aardewerk 6652
Doos met goudsteen aardewerk

30 EUR

2x Chinese figuren van natuursteen 6685
2x Chinese figuren van natuursteen

30 EUR

3x Terracotta serviesgoed 6710
3x Terracotta serviesgoed

30 EUR

Chinees bord, 18e eeuw 6728
Chinees bord, 18e eeuw

30 EUR

Noorse tegel in lijst 6745
Noorse tegel in lijst

30 EUR