Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese kom, 18e eeuw 6697
2x Chinese kom, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
3x Terracotta serviesgoed 6710
3x Terracotta serviesgoed

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4x Imari kommen 6714
4x Imari kommen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Sitzendorf inktstel (wit) 6727
Sitzendorf inktstel (wit)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot KPM serviesgoed 6744
Lot KPM serviesgoed

Resultaat:

50 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater, Besneeuwde dorpsstraat 1009
H. van Leeuwen van Oudewater, Besneeuwde dorpsstraat
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Grote Chinese Familie Rose schotel, 18e eeuw 6093
Grote Chinese Familie Rose schotel, 18e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Michael v.d. Besselaar, 2x Action Men 1026
Michael v.d. Besselaar, 2x Action Men
Startprijs 4.000 EUR
Verkocht
R. Craeyvanger, Man met borrel leest brief 1043
R. Craeyvanger, Man met borrel leest brief

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x) 1056
Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
2x Wetering de Rooy, Boerin bij spinnewiel/Boerin voor huis 1060
2x Wetering de Rooy, Boerin bij spinnewiel/Boerin voor huis

Resultaat:

150 EUR

Oosterse documentenkist 2418
Oosterse documentenkist
Startprijs 150 EUR
P.H. L. Jonxis, Dorpsgezicht met windmolen 1073
P.H. L. Jonxis, Dorpsgezicht met windmolen
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Kistje met plated bestek 2435
Kistje met plated bestek

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst 1090
Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst

Resultaat:

125 EUR

2x Wandkandelaren, 19e eeuw 2452
2x Wandkandelaren, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Anton Muller, Trekpaarden met ruiter op kade 1107
Anton Muller, Trekpaarden met ruiter op kade
Startprijs 280 EUR
Arabische wandelstok 2469
Arabische wandelstok
Startprijs 50 EUR
Kleine kaarsenkroon 2486
Kleine kaarsenkroon
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Nicolaas Sijvert Bastert, Tolhuis bij de Vecht 1124
Nicolaas Sijvert Bastert, Tolhuis bij de Vecht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Japanse houtsnedes 1141
2x Japanse houtsnedes

Resultaat:

90 EUR

Grote Engelse messing scheepstelegraaf 2503
Grote Engelse messing scheepstelegraaf
Startprijs 100 EUR
Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm 1158
Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Startprijs 300 EUR
Tafellamp met figuur 2516
Tafellamp met figuur
Startprijs 35 EUR