Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Majolica dekselvaas, 1900 6515
Majolica dekselvaas, 1900
Startprijs 40 EUR
Duits Schumann Arzberg servies 6508
Duits Schumann Arzberg servies
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zeldzaam Chinees/Japans mes 2027
Zeldzaam Chinees/Japans mes

Resultaat:

110 EUR

Venetiaanse moorlamp 2020
Venetiaanse moorlamp
Startprijs 800 EUR
Franse kogelpendule, 19e eeuw 3643
Franse kogelpendule, 19e eeuw
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Antieke schildpad dekseldoos 2013
Antieke schildpad dekseldoos

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers met parel en granaat 856
Gouden oorhangers met parel en granaat

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot zilver 849
Lot zilver

Resultaat:

25 EUR

Japanse Imari vaas, 19e eeuw 6472
Japanse Imari vaas, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Jugendstil bronzen lampenvoet/vaas 2006
Jugendstil bronzen lampenvoet/vaas
Startprijs 125 EUR
Set zilveren lepels in cassette 842
Set zilveren lepels in cassette
Startprijs 90 EUR
4x Imari vazen 6465
4x Imari vazen
Startprijs 80 EUR
2x Chinese borden, Queng Long 6458
2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 60 EUR
Antieke Duitse regulateur, 1880 3607
Antieke Duitse regulateur, 1880
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Klok met jachtmotief (wortelnoten) 3600
Klok met jachtmotief (wortelnoten)

Resultaat:

70 EUR

Monogram F.B., Stilleven met appels 1453
Monogram F.B., Stilleven met appels
Startprijs 70 EUR
Friese staartklok 3593
Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Duitse kruisboog + accessoires 2779
Duitse kruisboog + accessoires

Resultaat:

725 EUR

Engelse helm, WO II 2772
Engelse helm, WO II
Startprijs 25 EUR
Engelse WO II wapentas 2765
Engelse WO II wapentas
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Affiche Holland - Amerika lijn 2729
Affiche Holland - Amerika lijn

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Duitse WO II NSDAP-armband 2722
Duitse WO II NSDAP-armband

Resultaat:

120 EUR

Duitse WO II bajonet 2715
Duitse WO II bajonet
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren fotolijstje 349
Zilveren fotolijstje

Resultaat:

70 EUR