Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Voltaire, 1870 4195
Voltaire, 1870
Startprijs 70 EUR
Tabaksdoos, 18e eeuw 2099
Tabaksdoos, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Kleine Imari theepot 6344
Kleine Imari theepot

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Porseleinen broche in onedel montuur 686
Porseleinen broche in onedel montuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Antiek Chinees porselein 6361
3x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

2 Stalampen 2116
2 Stalampen
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Hangkastje met snijwerk 4212
Hangkastje met snijwerk

Resultaat:

60 EUR

Antieke Chinese Foo-hond 6378
Antieke Chinese Foo-hond
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antiek bronzen inktstel, 1880 2133
Antiek bronzen inktstel, 1880

Resultaat:

45 EUR

2x Chinees bordje, 18e eeuw 6395
2x Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Klapbuffet 4229
Klapbuffet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot antiek tin, 5x 2150
Lot antiek tin, 5x

Resultaat:

130 EUR

2x Chinese figuren 6412
2x Chinese figuren
Startprijs 40 EUR
Secretaire, ca. 1800 4246
Secretaire, ca. 1800
Startprijs 140 EUR
Bloedkoralen collier 2x 703
Bloedkoralen collier 2x
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Staande schemerlamp 2167
Staande schemerlamp

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Twee Chinese diepe borden, 18e eeuw 6429
Twee Chinese diepe borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinese borden, 18e eeuw 6446
2x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Spiegel met kroon, ca. 1880 4263
Spiegel met kroon, ca. 1880

Resultaat:

20 EUR