Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese staartklok, 1900 3638
Friese staartklok, 1900
Startprijs 30 EUR
Rozenklokje, ca. 1880 3695
Rozenklokje, ca. 1880
Startprijs 30 EUR
Rozenklokje, ca. 1900 3690
Rozenklokje, ca. 1900
Startprijs 35 EUR
Duitse koekoeksklok, 1900 3575
Duitse koekoeksklok, 1900
Startprijs 40 EUR
2x Antieke tafelklok, ca. 1900 3666
2x Antieke tafelklok, ca. 1900
Startprijs 40 EUR
Marmeren pendule 3667
Marmeren pendule
Startprijs 40 EUR
Duits wandklok, 1880 3621
Duits wandklok, 1880
Startprijs 45 EUR
Schwarzwalder klok, 1880 3560
Schwarzwalder klok, 1880
Startprijs 50 EUR
Friese staartklok, wortelnoten 3602
Friese staartklok, wortelnoten
Startprijs 50 EUR
Engelse tafelklok 3609
Engelse tafelklok
Startprijs 50 EUR
Friese staartklok, Schippertje 3612
Friese staartklok, Schippertje
Startprijs 50 EUR
Duitse schoolklok, 1900 3617
Duitse schoolklok, 1900
Startprijs 50 EUR
Franse tafelklok 3618
Franse tafelklok
Startprijs 50 EUR
Schwarzwalder klok 3683
Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR
Amerikaans Ansonia tafelklokje 3686
Amerikaans Ansonia tafelklokje
Startprijs 50 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3644
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 55 EUR
Friese staartklok 3593
Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
Eiken tafelklok 3606
Eiken tafelklok
Startprijs 60 EUR
Duitse Pfeilkreuz tafelklok, 1900 3629
Duitse Pfeilkreuz tafelklok, 1900
Startprijs 60 EUR
Antieke scheepsklok, 1930 3610
Antieke scheepsklok, 1930
Startprijs 70 EUR
Antieke Franse pendule 3543
Antieke Franse pendule
Startprijs 80 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3564
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Antieke Franse comtoise 3570
Antieke Franse comtoise
Startprijs 80 EUR
Antiek tafelklokje, 1900 3573
Antiek tafelklokje, 1900
Startprijs 80 EUR