Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiquarische boeken (14x) 2192
Antiquarische boeken (14x)
Startprijs 15 EUR
3x Staande lampen, Modern. 2494
3x Staande lampen, Modern.
Startprijs 15 EUR
Lot metalen figuren 2497
Lot metalen figuren
Startprijs 15 EUR
Vergulde Parker pen 2275
Vergulde Parker pen
Startprijs 20 EUR
Antieke strijkijzer 2392
Antieke strijkijzer
Startprijs 20 EUR
3x Bierpullen 2438
3x Bierpullen
Startprijs 20 EUR
Antieke bronzen brievenopener 2484
Antieke bronzen brievenopener
Startprijs 20 EUR
Jugendstil schaal + dienblad 2514
Jugendstil schaal + dienblad
Startprijs 20 EUR
2 Stalampen 2116
2 Stalampen
Startprijs 25 EUR
2x Chinese figuren 2129
2x Chinese figuren
Startprijs 25 EUR
Schaakspel / Oude wijnopener-set 2236
Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 25 EUR
Oude eikenhouten duivenklok 2260
Oude eikenhouten duivenklok
Startprijs 25 EUR
Oude glazen etagere 2421
Oude glazen etagere
Startprijs 25 EUR
Koperen handspiegel, 1900 2461
Koperen handspiegel, 1900
Startprijs 25 EUR
Kleine kaarsenkroon 2486
Kleine kaarsenkroon
Startprijs 25 EUR
2x Decoratieve Italiaanse figuren 2330
2x Decoratieve Italiaanse figuren
Startprijs 30 EUR
Messing borstelkistje 2352
Messing borstelkistje
Startprijs 30 EUR
Toneelkijker met parelmoer, 1900 2369
Toneelkijker met parelmoer, 1900
Startprijs 30 EUR
Oude affiche Willem II sigaren 2376
Oude affiche Willem II sigaren
Startprijs 30 EUR
Keramieken dienblad, 1915 2388
Keramieken dienblad, 1915
Startprijs 30 EUR
Borstelkastje 2389
Borstelkastje
Startprijs 30 EUR
Plaquette met hond 2464
Plaquette met hond
Startprijs 30 EUR
Art Deco Jeu de boules speler 2491
Art Deco Jeu de boules speler
Startprijs 30 EUR
2x Japanse snuffbottles 2067
2x Japanse snuffbottles
Startprijs 35 EUR