Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollands penantkastje, 1860 4265
Hollands penantkastje, 1860
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Orgelgebogen commode, Louis Quinze 4266
Orgelgebogen commode, Louis Quinze

Resultaat:

170 EUR

Hollandse Barok secretaire 4267
Hollandse Barok secretaire
Startprijs 500 EUR
Duitse broodspinde 4268
Duitse broodspinde
Startprijs 400 EUR
4x Engelse eetkamerstoelen 4269
4x Engelse eetkamerstoelen
Startprijs 300 EUR
Zeeuws kastje, vroeg 18e eeuw 4270
Zeeuws kastje, vroeg 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
2x Hollandse armleunstoelen 4271
2x Hollandse armleunstoelen
Startprijs 250 EUR
Engelse eiken side-table 4272
Engelse eiken side-table
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Engelse tiltoptafel, 18e eeuw 4273
Engelse tiltoptafel, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Broodspinde 4274
Broodspinde
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Engels breistoeltje 4275
Engels breistoeltje

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engels breistoeltje 4276
Engels breistoeltje

Resultaat:

275 EUR

Engelse voltaire 4277
Engelse voltaire
Startprijs 150 EUR
Spaanse secretaire, Vurenhout 4278
Spaanse secretaire, Vurenhout
Startprijs 125 EUR
Hollandse voltaire 1860 4279
Hollandse voltaire 1860
Startprijs 125 EUR
Duitse voltaire met leder 4280
Duitse voltaire met leder
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Engels bridge tafeltje 4281
Engels bridge tafeltje

Resultaat:

150 EUR

Mechelse wandspiegel 4282
Mechelse wandspiegel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Tafeltje met tegels, 18e eeuw 4283
Tafeltje met tegels, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR