Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduid. gesig., Edelhert in landschap 1456
Onduid. gesig., Edelhert in landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A. v.d. Nieuwenhoven, Man met vergrootglas 1457
A. v.d. Nieuwenhoven, Man met vergrootglas

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens 1458
Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1459
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesign., Wandelaar in bosgezicht 1460
Ongesign., Wandelaar in bosgezicht

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
A.H. Hoffmann, Stadsgezicht 1461
A.H. Hoffmann, Stadsgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Gesign. werken, Hollandse landschappen 1462
2 Gesign. werken, Hollandse landschappen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret 1463
Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret

Resultaat:

30 EUR

Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen. 1464
Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Startprijs 25 EUR
Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee 1465
Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Grote landkaart 1466
Grote landkaart

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Landkaarten, 16e eeuw 1467
2x Landkaarten, 16e eeuw

Resultaat:

35 EUR

J. Klein, Hollandse dorpstraat 1468
J. Klein, Hollandse dorpstraat
Startprijs 25 EUR
Verkocht
P. van Noort, Boerenhuisje 1469
P. van Noort, Boerenhuisje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie 1470
2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie

Resultaat:

90 EUR

Onduid. gesig., Boerenhuis bij boom 1471
Onduid. gesig., Boerenhuis bij boom
Startprijs 50 EUR
Verkocht
B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc. 1472
B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc.

Resultaat:

60 EUR

H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand 1473
H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren 1474
Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren

Resultaat:

250 EUR

J. Koster, Havengezicht Amsterdam 1475
J. Koster, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 100 EUR