37. Juliveiling 2018

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

Onduid. gesig., Edelhert in landschap 1456
Onduid. gesig., Edelhert in landschap

100 EUR

2x Ets Paul Wallat, Katwijk 1271
2x Ets Paul Wallat, Katwijk

95 EUR

Ongesigneerd, Dame bij vogelkooi 1039
Ongesigneerd, Dame bij vogelkooi

90 EUR

2x Japanse houtsnedes 1141
2x Japanse houtsnedes

90 EUR

Ongesigneerd, Interieur taveerne met drinkende figuren 1182
Ongesigneerd, Interieur taveerne met drinkende figuren

90 EUR

C. Cornelisz, Divers fruit 1236
C. Cornelisz, Divers fruit

90 EUR

Onduid. gesign., Vrouw op tabaksplantage 1240
Onduid. gesign., Vrouw op tabaksplantage

90 EUR

Onduid. gesign., Jongensportret 1268
Onduid. gesign., Jongensportret

90 EUR

Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland 1404
Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland

90 EUR

2 Gesign. werken, Hollandse landschappen 1462
2 Gesign. werken, Hollandse landschappen

90 EUR

2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie 1470
2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie

90 EUR

K. Schaette, Landschap bij avond 1340
K. Schaette, Landschap bij avond

85 EUR

Gesigneerd/Chinees, Berglandschap met waterval 1091
Gesigneerd/Chinees, Berglandschap met waterval

80 EUR

Ongesigneerd? Boomgaard Toscane 1163
Ongesigneerd? Boomgaard Toscane

80 EUR

Y. Wenning, Geit in duinlandschap 1164
Y. Wenning, Geit in duinlandschap

80 EUR

Russische etsplaat 1192
Russische etsplaat

80 EUR

C. Cornelisz, Citroen 1237
C. Cornelisz, Citroen

80 EUR

C. Cornelisz, Oesters 1238
C. Cornelisz, Oesters

80 EUR

C. Cornelisz, Brood 1241
C. Cornelisz, Brood

80 EUR

C. Cornelisz, Kersen 1242
C. Cornelisz, Kersen

80 EUR

van Daalhof, Figuur bij landgoed poort 1274
van Daalhof, Figuur bij landgoed poort

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Elegante dame 1278
Onduidelijk gesigneerd, Elegante dame

80 EUR

Gé Nijhuis, Bomenpartij met hek 1296
Gé Nijhuis, Bomenpartij met hek

80 EUR

F. Baaijens, Twents landschap 1352
F. Baaijens, Twents landschap

80 EUR

P.J. Boon, Amsterdams stadsgezicht 1366
P.J. Boon, Amsterdams stadsgezicht

80 EUR

H. Loisy, Gitaar spelende monnik 1408
H. Loisy, Gitaar spelende monnik

80 EUR

H. Rijkers, Hollands landschap 1290
H. Rijkers, Hollands landschap

70 EUR

Antieke gravure, Zeeslag 1322
Antieke gravure, Zeeslag

70 EUR

3x Miniatuur schilderij op ivoor 1325
3x Miniatuur schilderij op ivoor

70 EUR

Onduid. gesig., Figuren op terras 1346
Onduid. gesig., Figuren op terras

70 EUR

Gussichs ? Oude rabbijn 1382
Gussichs ? Oude rabbijn

70 EUR

Ids Wiersma, Landschap met fuik 1150
Ids Wiersma, Landschap met fuik

65 EUR

Antieke Japanse houtsnede 1190
Antieke Japanse houtsnede

60 EUR

2x Gravures, 17e - 18e eeuw 1247
2x Gravures, 17e - 18e eeuw

60 EUR

2x Griekse ikoon 1279
2x Griekse ikoon

60 EUR

Ongesigneerd, Bospad met paardenkarren en boeren 1304
Ongesigneerd, Bospad met paardenkarren en boeren

60 EUR

Onduid. gesign., Branding bij avondlicht 1308
Onduid. gesign., Branding bij avondlicht

60 EUR

M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met porselein 1345
M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met porselein

60 EUR

J.F. van Galen, Schepen op zee 1348
J.F. van Galen, Schepen op zee

60 EUR

4x Werken op zijde, Asiatica 1362
4x Werken op zijde, Asiatica

60 EUR

D. Roggeveen, Gezicht op Katwijk 1363
D. Roggeveen, Gezicht op Katwijk

60 EUR

J. Blekeman, Bosgezicht met watermolen 1375
J. Blekeman, Bosgezicht met watermolen

60 EUR

A. v.d. Meen, Bospad met herderin en koeien 1391
A. v.d. Meen, Bospad met herderin en koeien

60 EUR

B. van Vliet, Gevlochten mand met bloemen 1394
B. van Vliet, Gevlochten mand met bloemen

60 EUR

F. van Eerten, Paleis van de gouverneur 1395
F. van Eerten, Paleis van de gouverneur

60 EUR

3x Prenten, Zwart passe partout 1402
3x Prenten, Zwart passe partout

60 EUR

Ton Anconé, Meistershoes te Azelo 1452
Ton Anconé, Meistershoes te Azelo

60 EUR

A.H. Hoffmann, Stadsgezicht 1461
A.H. Hoffmann, Stadsgezicht

60 EUR

Grote landkaart 1466
Grote landkaart

60 EUR

B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc. 1472
B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc.

60 EUR

J. Brand, Vaas met bloemen 1291
J. Brand, Vaas met bloemen

55 EUR

J. Slot, Amsterdamse gracht 1455
J. Slot, Amsterdamse gracht

55 EUR

C. Dijkman, Hollands havengezicht 1145
C. Dijkman, Hollands havengezicht

50 EUR

Soehardjo, Indonesisch rijstveld 1197
Soehardjo, Indonesisch rijstveld

50 EUR

Monogram J.B., Vaas met bloemen 1223
Monogram J.B., Vaas met bloemen

50 EUR

Naar A. Neuhuys, Boerenvrouw bij haard 1224
Naar A. Neuhuys, Boerenvrouw bij haard

50 EUR

Naar Artz, biddende figuren 1228
Naar Artz, biddende figuren

50 EUR

C. Westerik, Familie 1314
C. Westerik, Familie

50 EUR

Honore Daumier, Les Gens de justice la plaidoirie 1324
Honore Daumier, Les Gens de justice la plaidoirie

50 EUR

Slegers, Koeien bij rivierkade 1357
Slegers, Koeien bij rivierkade

50 EUR

2x J.A.S., Bellona + Mokum Red 1370
2x J.A.S., Bellona + Mokum Red

50 EUR

Ongesigneerd, Stilleven met pop, fruit, theekop... 1409

50 EUR

Meinert Volkers, Ruimteschip 1988 1446
Meinert Volkers, Ruimteschip 1988

50 EUR

Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens 1458
Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens

50 EUR

Naar Kever, Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen 1229
Naar Kever, Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen

45 EUR

Ongesigneerd, Spelende poes 1435
Ongesigneerd, Spelende poes

45 EUR

Henri Armengol, Twee dames in interieur 1171
Henri Armengol, Twee dames in interieur

40 EUR

Taylor, Jockeys in volle draf. 1214
Taylor, Jockeys in volle draf.

40 EUR

F. van Klingeren, Kater 1317
F. van Klingeren, Kater

40 EUR

3x A. Ghislaine de Villers, Florale + figuren voorstellingen 1401
3x A. Ghislaine de Villers, Florale + figuren voorstellingen

40 EUR

Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling 1421
Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling

40 EUR

G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht 1422
G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht

40 EUR

H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout 1434
H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout

40 EUR

Ongesigneerd, Damesportret 1338
Ongesigneerd, Damesportret

35 EUR

Gerard van Keulen, Joodse gravure 1398
Gerard van Keulen, Joodse gravure

35 EUR

J. v.d. Kolk, Koeien in ochtendnevel 1412
J. v.d. Kolk, Koeien in ochtendnevel

35 EUR

L. van G, Fietser bij Franse rivièra 1419
L. van G, Fietser bij Franse rivièra

35 EUR

Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans 1441
Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans

35 EUR

2x Landkaarten, 16e eeuw 1467
2x Landkaarten, 16e eeuw

35 EUR

Ton Anconé, Herenportret 1216
Ton Anconé, Herenportret

30 EUR

Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten 1245
Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten

30 EUR

W.J. Dijk, Boten op meer 1371
W.J. Dijk, Boten op meer

30 EUR

Onduid. gesig., Italiaanse jongen 1443
Onduid. gesig., Italiaanse jongen

30 EUR

Meinert Volkers, Sakti 1963 1447
Meinert Volkers, Sakti 1963

30 EUR

Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1459
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

30 EUR

Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret 1463
Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret

30 EUR

P. van Noort, Boerenhuisje 1469
P. van Noort, Boerenhuisje

30 EUR

Antiquarische prent Lonneker 1218
Antiquarische prent Lonneker

20 EUR

E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft 1407
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft

15 EUR