Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco, Presse-papier 1930
Startprijs 20 EUR

Art Deco verchroomde presse papier met afneembaar draaibaar springend hert. Circa 1930. Afmeting: 13 x 15 x 3 cm. In goede staat.

Lotje divers Aziatica
Startprijs 20 EUR

Lot diversen Aziatica. Onder andere: Vier houtgestoken beelden, dekseldoosje met jade, plaquette, Japanse natuurstenen hanger, groene ketting. Afmeting: 5 - 33 cm. In goede staat.

Antieke strijkijzer
Startprijs 20 EUR

Groot antiek ijzeren strijkijzer met schrift: Chowohry Special 14. Afmeting: 21 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Kavel met tientallen aanstekers
Startprijs 25 EUR

Kavel met tientallen aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Oude glazen etagere
Startprijs 25 EUR

Oude glazen bewerkte etagere met plated bewerkte houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 24 cm. In goede staat.

Antiek schouwophaal montuur
Startprijs 25 EUR

Antieke mechanische schouwophaal montuur met messing, in krat. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 70 x 50 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

6x Oosters, 20e eeuw
Startprijs 25 EUR

Zes maal Oosters. 20e Eeuw. Twee Perzische dekseldoosjes van natuursteen, handbeschilderd. Twee cloisonne kogels in houder. Twee dekseldoosjes met porseleinen incomplete opiumpijp. Afmeting: 4 - 11 cm...

Hindelopen tableau
Startprijs 25 EUR

Handbeschilderd Hindelopen presenteertableau. Monogram A.J. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 36 x 2 cm. In goede staat.

Antieke opaline petroleumlamp, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke wit opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Kristalglazen kroonluchter
Startprijs 30 EUR

Oude kristalglazen kroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 40 x 50 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese amuletten
Startprijs 30 EUR

Twee grote oude Chinese natuurstenen amuletten met draken en vazen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

2x Antieke Art Nouveau pianokandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Jugendstil pianokaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 25 x 8 x 12 cm. In goede staat.

Lot antieke messen, 1900
Startprijs 30 EUR

Lot antieke messen, divers. Circa 1900. Met ivoor imitatie heften. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Melkglazen 70er-jaren design lamp
Startprijs 30 EUR

Jaren '70 melkglazen bollamp. Afmeting: 22 x 22 cm ø. In goede staat.

Lot diversen
Startprijs 30 EUR

Lot diversen. Onder andere: Chinese terracotta figuren (8x), benen bol en beschadigde vaas. Afmeting: 11 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Doosje diversen oud/antiek
Startprijs 30 EUR

Doos diversen oud/antiek. Onder andere: Porseleinen dekseldoos, benen bal, Satsuma en porselein. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese/Japanse handgreep
Startprijs 30 EUR

Oude Chinese, Japans bewerkte handgreep met florale decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Japans cloisonné ei, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR

Groot Japans cloisonne ei met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2x Messing vijzels
Startprijs 30 EUR

Twee 19e - 20e eeuwse messing vijzels met stampers. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

5x Japans cloisonne
Startprijs 30 EUR

Vijf maal Japans cloisonne. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaas, 19e eeuw. Een hengselmand, eerste helft 20e eeuw. En drie maal miniatuur, 20e eeuw. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.

Antieke herenhoed in doos
Startprijs 35 EUR

Antieke herenhoed in hoedendoos. Philipp Neubauer Berlin/Charlottenburg. Afmeting: 13 x 30 x 25 cm. In goede staat.

Philippe Starck, Alessi citruspers
Startprijs 35 EUR

Philippe Starck. Alessi aluminium citruspers. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

2x Antieke kaarskandelaren, 1900
Startprijs 35 EUR

Twee grote antieke kopergeslagen kaarskandelaren in Barok-stijl met schependecors in de basis. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 cm ø. In goede staat.

Engelse barometer, Mahonie
Startprijs 35 EUR

Engelse mahoniehouten barometer. 20e Eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

3x Oud Oosters koperwerk
Startprijs 35 EUR

Drie maal oud Oosters koperwerk. Bestaande uit: Octagonale dekselpot en twee schalen, China. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Hangpetroleumlamp, 1915
Startprijs 40 EUR

Antieke messing Jugendstil hangpetroleumlamp. Circa 1915. Afmeting: circa 80 x 40 cm ø. In goede staat.

Antieke porseleinen lamp
Startprijs 40 EUR

Antieke porseleinen geëlektrificeerde olielamp met afbeelding. Drie figuren vangen vogels met gespannen net. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Oude staande lamp, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws boulle kistje
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.

Antieke Engelse barometer
Startprijs 40 EUR

Antieke Engelse palissanderhouten barometer met tinnen platen. Lichte schades. 19e Eeuw. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.

2x Vergulde wandlampen
Startprijs 40 EUR

Twee vergulde messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 11 cm. In goede staat.

Kristallen/glas lamp
Startprijs 40 EUR

Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 65 cm ø. In goede staat.

Chinese inktpot, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Antieke Opaline tafellamp
Startprijs 40 EUR

Antieke opaline glazen handbeschilderde (floraal) tafellamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 16 cm ø. In goede staat.

Voor-oorlogse telefoon
Startprijs 40 EUR

Antieke voor-oorlogse telefoon. Hangmodel. Afmeting: 36 x 23 x 14 cm. In goede staat.

Oude 7-delige Chinese kalligrafeerset etc.
Startprijs 40 EUR

Oude zeven-delige Chinese kalligrafeerset, kunstwerk in doos, inktsteen en Chinees messing telraam. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

2x Biedermeier ketels
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse Biedermeier messing ketels. Afmeting: ø 24 - ø 26 cm. In goede staat.

Antiek Oosters spel met benen fiches
Startprijs 40 EUR

Oud/antiek spel. Houten speelbord met benen fiches etc. Afmeting: 2 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude bronzen voorwerpen
Startprijs 40 EUR

Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

Lot divers oud/antiek
Startprijs 40 EUR

Lot diversen oud/antiek. Onder andere: Gietijzeren figuur, 18e - 19e eeuw. Yixing, filigrain, porselein. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.

2x Bronzen plaquettes in lijst
Startprijs 40 EUR

Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Interieurs met figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 x 12 cm. In goede staat.

2x Mahjong spellen
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinese Mahjong spelen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 34 x 7 cm. In goede staat.

Emaille Heilig kruis
Startprijs 40 EUR

Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.

Wandlamp met kristal
Startprijs 40 EUR

Oude messing vergulde Louis Seize-stijl wandlamp met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 37 x 15 cm. In goede staat.

19e Eeuwse theestoof
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.

Voor-oorlogse radio apparatuur
Startprijs 40 EUR

Aparte radio apparatuur, voor-oorlogs, met bakeliet en hout. Binnenwerk zichtbaar onder deksel. Transformator, twee lampen etc. Afmeting: 20 x 36 x 29 cm. In redelijk/goede staat.

Kofferplatenspeler, 50-er Jaren
Startprijs 40 EUR

Oude 220 Volt kofferplatenspeler. 50-er Jaren. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 13 x 35 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke zender apparatuur, Duits
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse zender apparatuur met koptelefoon met antenne. Gemerkt Neufeld & Kuhnke Kiel. Niet getest. Afmeting: 14 x 20 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek beschilderd dienblad
Startprijs 40 EUR

Antiek Hollands blikken beschilderd dienblad met florale en landschap decor. Afmeting: 28 x 54 cm. In goede staat.

Antieke theestoof + ketel
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse notenhouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 57 x 36 cm. In goede staat.

3x Art Deco koperwerk
Startprijs 40 EUR

Drie maal Art Deco kopergeslagen. Circa 1930. Onder andere: Amsterdamse school schaal. Friese schaal, Buikstra Grouw. Vaas. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee messing Empire-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

3x Indonesisch, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Drie maal Indonesisch houtsnijwerk met koperdraad inleg. Bestaande uit: Twee figuren, één messing bel met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.

Antieke emmer + kolenstoof
Startprijs 45 EUR

19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.

3x Oud tin
Startprijs 50 EUR

Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...

Jugendstil-stijl vergulde jardiniere
Startprijs 50 EUR

Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.

2x Messing fotolijstjes
Startprijs 50 EUR

Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Chinese bronzen bloempot, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese bronzen bloempot met bodemmerk en florale decor met roofvogels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese bronzen siervaas
Startprijs 50 EUR

Antieke Japanse of Chinese bronzen siervaas met bloesemtakken en vogels decor. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel + stamper, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse Louise Seize bronzen vijzel met stamper. Afmeting: 12,8 x 13 cm ø. In goede staat.

3x Antiek tin
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiek tin, divers. Bestaande uit: 19e Eeuwse kroontjeskan. Engelse dekseldoos met leeuwenkoppen. Plaquette met jachthond. Afmeting: 20 - 41 cm. In goede staat.

5-Delige tinnen set
Startprijs 50 EUR

Vijf-delige oude tinnen set. Voor-oorlogs met dienblad, roomstel, koffiekan en kandelaar. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren haardset, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Oude tafellamp
Startprijs 50 EUR

Oude messing tafellamp met gebloemde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Oude Leader vintage bureaulamp
Startprijs 50 EUR

Oude Leader vintage bureaulamp. Zwart/wit kunststof + chrome. Circa 1960. Afmeting: 35 x 47 x 10 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek Oosters
Startprijs 50 EUR

Drie maal oud/antiek Oosters. Bestaande uit: Chinese koperen damestas met draken. Oosterse gebedsrol met inleg. Japanse cloisonne bloempot. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Oud Chinees rol schilderij
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees rolschilderij met florale decor + signatuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 80 cm. In goede staat.

Stickbarometer
Startprijs 50 EUR

Notenhouten stickbarometer met koper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Antiquarische schoolplaat
Startprijs 50 EUR

Antiquarische schoolplaat. Daniël met leeuwen. Uitgave J. Brandt & Zoon. Lith. J. Pander. Afmeting: 81 x 60,5 cm. In redelijke staat.

Reclame hond, Hennessy Cognac
Startprijs 50 EUR

Oude 'Hennessy Cognac' St. Bernard reclame hond. Handbeschilderd. Circa 1960. Afmeting: 24 x 26 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne dekselpot
Startprijs 50 EUR

Antieke Japanse cloisonne dekselpot met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 20 x 15 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne gemberpot
Startprijs 50 EUR

Antieke Japanse cloisonne gemberpot met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.

Antieke houten lokeend, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke handbeschilderde houten lokeend. Circa 1900. Afmeting: 12 x 32 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

4x Koperwerk, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Vier maal koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie strijkijzers en één treef. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.

Antieke Engelse weegschaal, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse weegschaal met twee messing gewichten sets. Circa 1900. Afmeting: 14 - 41 cm. In goede staat.

5x Oud beschilderd lakwerk, Japan/Rusland
Startprijs 50 EUR

Vijf maal oud beschilderd lakwerk. 20e Eeuw. Onder andere: Japan en Rusland. Afmeting: 8 - 19,5 cm. In goede staat.

Antiek Christus beeld, 1900
Startprijs 50 EUR

Groot antiek gipsen Christus buste. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: 49 x 45 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diversen, Hindelopen, kandelaren etc.
Startprijs 50 EUR

Lot diversen oud/antiek. Bestaande uit: Vier maal oud/antiek beschilderd Hindelopen. Twee plated kandelaren, messing kan en twee bekers. Eén messing pijpenrek. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.

2x Antiek kopergeslagen
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...

Grote appelketel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse Hollandse roodkoperen appelketel. Afmeting: 31 x 27 cm ø. In goede staat.

Lot schalen (3x)
Startprijs 50 EUR

Drie oude geëmailleerde schalen. Twee maal Peceni Emajl Joegoslavië. Eén maal ANWB. Afmeting: 25 - 49 cm. In goede staat.

Antieke viool
Startprijs 50 EUR

Antieke viool met etiket (naar) 'Antonius Stradivarius 1721'. Deel mist, verder in goede staat. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.

Tibetaanse kinderwieg
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke Tibetaans beschilderde houten kinderwieg met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 91 x 41 cm. In goede staat.

Oude/antieke viool
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke viool. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

3-Delige antieke tinnen mokka set, 1900
Startprijs 50 EUR

Drie-delige antieke tinnen mokka set met graveringen. Circa 1900. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.

Antiek paardentuig, 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek paardentuig. Circa 1900. Hout, leder, ijzer + messing. Afmeting: 87 x 51 x 21 cm. In goede staat.

Kavel diverse aanstekers en accessoires
Startprijs 50 EUR

Kavel met diverse aanstekers en accessoires van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Antieke Chinees/Japans bronzen schenkkan, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese of Japanse bronzen kalebas-vormige schenkkan met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Antieke ivoren toneelkijker, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke ivoren toneelkijker. Paar haarscheuren. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 4 cm. In goede staat.

Chinese opiumpijp
Startprijs 50 EUR

Kopie van een antieke Chinese opiumpijp. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Oude/antieke viool
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke viool met etiket 'Antonius Stradivarius - Made in Germany'. Deel mist, verder in goede staat. Afmeting: 59 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Heilig kruis
Startprijs 50 EUR

Oud eikenhouten Heilig kruis met gesneden gesigneerde Corpus Christi. Door Antheunis. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Oude olielamp, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Grote handbeschilderde oude geëlektrificeerde olielamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

2x Bronzen schijfkandelaren
Startprijs 55 EUR

Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.

2x Empire-stijl kaarskandelaren, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee maal 19e eeuwse Empire-stijl kaarskandelaren. Compositie metaal. Afmeting: 27 x 29 x 25 cm. In goede staat.

Lot antiek koperwerk (5x)
Startprijs 60 EUR

Vijf maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee graanmaten, kraantjeskan, tabaksdoos, en één kan (Martins Guernsey). Afmeting: 19 - 37 cm. In goede staat.