Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

S. Ribberink, Naïve voorstelling
Startprijs 15 EUR

Suzanne Ribberink. 1968. Den Haag. Naïeve figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 20 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.

Kees de Goede, Jouw wereld mijn wereld
Startprijs 20 EUR

Kees de Goede. Nr. 9/200. Jouw wereld mijn wereld. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 74 cm. In goede staat.

M. Houtman + Joan Dinsbach, 2x Lithografie
Startprijs 25 EUR

Twee lithografieën. M. Houtman, Naïeve figuratieve voorstelling + Joan Dinsbach. Lithografieën op papier. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.

A.G.A. Krumme, Vrouwelijk naakt
Startprijs 25 EUR

A.G.A. Krumme. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.

B. Kluivers, Abstract figuratief
Startprijs 25 EUR

Beatrice Kluivers '89. 1945 Leiden - Enschede. 1/12 Abstract figuratief. Linosnede op papier. Afmeting: 16 x 19 cm. In goede staat.

Giele Roelofs, Joodse figuren
Startprijs 25 EUR

Giele Roelofs. 1907 - 1976. Twee tekeningen Joodse figuren met keppel. Tekening op papier. Afmeting: 15 x 11 cm en 14 x 12 cm. In goede staat.

8x 19e Eeuwse prenten
Startprijs 30 EUR

Acht maal 19e eeuwse diverse prenten. Onder andere: Mode prenten Frankrijk en Franse rechter prent. Afmeting: 14 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met appels
Startprijs 30 EUR

M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.

C. Vischer, 2x antieke gravures
Startprijs 30 EUR

C. Vischer Excubat. Twee antieke bijbelse 17e eeuwse gravures. Genesis, 37 - 24. En, Esther Cap. 5.V.I. Gravures op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke gravures
Startprijs 30 EUR

Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Onder andere: P.V. de Berge, Admiranti Schoemaker. N.v.de Meer Fexit, Monoment voor den gereformeerde godsdienst. Afmeting: 55 - 47 cm en 74 x 54 cm. In matig/redelijk...

J.G. van Loon, Abstract gezicht
Startprijs 30 EUR

Jan G. van Loon. Abstract gezicht. Lithografie op papier op aluminium. Afmeting: 69 x 49 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram J.P.K. de J., Landschap met koeien
Startprijs 35 EUR

Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

Ebey, Indonesisch dorpsgezicht
Startprijs 40 EUR

Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.

Atelier P. Dupont, Werkpaard
Startprijs 40 EUR

Atelier P. Dupont. 1870 - 1911. Werkpaard. Ets op papier. Afmeting: 13 x 16 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.

7x Diverse werken, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e...

Onduid. gesig., Indonesiche man
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met strohoed, snor en stoppelbaard. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Schotse Hooglanden met koeien
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk. Engelse School. Circa 1910. Schotse Hooglanden met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: 13 x 35 cm. In goede staat.

J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap
Startprijs 45 EUR

J.P.C. van Os. 1869 - 1944. Besneeuwd landschap met boeren schuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Corneille omslagboek
Startprijs 45 EUR

Guilliaume Corneille omslagboek. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.

F. Smits, Twee officieren
Startprijs 50 EUR

F. Smits. Twee officieren. Aquarel op papier. Kapitein kwartiermeester grenadiers en luitenant kolonel v.d. generaal kwartiermeester. Circa 1830. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.

Corneille, Vogels
Startprijs 50 EUR

Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.

Corneille, Ontwerp van een das
Startprijs 50 EUR

Guillaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Ontwerp van een das voor The Society Shop. Lithografie uit boek. Afmeting: 21 x 29 cm. In goede staat.

2X J.A. Smit, Bellona/Mokum
Startprijs 50 EUR

Twee maal JAS. J.A. Smit. '99. 1945 - 2002. Eén maal Bellona, nr. 32/250. Eén maal Mokum Reda, nr. 18/250. Lithografie op papier. Afmeting: 29 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Riviergezicht met figuren en vee
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Riviergezicht met figuren en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

N. Wijnberg, Badende figuren
Startprijs 50 EUR

N. Wijnberg '47. 1918 - 2006. Badende figuren aan rivier. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 34 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 50 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990 Amsterdam. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees gesigneerd rolschilderij. 20e Eeuw. Afmeting: 183 x 57 cm. In goede staat.

Stierop? Kalf in stal
Startprijs 50 EUR

Stierop? '42. Kalf in stal. Houtskool op papier. Afmeting; 24 x 31 cm. In goede staat.

17e Eeuwse gravure, Victorieus zeegevecht
Startprijs 50 EUR

17e Eeuwse Hollandse gravure. Anno 1673. Victorieus zeegevecht der Nederlandes tegens de Franse en Engelse vloot den 21 augustus 1673. Admiraal de Ruyter etc. Gravure op papier. Afmeting: 20 x 28,5 cm...

Prachtige landkaart Hattem 1948
Startprijs 50 EUR

Prachtige handingekleurde landkaart van Hattem 1948. Door Ina Rahusen. Naar een kaart van Jacobus van Deventer, anno 1560. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 61 cm. In goede staat.

A.G. Hulshoff Pol, Loosdrechtse plassen
Startprijs 50 EUR

A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Loosdrechtse plassen. Houtskool op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.

J. van Slogteren, Hollands riviergezicht
Startprijs 50 EUR

J. van Slogteren. Circa 1930. Hollands riviergezicht met boerderij en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

P.W.J. v/d Broek, Leeuwenpaar
Startprijs 50 EUR

P.WJ. v/d Broek. Leeuwenpaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Monogram A.R., Boerenhuizen met bloembollenvelden
Startprijs 50 EUR

Monogram A.R. Circa 1930. Boerenhuizen met bloembollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 103 cm. In redelijk/goede staat.

B. Malaes, Landschap met wandelaar en sloot
Startprijs 50 EUR

B. Malaes. Circa 1900. Landschap met wandelaar en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Landgoed Teutoburgerwald
Startprijs 50 EUR

Meinert Volkers. 1975. 1927 - 2000. Enschede. Landschap Teutoburgerwald. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Meindert Volkers, Orchideeën
Startprijs 50 EUR

Meindert Volkers. '88. 1927 - 2000. Enschede. Orchideeën. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Rietsnijder
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

S. Bonkers?, Dame met parasol bij dorp
Startprijs 50 EUR

S. Bonkers? 19e Eeuw. Dame met parasol bij dorp. Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 35 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Stilleven met schaduw
Startprijs 60 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Stilleven met schaduw. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Bloemen
Startprijs 60 EUR

Meinert Volkers. 1981. Bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 36 cm. In goede staat.

2x Chinees aquarel, Kraanvogel+Vis
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese aquarellen. Eén maal vis bij riet, gesigneerd. Eén maal kraanvogel op tak. Aquarel op papier. Afmeting: 23 - 63 cm. In goede staat.

J.M. Vrolijk, Kalveren voor houten bruggetje
Startprijs 60 EUR

J.M. Vrolijk. 1846 - 1896. Drie kalveren voor houten bruggetje. Sepia op papier. Afmeting: 22 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Cees Landsaat, Bloemencorso te Halfweg
Startprijs 60 EUR

Cees Landsaat. 1948 - . '78. Nr. 15/35. Bloemencorso te Halfweg. Ets op papier. Afmeting: 50 x 42 cm. In goede staat.

J. Verbrugge, Stadspoort
Startprijs 60 EUR

J. Verbrugge. Circa 1900. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

S. Altman, 17e Eeuwse taveerne
Startprijs 60 EUR

S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

H. Koster? Landschap met figuur
Startprijs 60 EUR

H. Koster? Circa 1900. Landschap met figuur en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Antiek interieur
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Antiek interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.

H. van Lerven? Boerderij, fruitboom en boerin
Startprijs 60 EUR

H. van Lerven? Circa 1930. Lente Schaik, boerderij, fruitboom, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 48 cm. In goede staat.

Ongesig., Herder met vee
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Herder met vee. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 48 cm. In redelijke staat.

Ikoon
Startprijs 70 EUR

Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.

E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Startprijs 70 EUR

E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

J. Westendorp, Stilleven met vaas
Startprijs 70 EUR

J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.

Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Startprijs 75 EUR

Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.

Ivo Kamphuis, Ann Helen
Startprijs 75 EUR

Ivo Kamphuis. Ann Hellen. Gemengde techniek met speelgoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 55 cm. In goede staat.

Antieke ikoon, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke ikoon. Circa 1900. Religieus, handbeschilderd. Afmeting: 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

T. Anconé, Saksische schuur Fleringen
Startprijs 80 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Oude Saksische schuur te Fleringen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Almati, Oosters portret oude man
Startprijs 80 EUR

Almati. Circa 1940. Oosters portret oude man. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 27 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perziken
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Henk Reerink, Watermolen Haaksbergen
Startprijs 80 EUR

Henk Reerink. Hengelo. Watermolen Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x Meinert Volkers, Aura en omhoog
Startprijs 80 EUR

Twee maal Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Aura en omhoog. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Damesportret
Startprijs 80 EUR

Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kajin
Startprijs 80 EUR

Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Kajin. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Litho
Startprijs 80 EUR

Jan te Wierik. 1995. Nr. 58/80. 1954 - 2002 Rekken. Lithografie op papier. Abstract figuratieve compositie. Afmeting: 113 x 58 cm. In goede staat.

J. Cremer, Terra Umbro 2
Startprijs 90 EUR

Jan Cremer. 1940 - . Nr. 39/350. Terra Umbro 2, 2003. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Anton Dirckx, Poldergezicht met windmolens...
Startprijs 90 EUR

Anton Dirckx. 1878 - 1927. Poldergezicht met windmolens en platbodem. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Portret Russische man
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk. Russische School. 1940. Portret Russische man in winterkleding. Houtskool op papier. Afmeting: 46 x 61 cm. Klein scheurtje in papier. In redelijk/goede staat.

R. Henriëtte, Gezicht op kasteel
Startprijs 100 EUR

R. Henriëtte. Gezicht op kasteel. Olieverf op linnen met zandtechniek. Afmeting: 76 x 100 cm. In goede staat.

J. Cossaar, Religieus
Startprijs 100 EUR

Jan Cossaar. 1874 - 1956. Religieuze voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bloempot met cactus
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Houtsnede. Bloempot met cactus. Houtsnede op papier. Afmeting: 31 x 21 cm. In goede staat.

Jos Rovers, Stilleven met appels
Startprijs 100 EUR

Jos Rovers. 1893 - 1976. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 24,5 cm. In goede staat.

Gerard Post Greve, Landschap met boot en brug
Startprijs 100 EUR

Gerard Post Greve. 1913 - 1990. Landschap met boot en bruggetje. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.

Antiek Russisch ikoon, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek Russisch ikoon, De vier uitverkorenen. Circa 1900. Lichte randschade. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.

G.F. van Schagen, Stilleven
Startprijs 100 EUR

G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Stutterheim, Riviergezicht
Startprijs 100 EUR

Stutterheim. Circa 1900. Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 100 EUR

Twee maal oude/antieke Japanse houtsnedes. Geisha's. Gesigneerd. Circa 1930. Afmeting: 19 - 30 cm. In goede staat.

Gravure, Gezicht op het Westerdok
Startprijs 100 EUR

18e - 19e Eeuwse ingekleurde gravure van Amsterdam. Gezicht op het Westerdok. Gravure op papier. Afmeting: 44 x 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Zeeuwse boerderij met boerin, wasgoed, kinderen en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 120 cm. In goede staat.

Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 100 EUR

Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 287. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.

J.C. Roelandse, Hooikapschuur
Startprijs 100 EUR

J.C. Roelandse. Circa 1920. Landschap met hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesign., Landschap met molen en berkenbomen
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Landschap met molen en berkenbomen. Verso etiket Kunsthandel Borzo - 's-Hertogenbosch. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 75 cm. In goede staat.

Mario Pasetto, Beautifull City Happy
Startprijs 100 EUR

Mario Pasetto. Beautifull City Happy. 04-09-2016 + handgeschreven en geschilderde kaart van de kunstenaar. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boeren interieur met breiende vrouw
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Boeren interieur met breiende vrouw voor venster. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief
Startprijs 100 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

J. Halma, Poldergezicht
Startprijs 100 EUR

J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Startprijs 100 EUR

Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hermes
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

Roger Reyniers, Havengezicht met dukdalven
Startprijs 100 EUR

Roger Reyniers. 1927 - 2011. Havengezicht met dukdalven. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.

Lot diverse werken, 8x
Startprijs 100 EUR

Lot (8x) diverse werken. Onder andere: G. Hagting, Stadhuis Enschede. Sepia, landschap, 19e eeuw. Boeren man, houtskool, Krol?. Expressief, berglandschap, gouache. Vrouw, G.C. Krol, potlood. Buste man...

J. de Koning, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR

J. de Koning. Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.