Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco, Presse-papier 1930 2396
Art Deco, Presse-papier 1930
Startprijs 20 EUR
Lotje divers Aziatica 2504
Lotje divers Aziatica
Startprijs 20 EUR
Antieke strijkijzer 2510
Antieke strijkijzer
Startprijs 20 EUR
Kavel met tientallen aanstekers 2237
Kavel met tientallen aanstekers
Startprijs 25 EUR
Oude glazen etagere 2388
Oude glazen etagere
Startprijs 25 EUR
Antiek schouwophaal montuur 2410
Antiek schouwophaal montuur
Startprijs 25 EUR
6x Oosters, 20e eeuw 2511
6x Oosters, 20e eeuw
Startprijs 25 EUR
Hindelopen tableau 2585
Hindelopen tableau
Startprijs 25 EUR
Antieke opaline petroleumlamp, 1900 2114
Antieke opaline petroleumlamp, 1900
Startprijs 30 EUR
Kristalglazen kroonluchter 2168
Kristalglazen kroonluchter
Startprijs 30 EUR
2x Oude Chinese amuletten 2269
2x Oude Chinese amuletten
Startprijs 30 EUR
2x Antieke Art Nouveau pianokandelaren 2298
2x Antieke Art Nouveau pianokandelaren
Startprijs 30 EUR
Lot antieke messen, 1900 2356
Lot antieke messen, 1900
Startprijs 30 EUR
Melkglazen 70er-jaren design lamp 2369
Melkglazen 70er-jaren design lamp
Startprijs 30 EUR
Lot diversen 2403
Lot diversen
Startprijs 30 EUR
Doosje diversen oud/antiek 2404
Doosje diversen oud/antiek
Startprijs 30 EUR
Oude Chinese/Japanse handgreep 2452
Oude Chinese/Japanse handgreep
Startprijs 30 EUR
Japans cloisonné ei, 20e eeuw 2495
Japans cloisonné ei, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
2x Messing vijzels 2522
2x Messing vijzels
Startprijs 30 EUR
5x Japans cloisonne 2526
5x Japans cloisonne
Startprijs 30 EUR
Antieke herenhoed in doos 2276
Antieke herenhoed in doos
Startprijs 35 EUR
Philippe Starck, Alessi citruspers 2278
Philippe Starck, Alessi citruspers
Startprijs 35 EUR
2x Antieke kaarskandelaren, 1900 2383
2x Antieke kaarskandelaren, 1900
Startprijs 35 EUR
Engelse barometer, Mahonie 2536
Engelse barometer, Mahonie
Startprijs 35 EUR
3x Oud Oosters koperwerk 2537
3x Oud Oosters koperwerk
Startprijs 35 EUR
Hangpetroleumlamp, 1915 2115
Hangpetroleumlamp, 1915
Startprijs 40 EUR
Antieke porseleinen lamp 2125
Antieke porseleinen lamp
Startprijs 40 EUR
Oude staande lamp, 20e eeuw 2167
Oude staande lamp, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
19e Eeuws boulle kistje 2193
19e Eeuws boulle kistje
Startprijs 40 EUR
Antieke Engelse barometer 2230
Antieke Engelse barometer
Startprijs 40 EUR
2x Vergulde wandlampen 2302
2x Vergulde wandlampen
Startprijs 40 EUR
Kristallen/glas lamp 2345
Kristallen/glas lamp
Startprijs 40 EUR
Chinese inktpot, 19e eeuw 2349
Chinese inktpot, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Antieke Opaline tafellamp 2352
Antieke Opaline tafellamp
Startprijs 40 EUR
Voor-oorlogse telefoon 2376
Voor-oorlogse telefoon
Startprijs 40 EUR
Oude 7-delige Chinese kalligrafeerset etc. 2385
Oude 7-delige Chinese kalligrafeerset etc.
Startprijs 40 EUR
2x Biedermeier ketels 2393
2x Biedermeier ketels
Startprijs 40 EUR
Antiek Oosters spel met benen fiches 2397
Antiek Oosters spel met benen fiches
Startprijs 40 EUR
2x Oude bronzen voorwerpen 2399
2x Oude bronzen voorwerpen
Startprijs 40 EUR
Lot divers oud/antiek 2401
Lot divers oud/antiek
Startprijs 40 EUR
2x Bronzen plaquettes in lijst 2405
2x Bronzen plaquettes in lijst
Startprijs 40 EUR
2x Mahjong spellen 2441
2x Mahjong spellen
Startprijs 40 EUR
Emaille Heilig kruis 2445
Emaille Heilig kruis
Startprijs 40 EUR
Wandlamp met kristal 2453
Wandlamp met kristal
Startprijs 40 EUR
19e Eeuwse theestoof 2464
19e Eeuwse theestoof
Startprijs 40 EUR
Voor-oorlogse radio apparatuur 2473
Voor-oorlogse radio apparatuur
Startprijs 40 EUR
Kofferplatenspeler, 50-er Jaren 2474
Kofferplatenspeler, 50-er Jaren
Startprijs 40 EUR
Antieke zender apparatuur, Duits 2476
Antieke zender apparatuur, Duits
Startprijs 40 EUR
Antiek beschilderd dienblad 2483
Antiek beschilderd dienblad
Startprijs 40 EUR
Antieke theestoof + ketel 2539
Antieke theestoof + ketel
Startprijs 40 EUR
3x Art Deco koperwerk 2552
3x Art Deco koperwerk
Startprijs 40 EUR
2x Messing kandelaren, 19e eeuw 2553
2x Messing kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
3x Indonesisch, 20e eeuw 2556
3x Indonesisch, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
Antieke emmer + kolenstoof 2557
Antieke emmer + kolenstoof
Startprijs 45 EUR
3x Oud tin 2051
3x Oud tin
Startprijs 50 EUR
Jugendstil-stijl vergulde jardiniere 2056
Jugendstil-stijl vergulde jardiniere
Startprijs 50 EUR
2x Messing fotolijstjes 2059
2x Messing fotolijstjes
Startprijs 50 EUR
Antieke Chinese bronzen bloempot, 1900 2074
Antieke Chinese bronzen bloempot, 1900
Startprijs 50 EUR
Antieke Japanse/Chinese bronzen siervaas 2075
Antieke Japanse/Chinese bronzen siervaas
Startprijs 50 EUR
Bronzen vijzel + stamper, 19e eeuw 2107
Bronzen vijzel + stamper, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
3x Antiek tin 2141
3x Antiek tin
Startprijs 50 EUR
5-Delige tinnen set 2142
5-Delige tinnen set
Startprijs 50 EUR
Antieke gietijzeren haardset, 1900 2160
Antieke gietijzeren haardset, 1900
Startprijs 50 EUR
Oude tafellamp 2163
Oude tafellamp
Startprijs 50 EUR
Oude Leader vintage bureaulamp 2175
Oude Leader vintage bureaulamp
Startprijs 50 EUR
3x Oud/antiek Oosters 2176
3x Oud/antiek Oosters
Startprijs 50 EUR
Oud Chinees rol schilderij 2180
Oud Chinees rol schilderij
Startprijs 50 EUR
Stickbarometer 2226
Stickbarometer
Startprijs 50 EUR
Antiquarische schoolplaat 2250
Antiquarische schoolplaat
Startprijs 50 EUR
Reclame hond, Hennessy Cognac 2277
Reclame hond, Hennessy Cognac
Startprijs 50 EUR
Antieke Japanse cloisonne dekselpot 2283
Antieke Japanse cloisonne dekselpot
Startprijs 50 EUR
Antieke Japanse cloisonne gemberpot 2284
Antieke Japanse cloisonne gemberpot
Startprijs 50 EUR
Antieke houten lokeend, 1900 2312
Antieke houten lokeend, 1900
Startprijs 50 EUR
4x Koperwerk, 19e eeuw 2330
4x Koperwerk, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Antieke Engelse weegschaal, 1900 2332
Antieke Engelse weegschaal, 1900
Startprijs 50 EUR
5x Oud beschilderd lakwerk, Japan/Rusland 2339
5x Oud beschilderd lakwerk, Japan/Rusland
Startprijs 50 EUR
Antiek Christus beeld, 1900 2372
Antiek Christus beeld, 1900
Startprijs 50 EUR
Lot diversen, Hindelopen, kandelaren etc. 2375
Lot diversen, Hindelopen, kandelaren etc.
Startprijs 50 EUR
2x Antiek kopergeslagen 2381
2x Antiek kopergeslagen
Startprijs 50 EUR
Grote appelketel, 19e eeuw 2382
Grote appelketel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Lot schalen  (3x) 2384
Lot schalen (3x)
Startprijs 50 EUR
Antieke viool 2389
Antieke viool
Startprijs 50 EUR
Tibetaanse kinderwieg 2398
Tibetaanse kinderwieg
Startprijs 50 EUR
Oude/antieke viool 2406
Oude/antieke viool
Startprijs 50 EUR
3-Delige antieke tinnen mokka set, 1900 2415
3-Delige antieke tinnen mokka set, 1900
Startprijs 50 EUR
Antiek paardentuig, 1900 2417
Antiek paardentuig, 1900
Startprijs 50 EUR
Kavel diverse aanstekers en accessoires 2438
Kavel diverse aanstekers en accessoires
Startprijs 50 EUR
Antieke Chinees/Japans bronzen schenkkan, 19e eeuw 2448
Antieke Chinees/Japans bronzen schenkkan, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Antieke ivoren toneelkijker, 1900 2450
Antieke ivoren toneelkijker, 1900
Startprijs 50 EUR
Chinese opiumpijp 2451
Chinese opiumpijp
Startprijs 50 EUR
Oude/antieke viool 2454
Oude/antieke viool
Startprijs 50 EUR
Oud Heilig kruis 2460
Oud Heilig kruis
Startprijs 50 EUR
Oude olielamp, 20e eeuw 2467
Oude olielamp, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR
2x Bronzen schijfkandelaren 2078
2x Bronzen schijfkandelaren
Startprijs 55 EUR
2x Empire-stijl kaarskandelaren, 19e eeuw 2084
2x Empire-stijl kaarskandelaren, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Lot antiek koperwerk (5x) 2106
Lot antiek koperwerk (5x)
Startprijs 60 EUR