Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Delige Japanse wierookset, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Drie-delige 19e eeuwse Japans bronzen wierookset met cloisonne en draken decor. Afmeting: 21,5 - 25 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees
Resultaat: 120 EUR

Lot divers oude/antieke Chinese metalen voorwerpen. Acht stuks. Bestaande uit: Drie wit metalen hangers met boeddha's + schrift. Twee plaquettes, vogels. Drie maal divers. Afmeting: 6 - 15 cm. In goed...

Tibetaanse bronzen bel
Resultaat: 120 EUR

Oude/antieke Tibetaanse bronzen monnikenbel. Afmeting; 16 x 8 cm ø. In goede staat.

3x Antieke lakstempels
Resultaat: 115 EUR

Drie antieke lakstempels. Eén maal 19e eeuw, Romein. Twee maal verguld, voor hangers. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Marmeren zuil
Resultaat: 110 EUR

Wit marmeren zuil, iets geaderd. Voorstellend Korintische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 23 x 23 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp
Resultaat: 110 EUR

Antieke bronzen hanglamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 47 cm ø. Eén arm gerestaureerd. In redelijke staat.

2x Antieke wandkandelaren
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Empire-stijl vergulde houtgestoken wandkandelaren met dolfijnen. Waarschijnlijk Italië. 19e Eeuw. Afmeting: 28 x 20 x 24 cm. In goede staat.

2x Bronzen kaarskandelaren
Resultaat: 110 EUR

Twee grote vijf-lichts bronzen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Chinees jade zwaard
Resultaat: 110 EUR

Groot oud Chinees jade zwaard met draak en ringen. Symbolisch. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.

Stel kandelaren
Resultaat: 110 EUR

Twee grote oude messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

2x Stijlvolle tafellampen
Resultaat: 110 EUR

Twee stijlvolle messing tafellampen. Twee-kleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Wortelnoten theestoof, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en lade. Afmeting: 50 x 31 x 32 cm. In goede staat.

6x Oude schoolplaten
Resultaat: 105 EUR

Zes oude Hollandse kleurrijke schoolplaten. Lithografieën op papier. Afmeting: 105 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen hanglamp, 1920
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp met bekroonde leeuwenkoppen. Tien-lichts. Circa 1920. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.

Russische lakdoos
Resultaat: 100 EUR

Grote oude Russische handbeschilderde lakwerk doos met parelmoer en scheepvaart decor. Gesigneerd. Afmeting: 3 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Boulle likeurkelder, 1870
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Franse boulle likeurkelder zonder karaffen en glazen. Circa 1870. Afmeting: 26 x 30 x 22 cm. In goede staat.

2x Visbestek in cassettte
Resultaat: 100 EUR

Twee maal antieke Engelse mahoniehouten bestekcassettes met visbestek. Circa 1900. Afmeting: 6 x 35 x 26 cm. In goede staat.

Engelse telescoopkijker, 1918
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Engelse messing telescoopkijker. R & J Beck Ltd. London 1918. No.: 9403. Eén deukje. Afmeting: L 80 cm. In goede staat.

Porseleinen lampenvoet, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse porseleinen lampenvoet met handbeschilderde florale decors en twee putti's. Circa 1880. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

2x Oude Tibetaanse Tangka's
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Tibetaanse handgewerkte Tangka's op zijde. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 72 cm + 125 x 79 cm. In goede staat.

Antiek ivoren figuur, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur. Chinese wijsheer. 19e Eeuw. Beschadigingen hoofdbedekking en onderrand. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

7x Messing wandlampen
Resultaat: 100 EUR

Zeven grote messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 50 cm. In goede staat.

Gietijzeren tafeltje, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse gietijzeren tafel voor vaas of bloempot. Met phenixen. Afmeting: 89 x 35 cm ø. In goede staat.

Messing sleutelkastje, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Messing sleutelkastje. Religieus. Zonder sleutel. Plated, verguld. Geen achterplaat. 19e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 6 cm. In redelijk/goede staat.

2 Wandelstokken
Resultaat: 100 EUR

Twee houten wandelstokken, één wandelstok met benen greep met gesneden slang, breuk in handvat en een wandelstok met zilveren knop versierd met allegorsche voorstelling. 85-89 cm.

Gietijzeren koffiebrander
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse gietijzeren koffiebrander met stoof. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

2x Staande lampen, Barok-stijl
Resultaat: 100 EUR

Twee grote messing tafellampen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 40 cm ø. In goede staat.

2 Afrikaanse spijkerfiguren
Resultaat: 100 EUR

Twee Afrikaanse Fetisch spijker figuren. Onder andere: Bakongo, twee koppige Fetisch Croco, Kongo. Polychromie. Nkisi Nkondi, beschermfiguur, Kongo. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.

Antieke Engelse bakbarometer
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse bakbarometer. Afmeting: 102 cm. In goede staat.

Tinnen kraantjeskan, 1800
Resultaat: 100 EUR

Louis Seize tinnen kraantjeskan met leeuwenkoppen. Circa 1800. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

8-Delig Plated servies + tablet
Resultaat: 95 EUR

Acht-delig antiek plated servies met keramieken tablet, riviergezicht met molen. Afmeting: 6 - 53 cm. In goede staat.

2x Urnvazen, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee grote 19e eeuwse Amfora siervazen met Griekse figuren op marmeren basement. Compositie metaal. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos 'Dom van Keulen'
Resultaat: 90 EUR

Antieke speeldoos 'Dom van Keulen'. Compositie metaal. Afmeting: 18 x 17 x 10 cm. In goede staat.

Grote plafonniere, 1950
Resultaat: 90 EUR

Grote plafonniere met kristalglas + verguld messing. Circa 1950. Afmeting: ø 55 x 25 cm. In goede staat.

Emaille bord, Blom + Van Der Aa
Resultaat: 90 EUR

Antiek emaille reclamebord. Blom & van der Aa Assurantiën Amsterdam etc.. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Antieke tafellamp, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke tafellamp met glas-in-lood kap. Compositie metaal, bronskleurig. Later geëlektrificeerd. Spanningsscheur in arm. Afmeting: H 62 cm. In redelijk/goede staat.

Tibetaanse wijnkist, 20e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Oude Tibetaanse met leder beklede wijnkist. Met goud decor. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In goede staat.

Buste Cadum reclame
Resultaat: 90 EUR

Franse gipsen kinderbuste reclame op basement. Circa 1950. Cadum. Minimale chips. Afmeting: 36 x 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

2 Wandlampen
Resultaat: 90 EUR

Twee grote kristallen wandlampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm.

Grote 10-lichts kroonluchter
Resultaat: 90 EUR

Zeer grote moderne tien-lichts zakkroonluchter van messing met prismen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 70 cm ø. In goede staat.

Marmeren zuil
Resultaat: 85 EUR

Marmeren zuil, zalm-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Antieke historisme schenkkan, 1880
Resultaat: 85 EUR

Antieke Duitse historisme schenkkan in Renaissance-stijl. Circa 1880. Gekleurd glas en tinnen montuur. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Messing bureaulamp, 21 eeuw
Resultaat: 85 EUR

Messing met groen-glazen bureaulamp. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 23 cm. In goede staat.

Lot diverse onderzetters
Resultaat: 85 EUR

Lot diverse houten onderzetters. 20e Eeuw. Afmeting: circa 15 cm. In goede staat.

Tinnen zuigfles 'Schapenkannetje'
Resultaat: 85 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen zuigbeker of 'schapenkannetje' met bodemmerk. Afmeting: 9 x 7 x 12 cm. In goede staat.

Art Deco lamp, 1930
Resultaat: 85 EUR

Grote koperen met messing staande Art Deco lamp. Met gemarmerde glazen bol en kap. Circa 1930. Afmeting: 165 x 38 cm. In goede staat.

Antieke Japanse dekselvaas + sigaretten etui
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse cloissonne dekselvaas met draken decor + antieke sigaretten etui. Circa 1900. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfkist met parelmoer, schrijfblad + inktpot. Afmeting: 12 x 30 x 22 cm. In goede staat.