38. Oktoberveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

Vergulde spiegel, 19e eeuw 4264
Vergulde spiegel, 19e eeuw

50 EUR

Eiken theekastje, 1920 4265
Eiken theekastje, 1920

120 EUR

Mahoniekastje met familiewapen 4266
Mahoniekastje met familiewapen

40 EUR

Eiken ladenkast, 1850 4267
Eiken ladenkast, 1850

40 EUR

Duitse eiken commode 4268
Duitse eiken commode

40 EUR

Eiken 2-deurs kastje, Gotische stijl 4269
Eiken 2-deurs kastje, Gotische stijl

35 EUR

Hangkastje met rolluik deurtjes 4270
Hangkastje met rolluik deurtjes

30 EUR

Eiken piano 4271
Eiken piano
Startprijs 25 EUR
Eikenhouten kolom kussenkast 4272
Eikenhouten kolom kussenkast
Startprijs 300 EUR
Eikenhouten Art Deco dressoir 4273
Eikenhouten Art Deco dressoir

60 EUR