Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Royal Doulton
Resultaat: 50 EUR

Twee maal Engels Royal Doulton England porselein. Bestaande uit: Figuur Pickwick +figuur dame, Top o' the Hill. Afmeting: 10,5 - 19 cm. In goede staat.

2x Antieke Jugendstil vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Jugendstil vazen met florale decors. Eén vaas oor beschadigd. Afmeting: 30 x 16 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

5 Delen speksteen/jade
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal oude/antieke Chinese jade/spekstenen voorwerpen. Bestaande uit: Twee boeddha's, karbouw met aap, twee amuletten. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.

Chinese schaal, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen schaal op hoge voet. Met florale en landschap decor. Afmeting: 6,5 x 19,7 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees/Kantonees porselein (7x)
Resultaat: 50 EUR

Zeven maal oud Chinees Kantonees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijf sierborden, kom, vaas. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein, (6x)
Resultaat: 50 EUR

Zes maal oud Chinees porselein met landschappen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

7 Oude Franse dekseldoosjes.
Resultaat: 50 EUR

Zeven oude Franse porseleinen dekseldoosjes. 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

4x Imari pijpvaasjes
Resultaat: 50 EUR

Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.

Oosterse keramieken olifant
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Oosterse keramieken zwart geglazuurde olifant met berijders. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 16 cm. In goede staat.

5x China, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Peking glazen snuffbottles. Eén Familie Roze drakenvaas. Eén los glazen deksel. Eén kantig vaasje. Afmeting: 3 -7 cm. In goede staat.

4x Imari borden, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vier 19e eeuwse gecontourneerde Imari porseleinen presenteerschalen. Floraal. Afmeting: 20 x 15 x 3 cm. In goede staat.

Art Deco theeservies, 1930
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen Art Deco servies. Creme met chroom. Circa 1930. Bestaande uit: Theekan, suiker + melk set, 14x kop en schotels. Afmeting: 8 - 25 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.

Lot antieke Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Zeven antieke Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud. Afmeting: ø 20 - 21 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese borden
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen borden met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 17 - 8 cm ø. In goede staat.

Lot oude/antieke sierschotels (4x)
Resultaat: 45 EUR

Vier maal diverse oude/antieke Hollandse sierschotels. Bestaande uit: Kerfsnede bord, groen/blauw, Friesland Moarns Let de Hiele Dei Let, circa 1900. Porceleyne Fles bord, letters B.K. bloempot met vo...

3x Imari porselein, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Twee met haarlijn, één goed. Afmeting: 3,5 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

6x Societe Ceramique Maastricht borden
Resultaat: 45 EUR

Zes antieke Societe Ceramique Maastricht borden met Potiche decor. Circa 1890. Afmeting: ø 19,5 cm. In goede staat.

3x Goud Imari vaasjes
Resultaat: 45 EUR

Drie stuks 19e eeuwse Japanse Imaria porseleinen vazen met florale en goud decors. Grotere heeft chip. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Grote beeldengroep, Kings Napels
Resultaat: 45 EUR

Oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuur. Voorstellende een schoenmaker aan het werk en poes. Afmeting: 25 x 33 x 18 cm. In goede staat.

2x Kantonese vazen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.

Tegeltableau, 48-pas
Resultaat: 40 EUR

Groot oud 48-pas tegeltableau. Met spoorwegen - industrie voorstelling. Handgeschilderd. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

4x Bruids kop en schotels
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke Hollandse porseleinen bruidskopjes ter herdenking. 20e Eeuw. 1900 - 1950. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, zwart
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinese Familie Noir vaas. Met vogels en pioenrozen decor en olifantenkoppen (bodemmerk). Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Resultaat: 40 EUR

Twee maal 18e eeuwse Chinese porseleinen Queng Long borden met florale decors. Afmeting: ø 23,5 cm + ø 22,8 cm. In goede staat.

Grote Duitse vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse porseleinen vaas. Gerold Porzellan, met rozen decor en goud omranding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Art Deco Limoges bonbonschaal, 1930
Resultaat: 40 EUR

Art Deco Limoges porseleinen zes-kantige bonbonschaal. Handbeschilderd, goud decor. Monogram L.D.P. Circa 1930. Afmeting: 10 x 14 x 16 cm. In goede staat.

Antieke majolica kacheltegel
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Majolica kacheltegel. Interieur met vijf figuren. Eén chip en haarscheur. Afmeting: 7 x 38 x 60 cm. In redelijke staat.

Lot antiek bisquit porselein
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek Duits bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Engel, twee jardinieres (1 vinger eraf), twee jardinieres (beschadigd), één jardiniere (chip), romantisch paar (engel gelijmd). Afmeting:...

3-Delig Delfst kaststel, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuws Hollands Delfts kaststel met chinoisserie decors. Transition. Beschadigingen. Afmeting: 20,5 - 26 cm. In matige staat.

2x Imari kommen
Resultaat: 40 EUR

Twee Imari porseleinen zes-kantige kommen met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 20 x 17 cm. In goede staat.

Lot Japans porselein 11x
Resultaat: 40 EUR

Elf maal antiek Japans porselein. Bestaande uit: Kutani karper, Kutani theepot (deksel chips), twee gesigneerde vazen met eenden (één vaas beschadigd), dekseldoos, twee Kutani vazen (één beschadigd), ...

Lot Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Lot Chinees porselein. 18e - 19e en 20e Eeuw. Bestaande uit: Octagonale trekpot, beschadigd. Twee gemberpotten. Trekpot zonder deksel. Inktstel. Zalfdoosje. Deksel. Afmeting: 8 - 16 cm. In redelijk/go...

2x Sitzendorf figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.

2 x Sitzendorf figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met vier tekens. Bodemmerk. Paradijsvogel decors. Beide bovenrand beschadigd. Afmeting: 20 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.

5x Antieke Chinese Foo-honden
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

4x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vier maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Twee maal Familie Verte, floraal, met teken, haarlijn + één chip. Eén maal 18e eeuw, blauw/wit, gelijmd. Eén maal 18e eeuw, Famil...

Lot Chinees natuursteen
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Oosterse natuurstenen bewerkte snijstukken. Floraal, figuratief, met houders. Eén snijstuk minimale beschadiging. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Chinese kom, 17e-18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk en florale decors. Onderrand chip. Afmeting: 7 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antiek 14-delig Japans servies
Resultaat: 40 EUR

Antiek 14-delig Japans porseleinen theeservies met landschappen, figuren- en goud decors. Mooi gedetailleerd. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek porselein
Resultaat: 40 EUR

Vier maal oud/antiek porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 19e Eeuwse handbeschilderde flacon. Dekselpot met koperen deksel, circa 1900. Dekseldoos met goud/florale decor, circa 1900. Dekseldoos, ...

Antiek terracotta figuur, Japanner
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Japanse terracotta Japanner met originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

2x Antieke terracotta houders
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke terracotta houders. Bestaande uit: Kruikje, gelijmd. En een houder met oren en twee compartimenten. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

2x Lladro beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Spaanse Lladro figuren. Bestaande uit: Terriër en een wezel bij bloesemboom. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Antiek porseleinen odeur figuur
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse porseleinen odeur flacon. Zittende Chinees op hocker. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

2x Porseleinen plaquette
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen plaquettes met religieuze voorstellingen. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

Majolica dekselvaas, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Majolica dekselvaas met chinoiserie decors. Circa 1900. Gemerkt Sarugacmines. Deksel beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.